Odišiel k 23 ročnej milenke

dollynkaa
18. mar 2016

Zeny pomoc neviem sa s tym vyrovnat. Nechal nas s 2r dcerkou a odisiel k 23r soplande ze on sa zalubil. Uz sa tam odstahoval a na nas kasle. Ja sa s tym asi nikdy nezmierim ze toto dokazal urobit. A to ma dcera za tyzden narodeniny. Ked neni s nou vypisuje ako mu chybame a ked je s nou tak to uz akoby sme neexistovali. Da sa s takymto niecim vobec zmierit?

sono2
18. mar 2016

@dollynkaa no a sme doma. Podvádzal bývalú mal finančné problémy. Prepáč ale ty si si mala dávať pozor a byť múdra. On je nezodpovedný ľahostajný človek. Sa absolutne nečudujem, že sa toto stalo. Toto sú proste typy mužov poznám. Koľko máš rokov ak sa môžem opýtať? Veď je to jedno. Proste nech platí na malú, hlavne sa s ním dôverne nerozprávaj. Neviem, ale cítim z teba, že by si mu dala šancu a on to vie- veľmi zle. Urobí ti to opäť. Proste mu ďalšia naletela. Mám takého Casanovu v rodine. Keď chodí deti robí a ženy mu ľahaju do postele. Začal v dvadsiatich hneď opustil babo žena odpustila ani prosiť nemusel urobil ďalšíe dieťa A ďalšie tam sa zastavil A zatiaľ žijú. Neni to žiadna socka podnikateľ. A tá najnovšia veľmi úspešná žena myslím že sa upokojil ale jednou nohou je stále vonku. To máš také typy😕😕

vika35
18. mar 2016

@adel222 za seba ti poviem, ze ja s exovimi rodicmi normalne komunikujem a moje dieta tada ich vnucka ich navstevuje, beru si ju aj na prazdniny letne. myslim, ze dieta ani stary rodicia nemozu zato, ze jeho rodicia sa rozisli.

leangela
18. mar 2016

ked s niekym planujes buducnost, chces s nim ostat tak mozno by nebolo na skodu si aj zistit ako to bolo s jeho byvalymi vztahmi 🙂

sono2
18. mar 2016

@horana toto niesu typy čo ich niečo mrzí. Tam logika konci. Im dieťa nehovori nič. Užívajú života. Ona si nemala takéto pripustiť K telu čo podvádzal bývalú a mal problémy. Načo? Ja som s mužom tiež roky ale všetko plánujeme. Možno to tak Neni dobre ale viem, aj keď muž taký všelijaký v niektorých situáciách nemôžem čakať oporu ale čo sa dieťaťa týka tam som si istá na sto percent! Milión!

sono2
18. mar 2016

@horana ten dotyčný z mojej rodiny opustil bábätko myslíš že ho to trápilo? Mal 20 a žiaľ aj ona malý sa narodil predčasne atď. Teraz povie že sa nikdy nechcel ženiť. Tam to nikto nečakal. Zili takto štyri roky? Päť? Nevery všetko opustené čakanie či príde. Prišlo dieťa, rozvod ďalšie dieťa, a prišlo by ďalšie keby chcel, má lep na naivne ženy alebo čo? Netuším.

katarinapekna
18. mar 2016

@worker_falcon samozrejme,však svoju zakladnu úlohu už splnil, čo s ním ďalej? 😀😀😀 maximálne zaželať množstvo úspechov V praci a úsmev pri otváraní výplatnej pásky.😉

katarinapekna
18. mar 2016

@dollynkaa ako ti moze chýbať niekto,komu nechýbaš ty????

sardinka335
18. mar 2016

@dollynkaa ty si ale hlúúúpa! Tak byvalu opustil lebo ju podvádzal a ona ktorá bola super, ma finančne problémy. Ty zabudni na psychologičku zlatá moja! A otváraj šampanske ze taky debil ta opustil. Čo si mala vlčiu tmu? Nepochopim vas ženy - sukničkár a ,,kurevnik,, s finančnými problémami by sa medzi moje nohy nedostal - a vedela si to, videla si aky je. A ešte si s nim dieťa spraviš....tak ale to uz za to nemoze. U teba si drží zadne vratka lebo aj henta jeho rozhoďnožka mu časom da kopačky....lebo to hra na dve strany. A čo potom? Pride ti škrabkat na dvere a ty mu cela šťastna otvoríš. Spamätaj sa kym je čas...a uz sa s nim nedavaj do kopy - spravil by ti to znova len by si s nim stracala čas. A odporučam aj zvyšit kriteria na buduceho partnera.

eleonorcha
18. mar 2016
Používateľ eleonorcha je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eleonorcha.

osobne myslim ze z tohto by si sa mala tesit ;)

twisty222222
18. mar 2016

@dollynkaa Chcem ta podporit. Verim, ze si nezakladala tuto temu, aby ta tu ini poucovali o tom ako a s kym si zila. Ty sama to vies najlepsie. Napisala si tu, lebo si zufala a preto, ze to boli. Chapem ta, viem co to je, ked ti niekto zlomi srdce a zo dna na den zbura predstavu o tvojom zivote. Nic nepomoze, iba prejst vsetkym, co k takejto strate patri. Od neprijatia situacie, k hnevu, prudkemu padu, smutku az ku dnu, ked raz rano otvoris oci a budes pripravena zacat odznova. Velmi ti zelam, aby to prislo, co najskor. Vela sily do najblizsich dni a tyzdnov. A vela objimaj svoju dceru. To pomaha.

moonlight1210
18. mar 2016

@dollynkaa Prvotny sok a hnev a neviera - to mas potom taky gulas pocitov, ze nevies, ci plakat, preklinat, kricat, nieco rozbit, ist za nimi a vykricat im to. niekedy by v prvej chvili clovek najradsej urobil vsetko naraz.

daj si este chvilu casu. naozaj plati, ze ziadna kasa sa neje taka horuca, ako sa navarila.
uvidis, ze postupne sa ti podari roztopit tu krivdu a zradu, ktora ta zerie (hlavne, ked si uvedomis, ze neexistuje sposob, ako by si sa domohla kompenzacie. ze to proste musis zniest a sklopit usi.).

neziv sebe nadej na jeho navrat. a to ani keby pisal slova, co z nich kvapka med a lutostivost.
iba co si obnazis dusu a keby to bolo z jeho strany len chvilkova potreba si posmutit a hned ti o tom aj povypisovat, ublizis si este viac.
primadony najdes aj medzi chlapmi. myslia len na seba, vnimaju len seba, riadia sa iba tym, co ich prave nadchlo. v jednej chvili pocitili nostalgiu za exkou, tak jej to hned napisu. o dve sekundy zbadaju na ulici super auto, obzru sa za nim a nostalgia za exkou je fuc. a uz pisu milenke, ze sa tesia na vecer doma, lebo sa im zlepsila nalada.
ibaze exka si precita spravu a uz spriada nadeje, ako mu to s milenkou az tak neklape a on sa jej isto vrati, len treba trpezlivo vydrzat. a nasledne je este hlbsie sklamana a oklamana.

ty sa preto sustred iba na seba a dcerku.
samozrejme, ze ho este milujes, vsak lasku ani takymto cinom okmazite neodseknes. a preto to velmi boli. ale skusaj si uvedomit to, ze nie ze si ho stratila (nie ty si ta odkopnuta a ta druha vsetko ziskala), ty si sa zbavila nehodneho chlapa (a na krk ho uviazala dalsia nicnetusiaca baba. dopraj jej ten komfort, ze sama zisti, co je on zac.).
a nech by to uz medzi nimi dopadlo akokolvek, dokonca aj happyendom, ty zi svoj zivot. nedovol, aby ta toto uvaznilo a nedovol, aby si sa kvôli tomu sustredila iba na nich dvoch. uvedom si, ze potom by si nezila svoj zivot, ale bola by si vlastnorucne v ulohe statistu, divaka, co travi svoj cas prizeranim sa tomu, ako sa im pekne zije a sama iba zo dna na den prezivas.

worker_falcon
18. mar 2016

@sardinka335 presne... pred časom som tu písal presne toto isté: s debilom chodila, s debilom spávala, s debilom si spravila dieťa, (táto si ho aspoň nezobrala), a čuduje sa, že sa k nej zachoval ako debil. to sú niektoré ženy slepé? alebo tak strašne zúfalé? A myslia si, že sa ten chlap nejak zázračne zmení? nechápem...

katarinapekna
18. mar 2016

@moonlight1210 omg😀 tieto tvoje romany 😀 Nudis sa? 1 vystizna veta je viac jak tvoje pseudopokusy "psychotetapie".😀

petra7777
18. mar 2016

@dollynkaa Podvádzal bývalku s tebou? Ak áno, tak si mohla predpokladať, že to bude pokračovať aj naďalej ☹

moonlight1210
18. mar 2016

@katarinapekna
ahoj, Katarinka, ja tiez divim, ze ty sem este stale chodis s nadejou, ze niekoho este tie tvoje stiplave splechy a ukazky tvojho vysokého nadhladu vytocia.
casy, ked si hodila skaredy splech a tri strany diskusie boli hned tvoje, su prec.
mala by si sa s tym zmierit.

pekny vikend.

charity
18. mar 2016

@dollynkaa Majetok mate spolocny? Ako ho chcete vysporiadat?

katarinapekna
18. mar 2016

@moonlight1210 moje???😀😀😀 som v nejakej súťaži či čo?😀 bavím sa😀 a jak dobre,mne stačí to😀 príď mi umyť okna radšej miesto románov,keď nemás nič na práci😀

mysga
18. mar 2016

No a od nej odíde k ďalšej milenke. Takže si otvor víno, zariaď vám výživné, ustanovte si stretávanie s dieťaťom a začni pracovať na sebe. 🙂 A daj si pozor na chlapov, keď niekto má isté povahové alebo skutkové vlastnosti v sebe zakorenené, tak to nevytlčeš ani krompáčom. 🙂

A pokiaľ patríš medzi ženy, čo majú hrdosť hodenú hlboko v studni a v prípade, že by sa chcel vrátiť ho vezmeš naspäť, tak veľa šťastia. Veď aj naše babky tak šťastne žili. 🙂

dollynkaa
autor
18. mar 2016

@sono2 @leangela no pozor financne problemy zacali az nedavno.dovtedy bolo vsetko super. A napriklad vam poviem kazdeho som aj ja podvadzala neznamena ze to tak bude pri kazdom.pri tomto som nato ani nepomyslela ani by som si to nedovolila pri dietati.

dollynkaa
autor
18. mar 2016

@sardinka335 nemal kedysi financne problemy! A to ze podvadzal byvalu som s nim uz dieta mala ked som to zistila tak zas neprehanajte

cecil36
18. mar 2016

@worker_falcon su slepe, vidia v hovne lekvar a este si ho aj s laskou ulozia do police 😝 A potom sa cuduju co im to v spajzi smrdi...

cecil36
18. mar 2016

@dollynkaa "A napriklad vam poviem kazdeho som aj ja podvadzala neznamena ze to tak bude pri kazdom.pri tomto som nato ani nepomyslela ani by som si to nedovolila pri dietati." No akymi zbranami bojujes, takymi hynies ci ako to je... 😉

dollynkaa
autor
18. mar 2016

@cecil36 ano ano karma. To sa mi vratilo

sense
18. mar 2016

@sardinka335 za sto bodov prispevok ...lepsie by som to ani ja nenapisala...hoci ma napadlo to same...

timea7
21. mar 2016

@adel222 prečo nie? Čo s tým majú starí rodičia? Aj keby ho vychovali najlepšie, ako vedeli, za jeho činy nie sú zodpovední. Poznám ženu, ktorá musela vyhodiť manžela, lebo je psychicky, aj fyzicky týral. Jeho rodičia boli z toho nešťastní, mali štyri deti a len tento jeden bol taký odkundes 😖 😖 😖 😖 😖 , svojej neveste pomáhali, ako vládali, vnúčatá milovali, z akého dôvodu by mal byť prerušený kontakt? Ani jeden jediný ma nenapadá.

leangela
4. máj 2016

@dollynkaa tak vy ste asi vynimky alebo neviem.. Mne vzdy sa potvrdilo, ze aky clovek bol v predoslych vztahoch tak nakoniec sa tak vykrystalizoval aj pri mne. Neviem, uz dlhsie neverim tomu ze ludia sa mozu zmenit..