Odišla som od otca svojho dieťaťa

amia3
27. nov 2014

Jaaj zeny ide na mna asi depka. Vcera som odisla od otca svojho dietata, po tom co si uz dost dlho nerozumieme a hadame sa. som s malym u rodicov ale oni byvaju na kraji sveta a ja sa tu zacinam citit sama a opustena... nemam tu nikoho, ani kamosky a ani deti v maleho veku tu nebyvaju. utesujem sa tym ze budem chodit s malym do mesta ale aj tak uz je to komplikovanejsie. a bojim sa ze takymto stylom si ani nikoho nenajdem a ostanem uz samaaa. poprosim o slova utechy, kedze sa nemam ani komu postazovat :(

meusicka
27. nov 2014

@amia3 si u rodicov len 1 den, a hned mas depku??? to nejak skoro nie??? 😀 ale nie, pozri, vsetko zle je na nieco dobre. niekedy je vyslovene dobre mat miesto, kde ta nik nerusi. zober si knizku a vyloz nohy a relaxuj. nepripustaj si zle myslienky.
je blbe byt niekdee kde nikoho nemas, ale pozri, ja som napr. v inom state, bez rodiny, pribuznych, priatelov. s detmi sama cele dni, muz v robote. tiez sa nemam komu postazovat, ale snazim sa brat veci take ake su.
ty mozes brat svoj pobyt u rodicov ako docasny a potom sa to vsetko vykrystalizuje nejakym smerom. drzim palce aby tomu tak bolo
ked nemas co robit tak sa troska nakaz predvianocnou naladou a daco s malym robte spolu, chstajte sa na vianoce, upec medovnicky, urob nejaku dekoraciu do okna a pod. 😉

dm2
27. nov 2014

@amia3 nehnevaj sa, ale vcera si odisla od partnera, s ktorym mas dieťa a dnes riešiš, že si takto už nikoho nenájdes? 😨
to že byvas "nakraji sveta" predsa neznamena, že ostanes navzdy sama, aj tam predsa žiju ludia aj tam chodia...môžeš si najsť kamosky v susednej dedine, atd...pripadne aj kamaratky ktore si mala v predoslom bydlisku môžu sem tam za tebou dobehnuť či nie? 🙂

ved predsa si tam predtym roky žila, tak sa skus rozpamatat na tie časy....

amia3
autor
27. nov 2014

som u nasich skoro dva tyzdne a vcera som bola s nim a rozisli sme sa definitivne, preto som sa dnes nad tym tak zamyslela a vidim vsetko teraz negativne, viem ze casom to prejde ale potrebovala som dostat zo seba momentalne pocity. napadlo mi aj to ci som urobila dobre ale viem ze ano, diky za rady

dm2
27. nov 2014

@amia3 určite su to len terajšie pocity..neboj to prejde 🙂 skus sa sustrediť hlavne na dieťatko a uvidis že čas zahoji vsetky rany 😉

trish31
27. nov 2014

@amia3 depka este len pride.....ale to ti asi nemusim hovorit..sama nie si venuj sa dietatu..mas rodinu a casom pride aj partner..len to nesil

maaaria3
27. nov 2014

@amia3 Teraz je to najhoršie, si v odvykačke🙂 neboj, bude už len lepšie... ja som tiež sama s malým.... život sa nejak otvorí, nerieš teraz, najprv musíš byť čistá...

maharett
27. nov 2014

no mna čaká v najbližšej dobe to isté...stahujem sa s dcérkou k mame...