Odišiel k 23 ročnej milenke

dollynkaa
18. mar 2016

Zeny pomoc neviem sa s tym vyrovnat. Nechal nas s 2r dcerkou a odisiel k 23r soplande ze on sa zalubil. Uz sa tam odstahoval a na nas kasle. Ja sa s tym asi nikdy nezmierim ze toto dokazal urobit. A to ma dcera za tyzden narodeniny. Ked neni s nou vypisuje ako mu chybame a ked je s nou tak to uz akoby sme neexistovali. Da sa s takymto niecim vobec zmierit?

worker_falcon
18. mar 2016

Bol to manzel ci priatel?
Nespravis s tym vela... Akurat poucenie. Vztah treba budovat a pracovat na nom. Jeden z najcastejsich dovodov takychto rozchodov je, ze na seba nemaju cas, lebo zena ma na prvom mieste dieta a chlapa az daleko za tym. A chape to priblizne tak, ze ty si ho opustila pri narodeni dcery (a ako citam toto forum, tak niektore odsunu chlapa prec uz po splodeni potomka)

zdena12345
18. mar 2016

neber to v zlom, ale zajdi za psychologom. Pomoze Ti mnohe veci pochopit, vyrovnat sa s tym, mozes sa o tom porozpravat a on ta bude korigovat aby si si uvedomila, co naozaj ako bolo a mozno si spatne uvedomis aj svoje chyby aj manzelove....
ale chce to hlavne cas. Medziludske vztahy su velmi komplikovane a tu ti nikto z nas neda jasnu odpoved co a ako.
Ja by som sa snazila sustredit na dieta a vyplnit volny cas niecim rijemnym, zalubami... aby sa mi zdvihla trosku nalada

dollynkaa
autor
18. mar 2016

@worker_falcon ale nie v tomto ze by som ho odsunula to vobec. Nie som z tych mamiciek aj sa o seba staram atd. No musel byt problem niekde inde. V sexe tiez nebol problem ten sme mali stale. Asi citovo mu nieco chybalo..

dollynkaa
autor
18. mar 2016

@zdena12345 vies co ani nemam chut hladat vinu v sebe alebo co..uz je to v podstate jedno. Len sa s tym nedokazem zmierit.bola som uz raz u psychologicky no bolo to dost o nicom ;) uvidime na dalsich sedeniach

zdena12345
18. mar 2016

@dollynkaa ja mam potom stastie, ze som natrafila ozaj na dobreho psychologa. My to obaja riesime a chceme ostat spolu. Uz tam chodime treti mesiac a vzdy asi po 2t a velmi vela sa zmenilo. Dava nam rozne knihy na citanie...aj s nim riesime konkretne situacie a do toho vzdy este nejaku tu temu, ktora je vo vztahu problematicka. Ono to prve sedenie bolo len take uvodne u nas. Povedal nam co a ako pravdepodobne bude prebiehat a len tak zbezne si prebehol nase hlavne problemy. Preco sme sa tam ocitli. Hovoril ze bezne sa to pohybuje okolo 10-12 sedeni kym sa da par do kopy.. a predpokladam, ze aj jednotlivec. Zo zaciatku som mala zmiesane pocity, ale je to urcite lepsie. Som so vsetkym viac vyrovnana a zmierena. Ja som prave potrebovala tak nejak zistit pricinu, co asi bolo zle ked sa vsetko zamotalo. Super kniha bola moje tuzby, tvoje tuzby. Idealne je ak si ju precitaju obaja partnery, ale aj tebe by mozno prospela. Len toto je len moj pohlad. Prave preto myslim, ze psycholog ti da aj lepsiu literaturu priamo pre teba

bluesgirl
18. mar 2016

@worker_falcon No chudacik muz, samozrejme. Citil sa odsunuty takze je OK vybodnut sa na rodinu.

wladka
18. mar 2016

@dollynkaa nechaj ho.. vybral si.. ale myslim si, ze nakoniec dolezie sam.. teraz nevi co so sebu.. ;) zatial sa venuj malej, chodte kam sa Vam dvom da - wellnesy, pobyty.. vyresetuj si hlavu, nebudte len doma .. prajem ti nadhlad a pokoj v dusi...

sono2
18. mar 2016

@dollynkaa mne nech nikto nehovorí, že ste nemali problémy. Sex bol atď. Buď je bezcharakterny vôl alebo si ho k tomu dohnala. Ste koľko spolu boli?

lubinkam
18. mar 2016

Ano da. Da sa s tym vyrovnat, lebo my zeny sme silne, samozrejme teraz si nahnevana, ubolena, smutna, sklamana...... Ale casom. Vies ja si myslim ze mas v rukach silnu zbran. Tym ze sa odstahoval ale stale ti vypisuje, mam pocit ze si nechava nieco ako zadne dvierka. Ak to s mladou nevyjde, mozno sa skusi vratit. Je na tebe ako sa zachovas. Ci dokazes odpustit a zabudnut. Alebo, a to som si z okolia vsimla ze baby robia castejsie, pocas toho jeho odchodu vlastne zistis ze dokazes fungovat aj bez neho. Je stale kopa muzov ktori o teba mozu mat zaujem a dokazes vytvorit silny vzyah s naozaj charakternym chlapom. A nakoniec- ako dlha myslis ze mu to s tou soplanou vydrzi?

sono2
18. mar 2016

Podľa mňa Neni 23 ročná žena žiadna soplana je to perfektný vek. A problémy sú vždy na oboch stranách. Možno nebol na partnersky život atď problém byť musel

cammille
18. mar 2016

@worker_falcon tak toto je dobry alibizmus...z toho potom vyplyva,bze v podstate kazdy si moze svoju neveru osoravedlnut tym, ze ten druhy je vlastne na vine...nie, v prvom rade je ten chlap bezcharakterny had, ma doma zenu a dieta, nema 17 aby sa len tak "zamiloval"..zodpovedny a spravny manzel sa skratka nezamiluje do inej, a ked ma so svojou zenou tazsie obdobie, riesi to jedine s nou...vztah nie je len o krasnych dnoch, a ludia akosi zabudaju, ze v dobrom aj v zlom...

sissy27
18. mar 2016

@dollynkaa čerstvé, že? vtedy to vždy vyzerá nezvládnuteľné, že sa s tým nedá vyrovnať a tak... a bude to znieť ako klišé - ale čas naozaj všetko vyrieši... a potom ešte budeš ďakovať za to, že odišiel 🙂 čaká ťa niečo lepšie, lepšie, než si mala s ním a lepšie, než bude mať kedy on 🙂 neviem ešte čo presne to je, ale bude to tak 🙂 potrvá to možno rok, dva, ale potom sa ty budeš smiať 🙂
akurát si drž od neho odstup - zatni zuby a nedaj sa oblbnúť rečičkami, ako mu chýbate a bla bla bla... jemu by sa páčilo mať dve ženy, jednu čo sa mu bude starať o dieťa a rodinný krb a druhú na zábavu, zadné vrátka k pôvodnej rodine pootvorené... nedovoľ to... nebude to ľahké, budeš tajne dúfať, že je to naozaj, ale nie je... On si vybral a teraz je rad na tebe, aby si určila hranice... komunikovať by ste mali kvôli dcére, ale napr. nepúšťala by som ho do bytu, netrávila s ním čas ani pod zámienkou "aby sme boli s malou všetci spolu" a podobne...
Držím palce, nie si prvá ani posledná, ktorej sa to stalo, a ver, že dá sa to zvládnuť 🙂

lubiss
18. mar 2016

je to kus kok*ta co by som ti nato povedala...smrad ktory ujde od rodiny kde mu pravdepodobne nic nechyba a argumentuje ze on sa zalubil a este ma tu drzost ti vypisovat jak mu chybate..cim ti este viac ublizuje lebo ti hra na city....bud rada ze ti zmizol taky had zo zivota nech plati na malu a ty sa sustred len na svoje dieta nemaj strach casom sa najde niekto kto bude stastny ze vas ma a nie takato chrapac

fuska
18. mar 2016

@sono2 Vies, karma je svina. Aby si tu ty raz nepisala, ze tvoj ex je kus vola a tu ti bude x zienok pisat, ze urcite si to pokafrala ty svojim chovanim a on, chudatko, nemal na vyber, iba ta kopnut do zadku.

Chlap, ktory bez upozornenia, bez snahy o rozhovor, kompromis, odide od rodiny s detmi za inou, je smrad. Keby mal aspon trosku chrbtovej kosti, opusti ju a zije nejaky cas sam. Ale zrejme mu zavonala mlada diera, ktora, mimochodom, dopadne uplne rovnako. Ja by som takehoto odidenca nechcela ani zadarmo.

mamulka211
18. mar 2016

@fuska jedina mudra odpoved

vejula
18. mar 2016

@worker_falcon poviem ti novinku, žiadne, ale že žiadne manželstvo nieje uplne bez problemov. Ani to ktoré na prvý pohlad vyzera idealne harmonicke , vždy su tam nejaké tie trenice, kedy narazí kosa nakamen. A tieto situacie sa v živote aj opakuju. V každom manželstve su chvíle, kedy maáme pocit, že ten druhý je snad anjel z neba zoslaný prave pre mna a potom situacie, kedy sa pýtame samé seba, pre Boha, s kým to žijem? Su to také bežné ludské stavy, záleží na tom, či mi ten vzťah stojí za to, aby som s týmito prekážkami bojoval, či vidím šancu v dlhodobejšom horizonte, že by sa tie hrany mohli obrusiť, prípadne, či mi tieto situacie stoja za to zahodiť celý vzťah. Ani ja niesom dokonalá a Bože, jasne, že môjmu občas lezem na nervy, a on mne tiež, základ je, že to čo máme mi dáva stále omnoho viac ako berie. A to, že sa chlap cíti odstrčený po pôrode nieje dôvod na to, aby odišiel k milenke. Ak toto urobí nieje to chyba manželky. Omn zlýhal, on sa zachoval jak mamrd bez štipky charakteru, ktorý si myslí, že žene dáva všetko a ona harpia ho zanedbáva. Ak v ich vzťahu aj bolo niečo, čo ho dlhodobo frustrovalo, tak po prvé riešim so ženou, potom hladam možnosti, možno aj s pomocou niekoho a ak stále nič, tak poviem žene: "Viieš mam taký a taký problem, dlhodobo stále naražame na to isté, nevidím žiadnee progres v riešení tejto situacie, je to pre mna natolko frustrujuce, že premýšlam nad radikalnejším riešením a možno by bolo lepšie isť od seba. Ale utiecť k milenke a potom sa tvariť jak ubožiatko, sklamané zi ženy, zranené, ktoré proste nemalo inu možnosť... to je na smiech a manipulatorstvo najvyššieho stupna.

horana
18. mar 2016

@sono2 "Možno nebol na partnersky život" - 🙄 zato decka vyrabat nato by ho bolo, vsak?! Je to vada charakteru chlapa, pochopis sama, ale zjavne az vo vyssom veku ako 23 😠

jana_eyre
18. mar 2016

@sono2 perfektny vek na co? v takomto kontexte mi je dost divne spominat, co je perfektny a neperfektny vek..

ked niekto nie je na partnersky zivot, nech si nezaklada rodinu 😠 🙄

sono2
18. mar 2016

@fuska ale ved ja píšem že buď je bezcharakteru alebo proste že mali určite problémy alebo on nebol ideálny a dalo sa to čakať. Mne je vždy smutno, keď sa takéto deti opúšťaju. Ale ženy mnohokrát vedia a idú do blbých vsťahov dúfajú atď. Ja nečítam celú diskusiu vychádzam z úvodu. Že opustil. Z dňa na deň Hej? Boli Šťastný pár všetko klapalo. Neverím

dollynkaa
autor
18. mar 2016

@zdena12345 ano ale s nim uz psychologovy skoda chodit kedze je zalubeny. Som zvedava teda na tie istatne sedenia ;)

dollynkaa
autor
18. mar 2016

@sono2 on mal problemy financne a tak. Medzi nami dvomi som si nevsimla nic. Boli by to v lete 4roky

fuska
18. mar 2016

@sono2 V kazdom vztahu su problemy. Bezproblemovy a idealny vztah neexistuje. Ale ak on dal najavo, ze je naozaj nespokojny az tym, ze jej zamaval na rozlucku, je to hlavne jeho chyba, nie jej. O tom tu vsetky piseme.

dollynkaa
autor
18. mar 2016

@sono2 to asi skorej lebo podvadzal aj byvalu s ktorou bol dlho a bola super zena

fuska
18. mar 2016

@dollynkaa No a tu mne napadne otazka, vedela si to predtym, ako ste mali spolu vztah a dieta? Ak ano, rovnaky podraz si mohla ocakavat aj ty.

vika35
18. mar 2016

tak nasla si si zaletnika ale o tom si vedela. Bud rada, ze odisiel. hlavu hore a nabuduce lepsie vyberaj.

sono2
18. mar 2016

@horana
@jana_eyre mám 33 a 12 rokov partnera 8 manžela. Tiež máme problémy A keby ma opustil vedela by som, že aj ja mám chýb aj on vie, že ich je dosť. Ale sme manželia a diskutujeme o problémoch, nechodíme oduti okolo seba. Prečo vo všetkom vinite len ženu? Ste ako moja svokra. Za všetkým hľadaj ženu😀😀 ono ani benevolentost vo vsťahu neni to super.

jana_eyre
18. mar 2016

@sono2 kto tu vini nejaku zenu? len som sa vyjadrila k tvojej poznamke o tom aky super vek to je, nic viac nic menej, nemam rada ak mi niekto vklada slova, ktore som nikde nenapisala..

ja mam vztah 11r a spravame sa rovnako ako pises - nerozumiem co to s touto temou a tvojimi prvymi prispevkami o tom, ako chudacik muz nebol stvoreny na partnersky zivot ma spolocne..

adel222
18. mar 2016

@dollynkaa vyrovnas sa s tym tak, ze pripustis, ze toto sa stava aj super zenam. Ber to teda ako fakt a uz neries minulost. Uz len vyzivne vyriesit, majetky podelit a odstrihni sa. Ziadne vypisovanie. On spravil zasadny krok. Ty to akceptuj. Neulahcuj mu nic, naco mu odpisujes? Od teraz ste vy dvaja minulost a za tym je hruba ciara. Uz sa staras len o dieta, domacnost a seba aby si bola zdrava, krasna a oddychnuta. Ani sa nejdem pytat ci ho este milujes

horana
18. mar 2016

@sono2 Nie zenu, muza vinime.
Ked chlap odide od cerstvej mamicky - svojej zeny s malym dietatom- jeho dietatom, za mladsim modelom, je jedno z akeho je to dovodu, (vacsinou rutina a male decko ho obtazuje, resp. obmedzuje, teda sa citi chudak tzv "nepochopeny") - teda co si on pod dovodom predstavuje. Raz ma zavazok, do ktoreho siel dobrovolne a z toho nieco vyplyva. Ma vydrzat nech uz by bola zena akakolvek hapria, min. kym dieta nepodrastie. Jeho dieta. O to ide predovsetkym, nie aby mal panko starostlivost podla svojho ega. On uz je na svete pre inych. Aj pre inych. Hlavne pre inych, ktorych spolustvoril....Urcite ale mal minimlane so zenou naprv komunikovat a skusat vsetky moznosti. A nie zo dna na den zvihnut kotvy a vyparit sa ako gafor. Cudujem sa ze vo svojom veku este obhajujes take nezrele spravanie, nezodpovedne a vadne chovanie. 😨

adel222
18. mar 2016

Inac vzdy ma zaujimalo v takychto situacia ked sa muz a zena rozidu a maju dieta ci rodic udrziava kontakt aj so starymi rodicmi druhej strany.