Odhŕnanie snehu - ja, či manžel? Každý máme iné očakávania

salome123
14. jan 2019

ahojte,
chcem len poznat nazory z viacej stran, idealne aj od muzov. V podstate o nic zasadne nejde.
moj manzel odchadza z domu do prace 5:40, oblecie si vetrovku, sadne ku kolegovi do auta a je fuc. ja rano vypravim 2 deti (pripravim ranajky, desiatu, pomozem detom s obliekanim, cesanim, atd...ved to poznate) odchadzame z domu 7:15 (veziem ich do MŠ,ZŠ a ja do prace). Vcera vecer som mu povedala, ze ci by nemohol rano pred tym ako sadne ku kolegovi vyhodit sneh co nahrnie pluh cez noc, aby som mohla v pohode vyjst s autom z dvora.... no neskutocny problem s tym mal, tak ma zaujima ci som mala nejake nadpriemerne ocakavanie. naozaj o nic nejde, mam dobreho manzela, len ma zarazilo, ze okolo toho somral. moj nazor bol taky, ze by sa mal postarat o rodinu, ale podla neho si mam privstat a vyhodit to sama 😀 ako hovorim, ide o 2minutovu zalezitost, urcite sa nechcem rozvadzat 😀 😀

0martina0
15. jan 2019

@st44 same doma a mama pri dome je rozdiel,ved ju chodim pozerať a ked niečo potrebuje tak otvori dvere a som pri nej,ale aby som sa nepohla od dieťaťa tak to neuznavam

titovie
19. jan 2019

@salome123 a co tak sa o tom porozpravat s manzelom? 😊 aky ma na to on nazor? A normalne si to vydiskutovat? Myslim ze vy dvaja tuto zalezitost najlepsie rozlusknete 😀