Odmietal váš manžel sex počas tehotenstva?

mimamimi
18. apr 2013

AHojte dievčatá..... 😉 hľadám tu odpoveď. Mám totiž pocit, že som jediná, ktorej sa toto stalo...čakáme bábatko, mám ešte dva mesiace do pôrodu a manžel o mňa prejavil záujem (aj to skôr z nátlaku, ako z vlastnej vôle) asi 4krát od začiatku tehu. Som z toho na nervy. Nepotrvá to aj potom? Zmení sa to po pôrode? Ak sa to stalo aj vám, tak sa podeľte a pomôžte mi upokojiť sa 😒

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
18. apr 2013

oni sa o to svoj drobča boja 🙂 ,môj muž hovoril,vieš nie je mi moc príjemné,že tam mám ísť a udierať mu o hlavičku 😀

moncicatko19
18. apr 2013

aj mm sa bal ze mu ublizime tak ale zvladli sme to nejako 😀 😀 😀

lolonka
19. apr 2013

mňa keby manžel odmietal počas tehu, tak ma asi šlahne....lebo ja som mala počas tehotenstva chuť na sex 1-3X za deň.....asi hormóny... 😀 😀 😀

simonkazga
19. apr 2013

nie si jediná ☹ počas tehu asi 4-5x max. lebo sa bál, že nám ublíži. Tlačiť som ho to toho nechcela, tak sme to museli nejak pretrpieť.

dai
19. apr 2013

Ja som tiez malq chut omnoho vaecsiu ako normal a muza ani nenapadlo ma odmietat - mali sme sex viac menej az do porodu a hned ako sa dalo po...

saska.t
19. apr 2013

@mimamimi je to normalne a treba muza respektovat,nasilu aj tak nic nefunguje,u nas sa intenzita tiez vzdy znizila,ale tragicky to neberiem,bolo to tak aj pri 1. tehu 😉

lujza123
19. apr 2013

@mimamimi jasne....teda kym nebolo brucho velke v pohode ale od toho 6 teho mesiaca som ho musela nahanat a takmer znasilnovat. To bolo vyhovoriek, v zivote by ma nenapadlo ze chlap sa moze vyhovarat na migrenu, unavu a neviem co este. Bolo to hrozne, priserne, strasne.
Nezabudnem ako pri jednom pokuse o intimne zblizenie, bola som uz asi v 8 mesiaci, len sme sa tak bozkavali, vyzliekali, romantišn sviecky a tak....krpata ma kopla tak silno ze to cez brusko koplo aj jeho. Zbledol, vytrestil oci, ozelenel, odskocil odo mna ako keby ho skope elektrika. Ze to vobec necakal. Jasne ze ten vecer bolo po zabave. Ale ukludnilo ma ze ked sme tuto temu nacali na cviceni pre tehotne tak vsetky kocky boli na tom tak isto ako ja 😒 . Neviem ako to beru ale zrejme je to pre nich uplne ine ako pre zenu. Zena ma to brusko a dietatko v sebe nonstop tak to nejako nevnima, zato chlapi (aspon ten moj ex) mi hovoril ze ma pri tom pocit ako keby sme tam traja.
Zato po porode ma na pol roka presla vsetka chut....a jemu sa vratila...tak som mu to nezabudla vzdy pripominat ze snazit sa mal v tehotenstve.

milli3377
19. apr 2013

Usmevne 🙂 A ake povolanie ma tvoj muz?

mimib
19. apr 2013

My sme na tom boli rovnako...posledny krat v tehu sme mali sex asi v 4mesiaci, ked som este pomaly nemala brusko a ako to na mne bolo vidiet a maly sa zacal hybat, koniec...do konca sa mi to nepodarilo prehovorit, ze mu to prislo ako narusenie sukromia nasho babatka...mala som z toho riadne nervy, lebo ja som mala chut casto.
Ukludnim ta, ze po porode sa to ale vratilo do normalu. asi az po 3-4mesiacoch, ale odvtedy vsetko v poriadku. chlapi su v tomto niekedy taki divni....

zuzka0605
19. apr 2013

urcite nie si sama, prave naopak. je to normalne.:-}}}..co uz je vzrusujuce na zene ku koncu tehotenstva?? ved je to aj tak trochu proti prirode.:-}sex so zenou co uz je tehotna..my sme do 6.mes. ako-tak..potom uz sme nesexovali..a ja som ho neznasilnovala.5tyzndov po porode vsetko ok/

zuzulica
19. apr 2013

@mimamimi To je normálne,môj odmieta sex celé tehotenstvo,je mu blbé sa tam maličkému pchať 😉 Ale tak nevadí,aj tak mi bolo prvé mesiace zle,potom som aj chvíľu chute mala a teraz ma to zase ani nenapadne z bruchom.

simca06022011
19. apr 2013

@mimamimi keby len pocas.. ale aj po...

aristka
19. apr 2013

@lolonka vieš prečo si bola sexuálna mašina ,lebo si čakala dievča,aj u mňa to tak bolo pri malej,bola som z toho zúfalá ,ale museli sme to riešiť inak 😀

stellamaris
19. apr 2013

@aristka
@lolonka ja som to chcela po muzovi pocas tehu velmi casto,muz sa velmi tesil 😀 cim väcsie brusko som mala,tym väcsia chut 😀 narodil sa chlapcek a dva tyzdne po sekcii sme sexovali zase.............teraz sa tesim,ked chlap vecer rychlo zaspi,pretoze moc chuti nemam na sex 😝

lenosko
19. apr 2013

u nas to iste... naposledy 6.10.2012 (cca 19tt) a mna mohlo aj porazit, vzdy som dostala odpoved "si tehotna, nechcem malemu ublizit..." a ze potom po porode... no ale moje hormony teraz mlcia ako hrob, takze ma smolu

patesladko
19. apr 2013

táto téma ma aspoň ukľudnila, že sa to nedeje len u nás 😀 v prvých mesiacoch tehotenstva som mala neodolateľnú chuť a skákala na môjho prakticky každý deň.. no ohrialo ma dokopy možno 5x 😒 a od ako mi vykuklo bruško tak koncom februára, tak odvtedy ho musím doslova ukecávať, vysvetľovať, že je anatomicky nemožné, aby napchal "to" až do maternice k dieťaťu.. ale darmo.. a tých parkrát, keď sa mi ho podarilo nahovoriť, to nebolo ono.. na jednej strane ja to tam dole cítim teraz nejak úplne inak, na druhej on je ako robot a keď sa náhodou uvoľní, tak sa až strhne a v najlepšom prestane s otázkou - nebolo to silno? ☹ teraz už tiež 3 týždne nič, buď je unavený z roboty, alebo ma ťahá na prechádzky (za čo som mu síce vďačná, ale.. ) a potom som unavená ja a som rada, keď si ľahnem.. ☹
No dúfam, že po pôrode sa to časom vráti do starých koľají, trochu mi to chýba, ale na druhej strane sa teším, že sa o bábo bojí a stará a vôbec, že na malého myslí už teraz 🙂

mimamimi
autor
19. apr 2013

FUh, baby, tak to som sa trochu ukľudnila, že nie som teda sama, začínala som mať obavy, Pretože keď počúvam, že väčšina žien má pravidelný sex počas tehu a muži sa z toho vytešujú, lebo sa ženám zvýšila chuť, tak som začínala uvažovať, či ten môj nie je nejaký iný. Mne sa totižto chuť zvýšila o sto šesť, niekedy mám pocit, že už na nič iné nemyslím, čo sa samozrejme stupňuje aj tým nedostatkom a odmietavým postojom môjho manžela. Ani ja si sama nepripadám ako sexica...skôr ako slonica 🙂 , ale vravela som si, že keď to iným mužom neprekáža...tak prečo tomu môjmu. Je pravda, že môj drahý sa do toho nikdy extra nehrnul, hlavne keď sme boli v pracovnom kolobehu, to ho skolila únava a na sex nepomyslel, ale keď sme boli na dovolenke, či na nejakom pobyte, tak to som ho nepoznávala.
Ja to už budem musieť nejako vydržať s tým mojim nadržaním, dúfam, že sa mi po pôrode pomyslenie na sex stratí . No nie je to divné?...nie že by som dúfala, že sa vráti chuť môjmu drahému, ale dúfam, že ja ju stratím 😒
Baby, závidím vám vašich nadržaných chlapov 🤐

😀
😀

kikaba44
19. apr 2013

@mimamimi Áno tvoje slová "Ani ja si sama nepripadám ako sexica...skôr ako slonica" sú pravdivé, akj kamasútra popisuje delenie žien na myši, ťavy aj slonice a niektorým sa aj uši zväčšili a horšie počujú 😀

mimamimi
autor
19. apr 2013

@kikaba44 😀 😀 😀

kikaba44
19. apr 2013

@mimamimi nestresuj sa, pokojne mu ho môžeš aj v ústach podržať ak ťa to upokojí 🙂

mamavera
19. apr 2013

no ja som môjho odo mňa odháňala pri prvom, aj pri druhom tehotenstve 😎 , lenže myslím si, že každý muž to prežíva inak, nemusí to vôbec nič znamenať a môže. Nestresuj sa tým, ak je inak pozorný, tešte sa na bábätko.

zuzanka999
19. apr 2013

@aristka no tak s týmto musím teda nesúhlasiť, ja čakám dievčato a chuť nemám vôbec už od začiatku a pritom som predtým mávala chuť častejšie ako manžel.... 😖

nanku
19. apr 2013

pri 1 tehu to bolo podobne sex max. tak 1x do mesiaca ... pri 2 tehu trosku castejsie a teraz pri 3 tehu by manzel sexoval kazdy tyzden a aj castejsie ... a vysledok je, ze ho odmietam ja a nie preto, ze by som nemala chut na sex ... ale toto tehu nezvladm najlepsie a mam strach ☹

digysa
19. apr 2013

@kikaba44 Kocka, teba citam uz dlhsie...neberies nejake lieky? Zabudla si si ich dnes dat? 😎

mirkave
19. apr 2013

muzi si strasne fandia a namyslaju,ze by babatko mohli nejako stuchnut a poskodit nieco 🙂 treba ho uzemnit,ze neni az taky velky v tych inkriminovanych partiach ako si mysli 😉

mimamimi
autor
20. apr 2013
mimamimi
autor
20. apr 2013

@digysa tiez nechápem tým komentárom od kikabi44

pimpulienka
20. apr 2013

Môj manžel ten by stále a inak to nebolo ani počas tehotenstva, ibaže mne sa nejak nechcelo s tým bruškom 😉

kikaba44
21. apr 2013

@digysa jasné, že beriem lieky , ráno na lacno 1/4 viagry , na obed jeden anopirin a po večery si dám vitamín c,