Odišiel za milenkou

sardinka336
19. feb 2024

Potrebujem sa vykecať. V manželstve sme žili 16 rokov, všetko sa zdalo, že je v poriadku, tri krásne deti, fungovali sme ako každá iná bežná rodina, žiadne hádky, excesy, ešte skôr sme boli svedkami ako v iných manželstvách to vrie, muž sa nikdy na nič nesťažoval, že by mu chýbalo, že by bol nespokojný, úplne bežná rodina. Zrazu bum z večera do rána, priznal sa, že má milenku, že on chce byt s ňou, šok, hroza....nechápačka, depresie, čo bude ďalej. Nič nepomohlo, ani prosby detí ani vysvetľovanie, bol ako začarovaný. V priebehu roka samé dovolenky s ňou, pohodka lebo deti nechceli s nim byť, všetko som teda ťahala ja. Viem, že to trvá už rok, ale idú sa brať, zásnuby na luxusnej dovolenke na Fb. On má 42, ona o 12 menej. Viem, že už je to passé a treba to nechať tak, ale bolí to. Na našom nešťastí si postavili to svoje. Ked vidím tie vysmiate spokojné tváre a potom sa pozriem na tie deti, čo to s nimi porobilo a ako ich to zomlelo, ale nepomožem si. Ludia sa dajú vymeniť, odkopnúť ako vypoužívaná handra, na deti sa dá vykašlať lebo veď ,,keď nechcú isť s otcom, tak čo ich bude nútiť?,, Že sa mi ta flandra vysmievala, že veď keď si nerozumieme s mužom načo byť spolu? len mi to on zabudol povedať, že si so mnou nerozumie. Cítim sa ako nepotrebný kus, fungujem len ja a deti, všetko padlo na moju hlavu, výchova a starostlivosť, mám doma dvoch pubertiakov a jedno má poruchu učenia takže je to niekedy veselé, rodina to zobrala, že je ako je, aj keď máme fajn vzťahy aj po tomto, tak sa ,,bojím,, že prídem aj o nich a budem sama ako prst, paradoxne s mužovou rodinou som mala pekné vzťahy, lepšie ako s našimi. Všetko je hore nohami, ex manžel nie je veľmi ochotný mi niečo pomáhať, on už má nový život a verím, že aj nová partnerka mu dáva rozumy. Ku mne je odmeraný akoby sme ani neprežili spolu pomaly 20 rokov (aj s chodením) bárs čo mi šplechne, žiadna empatia, nič. Rozum mi hovorí, že bude dobre, kašli na neho nech si ho berie...aj keď osobne sa čudujem, že chlap, ktorý sa nedávno rozviedol a delil majetok sa ide ženiť. Chcem to už hodiť za hlavu, mám kamarátky, koničky o to nejde, ale aj tak cítim vnútri tú bolesť z odmietnutia.

karolinakr
21. feb 2024
karolinakr
21. feb 2024

ja si zas myslim, že zo všetkeho sa da vyplakať a muž nie je taky boh sveta, aby si zvyšok života prežila v smutku, bolesti, sebaodsudenia a bolesti
ano, je to ako rez nožom, ale čim skôr sa zacelí, tým lepšie, vyplakať, vyzúriť, nechať si čas, otriasť sa a ísť ďalej..povedať si ,mám aj na viac a bye-bye

krajinka
21. feb 2024

@kassandra25 v každej téme je tvoj nick zárukou dementneho príspevku a ani tentoraz si nesklamala

kassandra25
21. feb 2024

@krajinka preco si to myslis? Ked odide niekolkokrat jeden manzel na dovolenku za rok bez manzelky, je to ok podla teba? Ved to aj debil po tom patral, ze kde je ta pani manzelka. Ale podla teba je to asi take, ze tak to ma byt. Niekolkokrat rocne manzel sam na dovolenke bez manzelky. Ved ži si tak a podavaj ruky potom s touto autorkou. A to nevraviac iba o dovolenkach. Ale ved to za jeden rok co musi byt za zenu, ze to nevytusi a nevsimne si, ze manzel chodi za inou. Netreba vobec lutovat a uz vobec nie taku, kde muz sa prizna dokonca sam, ze rok , vyse rok ma inu , pohostil ju na dovolenkach a ona sem nam vypisuje este žalosti, zalmy a smutocne galeje.

kassandra25
21. feb 2024

@krajinka asi jej je smutno, ze teraz ju nikto nepodvadza.

krajinka
21. feb 2024

@kassandra25 ja len v dobrom rozumieš ty vôbec poriadne po slovensky?

kassandra25
21. feb 2024

@krajinka no tvoja dementna slovencina o niecom svedcila. Nie, nerozumieme si.

krajinka
21. feb 2024

@kassandra25 ešteže tak

viera27
21. feb 2024

Je mi to luto,naozaj. Toto by asi aj mna zomlelo,a to som dost hrosia koza. Na druhej strane zivot nekonci a ma to aj pozitivne stranky. To najlepsie od neho uz mas - deti. Mam kamosku,co tak 20 rokov bola vydata a deti nemali,lebo on nechcel. No s milenkou uz chcel. A jej nezostalo uplne nic,posraty zivot. Takze na to sa upriam. Nie je to tvoja vina,nie si ani horsia,ani vadny kus,ani prva,ani posledna.Proste sa stalo. A ty su teraz vyvudujes novy zivot. S detmi a so svojimi konickami,bez kompromisov. Stale je co zazit.

cafelatte
21. feb 2024

Ľahko sa hovorí, ale najviac ti pomôže odpustiť. Držte sa s detičkami, zivot nekončí, verím ze ma pre Teba prichystané nadherne veci.

katkami123
21. feb 2024

@kassandra25
Kľudne môže manželke povedať, že ide na služobku. A nezistí nič.

maciatkolulu
22. feb 2024

@karolinakr nie duša draha,v pozícii rozvedenej ženy,čo bola nezamestna,teda pardon,zamestnaná u manžela vo firme,s dvomi deťmi ,z toho jedno choré. A manžel sa rozhodol ísť za láskou svojho života. Takže o tomto je MK o sliepiciach,ktoré vypustia bez trošičku rozmýšľania zo svojich prstekov slová. A pritom ani riadne nečítajú a tešia sa asi aké sú coooool. No nevydalo. Nabudúce sa snaž trošku viac čítať. A potom píš. Aspoň to skús.