Odísť alebo ostať s priateľom?

27. jan 2020

Ahojte..s priatelom sme spolu 2 roky,mame 7 mesačného syna ..problémy a hádky začali už v tehotenstve,aktuálne sme pár dni pred podpisom hypotéky a ja neviem či chcem s nim zit ..s priatelom nemame žiadne spoločne záujmy,nemá rad keď sa v spoločnosti smejem príde mu to neslušne,mám panickú poruchu a pri prvej možnej príležitosti mi vykričí že sa somnou nikam ani nedá ísť lebo mi je všade zle,všetky peniaze ktoré mi pridu mu dávam tak vždy si musím od neho pytat keď niečo chcem-samozrejme je k tomu hodinový preslov,s malym sa síce pohra ale to je tak všetko,na prechádzke s nami bol možno 2 krát..príde mi že si ma ako muž neváži,keď príde z prace už ma ani nebojíme nedá mi pusu,nulová vášeň..ale nahovaram si že sa to kupou bytu zmení ..čo je ešte horsie moje podvedomie začalo pracovať a skoro každú noc sa mi sníva o mojom ex..čo by ste na mojom mieste spravili? Lebo som vážne zufala a neviem čo mám robiť ..

deti95060810
27. jan 2020

prečo mu odovzdávaš e...To som nepochopila. Však si nechávaj istú časť aby si mala na svoje osobné výdavky...

limetka69
27. jan 2020

utekaj !!!! a nic s nim neber, lebo to bude raz take tazke !!!

vamajka
27. jan 2020

Kupa bytu este nikoho nezmenila

autor
27. jan 2020

@deti95060810 pretože platí vysoké odvody ktoré si musel umelo navýšiť aby nám dali hypoteku v takej výške v akej žiadame ..

deti95060810
27. jan 2020

to je riadne zamotané...môžeš na ten jeho podvod neskoršie doplatiť...

autor
27. jan 2020

@deti95060810 aby to utiahol-ale za cely čas čo sme spolu to tak bolo vždy aj keď tie odvody neplatil nehovoriac o tom že mám úver na auto ktoré sme predali,kúpili druhé a auto som dovolila napísať na neho ..rýchlo som to oľutovala keď sme sa prvý krát “rozchádzali” a oznámil mi že auto je jeho,nech sa pozriem kto je napísaný v technickom

autor
27. jan 2020

Samozrejme úver som brala ešte predtým než sme sa spoznali a teda na auto neprispel nič ale je napísané na neho..

deti95060810
27. jan 2020

máš málo ponaučenia? však vidíš že je to ch*j...

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. jan 2020

@deti95060810 Bojím sa ..bojím sa samoty? Toho že mi bude chýbať? Že bez neho nebudem vedieť byt ? Ak by sme aj skončili,aktuálne mám kde bývať a aj mesačne mi chodi pekná suma z ktorej v pohode s malym vyžijem..následne sa bojím že by mi vzal maleho a využil to,že mám panickú poruchu -teda tým sa vždy oháňa že zariadi aby mi súd maleho nepridelil..Pričom on nevie ani čo syn papá

autor
27. jan 2020

Nikdy v živote syna nekúpal,jesť mu dal 1-2 krát,sám na prechádzke s nim nebol nikdy,lebo ja to viem lepšie/je unavený z práce -najlepšia výhovorka ako sa striasť “starostí”

kassandra25
27. jan 2020

Robis tu najvacsiu chybu v zivote, jednu za druhou a nonstop. Ci s peniazmi, ci s hypotekou a s tym, ze s nim ostanes. Dalsia je celkove spoluzitie a vychova.

limetka69
27. jan 2020

toto nem dopadne dobre

autor
27. jan 2020

Úprimne,keby nemáme syna davno ho pošlem do riti a žijem si svoj šťastný život ..ďalšia vec,keď už nepracuje a ma voľno tak cely čas trávime s jeho rodičmi,nikam nejdeme na výlet ako rodina stále len na KAVU do obchodného centra s rodičmi

autor
27. jan 2020

Netvrdím že som bezchybná ale pripadám si ako blázon ktorý sa ženie do úplnej záhuby na 30 rokov ..putá na rukách a budem len doma sedieť s dieťaťom -keďže stretávanie s kamarátkami mu prekáža lebo všetky sú samozrejme pre neho hlúpe

limetka69
27. jan 2020

prebohaaaaa, ty uz teraz nechces snim byt, a ides sa zaviazat spolocnym 30r dlhom, jezisi

andyh20
27. jan 2020

Po kupe bytu sa zmeni,to mas pravdu, ale k lepsiemu urcite nie. Ziadnu hypoteku snim neber,je to cisty chuj podla.toho,co pises. Ste spolu 2 roky,mali by ste prezivat najkrajsie obdobie zamilovanosti. Za 5 rokov to bude peklo.

arianna25
27. jan 2020

Smrdi to dalsimi problemami. Ked sa vies s maly zariadit tak radsej odid. Ved on ti len pritazuje psychicky a robi z teba debilka a a este sa ti aj smeje do tvare. Chran sa a neboj sa ho. A neboj sa koli tvojej panickej piruche. To sa da u psychologa riesit trpezlivo a budes v pohode. On vyuziva ze tebe bolo asi podla mojho nazoru ublizovane a si bojazlivejsia mozno. Oprav ma ked sa mylim. Bud silna.

autor
27. jan 2020

PP mám z detstva matka bola alkoholička-už je vyliečená,ku dr chodim 4 roky a som úplne v poriadku ..ale jednoznačne sa bojím toho,čo dalej? Budem vedieť byt bez neho?

dankanka
27. jan 2020

Počúvaj svoju intuíciu. Bude ťa to síce stáť auto, ale oslobodís sa. Za ten pocit to stojí. Paničkou poruchu ma dnes každý druhý, syna zo nevezme, už aj z toho dôvodu ze je maličký.

autor
27. jan 2020

Nehovoriac o tom že ideme založiť rodičovský dom..

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
27. jan 2020

Vyser sa na tento vztah aj na auto. Ako niekto pisal bud odides teraz s IBA holym zadkom alebo o rok ci dva s 30 ROCNYM DLHOM! Nebud hlupa nezavazuj sa do niecoho co uz teraz nie je ok

karolinakr
27. jan 2020

Co si sibnuta? Osklbe ta ako mys.Ty mu das vsetky peniaze, on si vezme hypoteku, byt prepise na seba.Hovoris, ze uz predtym si mu davala vsetky peniaze ??.Pekne vyzijes aj bez neho- nechapem tvoj strach. Utekaj, kym je cas

fadama
27. jan 2020

nohy na plecia........kym nie je neskoro.

autor
27. jan 2020

Založiť sa ide dom mojich rodicov,hypoteku napíše na seba on a byt pol na pol..s tým že akonáhle prejde hypo tak ide na materskú čiže bude mat o 300e menej ostane mi 430€ a polovicu mu mám dávať na hypo cize 200e mi ostane..

sante81
27. jan 2020

Občas sa ešte čudujem, prečo sú niektoré ženy také hlúpe.. už má tvoje auto, tvoje peniaze každý mesiac, robíš mu akurát tak rohožku, nie partnerku a ty chceš založiť rodičovský dom?? S debilom? Budíček, vstávame, trochu sebaúcty, lebo za rok, za 2 ťa rozchod bude bolieť oveľa viac..

vamajka
27. jan 2020

Preboha neblazni hypoteka sa nebude splacat a spravi ti z rodicov bezdomovcov. Ako moze ist po zobrati hypoteky na matersku preboha ved sa uz zobud

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sfialka
27. jan 2020

Nikdy by som nezaplatila rodičovský dom. Kde sa potom vrátiš? Prečo nezalozia nehnuteľnosť jeho rodičia? Nebude splácať a budete bezdomovci všetci a to najhoršie je, že ťa bude celý život vydierať,že nebude platiť hypotéku a čo potom?