• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddelené spálne. Ako to funguje?

12. marca 2015 
spávate oddelene, ako to funguje?
6. máj 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
raz som citala clanok v casopise, ktory napisal nejaky psycholog a bolo tam, ze to moze utuzit vztah, ked si manzelia ci partneri dohovaraju schodzky... ja osobne to nepraktizujem a ani nemam v plane... nie je nic krajsie, ako sa pritulit a tak spat :slight_smile:
6. máj 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
my spime oddelene len ked je manzel na nocnej, vtedy ja spim v noci on cez den :wink:
6. máj 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
6. máj 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam obcas pocit, ze spime oddelene, aj ked sme v jednej posteli :grinning: je to totiz taka velka a kadzy z nas sa zvinie do klbka na jeden kraj, takze k tomu druhemu je daleko :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. máj 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
nebolo to sice ucelne, ale odkedy ma maly svoju izbu, striedame sa v noci pri nom, kedze sa stale este budi a nevieme ho naucit, aby on prisiel za nami.... no a kedze sme chceli zamedzit "nocnej turistike", ide rovno niekto spat k nemu (i ked castejsie je tam tatino, predsa len chlapi su chlapi, pomaly sa v tomto smere dostavam na vedlajsiu kolaj :slight_smile: ). hovorime si, aj to patri k rodicovstvu, a tak treba vydrzat :wink:
6. máj 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: noooo,my spime oddelene,ked ma muco vypite,ja totiz neznasam alkohol a spat vo "vyparoch" liehu ...fuuuuuj /aspon si vypije len 4x za rok/ :wink:
7. máj 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
u nás je to podobné ako u emjee - oddelene sa u nás spí každý druhý týždeň, keď je manžel na nočnej
7. máj 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame oddelene spalne viac menej od zaciatku manzelstva (3,5 roka)... manzel neskutocne chrape... a ja neviem pri nom spat... aj ked prisiel do postele daleko po polnoci... svojim chrapanim ma zobudil... a ja som nevedela opat zaspat... a tak som si urobila postel v pracovni...
momentalne (od narodenia mojej dcerky)... spim s Mirkou v jej detskej izbe... a nejak sa trosku bojim dna, ked Mima bude chciet spat sama... manzel na svojom chrapani robit nic nechce... ze vraj ine zeny dokazu spat aj pri chrapajucich muzoch... :sweat_smile: ... a ja sa chcem vyspat...
7. máj 2008 o 12:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
aj my mame najnovsie oddelene :grinning: - ja spim v spalni na manzelskej posteli uprostred a okolo mna decka :grinning: , no a drahy spi v detskej izbe na synovej posteli :wink:
7. máj 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
My oddelene,len ked sme pohadani. Ale aj to v jednej posteli, len kazdy na krajicku postele na svojej strane :grinning:
13. máj 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no, zivot je zmena :grinning: , takze u nas sa to strieda stylom - v spalni bud len ja s malym (to je uplne najsuper :grinning: ), starsi vo svojej izbe a drahy v obyvke (len uboha sedacka), ja s deckami v spalni a drahy v detskej, no a najnovsie sa uz aj moj drahy ocitol naspat vo svojej povodnej posteli, teda vedla mna (len keby menej chrapal :sweat_smile: )
13. máj 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no kedže byty su obmedzené priestorom tak to teraz nehrozí - možno časom :D :D :D
momentálne mame nielen spoločnú posteľ ale aj perinu :grinning:
13. máj 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svokrovci majú od nepamäti oddelené spálne, lebo svokor vraj strašne chrápe a vždy si to veľmi pochvaľovali, ale nemala som odvahu sa opýtať, ako si dohadovali "rande" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spíme spolu, neviem si predstaviť, že nie
ja som rada, že mám koho objať a manžel tiež.
13. máj 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja tiez zaspavam mojmu manzelovi na ramienku a neviem si predstavit, ze by sme spali kazdy v inej miestnosti :sweat_smile:
jedine ked sme pohadani, tak spime kazdy na svojej polovici postele, ale aj tak citim, ze je pri mne :grinning: :wink:
13. máj 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja spím na manželovej strane celkom pri nom. Zatial mu to nevadí takže je to dobré. Raz sme spali oddelene ja s malou v obyvačke a môj drahý v dosť podnapitom stave v spálni. Nebol schopný sa ani postaviť z postele tak sme museli odísť na čerstvý vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my spíme oddelene ako sa nardila Lucinka aj sme skúšali spať spolu ale tiež môj drahý chrápe a keď v noci kojím tak potom nemôžem zaspať :frowning2: no veľmi sa mi to nepáči lebo sa nemôžem pritúliť ale keď sa musím vyspať aby som a mohla venovať Lucke tak to riešime takto ( tiež by mohol s tým chrápaním niečo spraviť :fearful:
14. máj 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spime vzdy jeden na druhom a dufam, ze to tak zostane, aj ked sa maly narodi :dizzy_face: , aaaleee poznam par, ktory funguje od zaciatku kazdy vo svojej spalni :confused: , maximalne divne.... no co uz, pre mna nepochopitelne
14. máj 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
divné to nie je,čítala som o tom článok a náhodou,to môže byť sranda,dohovárať si rande a tak....
a takým,kde jeden je nočná sova a druhý ranné vtáča to môže maximálne prospievať....
14. máj 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my tiez uz asi mesiac spime oddelene, lebo moj manzel nenormalne chrape v poslednom case a potom cele noci nespim
14. máj 2008 o 17:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,aj môj,ale ja ho kopnem a prestane :grinning: ale robí to len ,ked spí na chrbte.....
inak,poznám manžela aj švagrinu :wink:
14. máj 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my momentalne tiez spime oddelene, deli nas maly......akokolvek svojho syna lubim, velmi mi chyba to zaspavanie v jeho objati
14. máj 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte my oddelene spíme odkedy sa malá narodila a mna to dost žerie,ale manžel sa chce vyspat.na jedno ucho počuje lepšie a to ucho nám kazí spánok pri sebe. on počuje úplne všetko aj ako prehltam aj ako sa mrví malá všetko.
22. máj 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. My spávame väčšinou tež oddelene, pretože manžel je zvyknutý zaspávať pri telke v obyvačke. Zo začiatku ma to hnevalo a skúšala som to zmeniť po dobrom aj po zlom, ale už som rezignovala.On takto zaspával do 26 rokov kým býval s rodičmi. Mal vo svojej izbe tv a rodičia mu to v noci chodili vypínať.Ja do spálne nechcem žiadnu telku.
27. máj 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj my spime oddelene, v podstate od posledneho mesiaca pred porodom a potom samozrejme aj ked sa nina narodila, manzel sa chce vyspat lebo vela robi a kedze neskutocne chrape tak by som sa pri nom nevyspala ani ja...mala sa vela budi ja k nej vstavam a potom to uz neide zaspat ked chrape ...takze fungujeme takto...zatial mi to vyhovuje obcas mi je za nim smutno v posteli aleaj tak sme nikdy nezaspavali spolu lebo on je nocny vtak chodi spat o jednej druhej v noci a to som ja zvykla uz davno spat....

a inak vobec to nie je divne....ludia si to zariadia tak aby im to najviac vyhovovalo ...romantika ide bokom ked su ine starosti ako deti a praca
4. jún 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bobulka34: ako spavate vy s manzelom???? (ja mam z teba dost :grinning: )
18. júl 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj my spavame vacsinou kazdy inde ale nie od narodenia malej to v poslednom case zacal viac chrapat :rolling_eyes: on chrapal minimalne a teraz je to priam pravidlo :rolling_eyes: ked ze ho potom stale stucham tak to vzdava bud v noci, alebo rovno ostane vedla v izbe na gauci :sweat_smile:
18. júl 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my spime s manzelom oddelene odkedy sme sa nastahovali do noveho domu.
manzel strasne chrape a mna to psychicky deptalo, cele noc som preplakala do podusky unavena, a cez den som bola ako mrtvola.
ma to svoje pre aj proti. musim povedat ze vztah to rozhodne neutuzilo aspon nie ten nas. a pokial ide o dohadovane rande tak sme to riesili cez den na mailoch alebo sme jednoducho jeden druhemu nabehli do postele a bolo vymalovane :grinning:
teraz mame sex zakazany kvoli hrozbe potratu. takze sa vidime asi hodinu denne kedze manzel ma v izbe pc a to je jeho laska zivotna.
6. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:confused: neviem si predstavit oddelene spalne. Mna by od manzela nedostalo ani chrapanie :grinning: Vlastna skusenost - chrape :sweat_smile:
6. okt 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnieckova asi mas pevne nervy. ja som to tiez cele tie roky nescela dopustit aby spal inde, a teraz si to neviem vynachvalit aj ked sem tam sa v noci strhnem zo sna a od strachu si zaznem lampu. ale da sa to skusnut. lenze maj manzo chrape tak ze je ho pocut este aj cez dvere a to spava a poschodie vyssie. nieco ako motorova pila.
a najhorsie je ze sa s nim nedalo ani pohnut on ked spal tak bol ako v tranze.
6. okt 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 2 3 ... 5
Tvoj príspevok