Odmietal váš manžel sex počas tehotenstva?

mimamimi
18. apr 2013

AHojte dievčatá..... 😉 hľadám tu odpoveď. Mám totiž pocit, že som jediná, ktorej sa toto stalo...čakáme bábatko, mám ešte dva mesiace do pôrodu a manžel o mňa prejavil záujem (aj to skôr z nátlaku, ako z vlastnej vôle) asi 4krát od začiatku tehu. Som z toho na nervy. Nepotrvá to aj potom? Zmení sa to po pôrode? Ak sa to stalo aj vám, tak sa podeľte a pomôžte mi upokojiť sa 😒

horana
5. mar 2014

@mimamimi Ano je to bezna reakcia, napriek tomu ze toto u nas nebolo, pocula som uz tolko zien o tom rozpravat a aj som o tom citala v literature, teda je to vraj pomerne bezne a normalne.

Po porode to isto uz nepotrva, to potom zase skor zene zvykne klesnut chut (statisticky).

Ale treba to chapat, tak ako je vela zien ktore maju zabrany sexovat ci uz v tehu alebo kojac alebo v podstate v hociakej zvlastnej zivotnej situacii, a vzdy sa na diskusiach zhodneme ze muz by to mal chapat a akceptovat,a skor oodsudime muza ktory nalieha, to iste by sme reciprocne mali poskytnut muzom - pravo na to ze su situacie kedy ich to az tak neberie.

tappetty
5. mar 2014

Ahoj jasnacka ja ja sa pridavam, my sme teda take problemy mali !! a strasne mi to vadilo, po porode uplny utrum a uz sme ani nevedeli ze nejake problemy boli, asi je nejaky zablokovany z babatka boji sa ze mu ublizi a pod. vydrz to pliz a skus s nim rozpravat aj ked z mojej skusenosti rozhovor vobec nepomohol 😝 drz sa

renka40
5. mar 2014

@lucinkab môj tvrdí, že vsetko musel oddrieť sám. 🙂 tak som mu hovorila, že mohol povedať, zavolala by som poštára 🙂 aj môjmu prekáža brucho. Je mu to asi nepríjemné a bojí sa, že čo keď sa niečo stane?! Radšej sito odoprie ako by si potom mal niečo vyčítať. Tak si vlastne odopierame obaja 🙂 ja kvôli nemu a on kvôli mne 🙂 🙂 🙂 dobré nie? 🙂

evkakorcek
5. mar 2014

@mimamimi mne to príde zvláštne že muž odmieta ženu počas tehotenstva. Mi sme sa s manželom veľmi radi miulovali a dosť často počas tehotenstva. Nechápem čo by mu malo natom prekážať 😨 😒

aluchm
5. mar 2014

Ahoj, aj u nas to tak bolo. Manzel nechcel vobec, po porode sa to zmenilo. Teraz je vsetko ok. Ale myslim, ze u nas to bolo skor zo strachu, lebo som predtym potratila, tak sa velmi bal.

tina1988
5. mar 2014

@kajus7
@lucinkab ... zienky, mam taky pocit, ze bud su vsetci chlapi rovnaky alebo mame naozaj doma toho isteho chlapa 🙂 moj mm pred par mesiacmi vyhlasil ze sex az po porode .. tak som mu povedala, ze som zvedava ako dlho mu to vydrzi, ale ako vyhovorku mu to asi stacilo 🙂 samozrejme, ze nevydrzal 🙂 a ked mu to pripomeniem, tak mi zacne tvrdit, ze to nepovedal on ale ja 🙂🙂 a komplimenty ... no, tak na tie nezabuda. Vyzeram ako slon ale vzdy povie, ze som krasna 🙂

lucinkab
5. mar 2014

@tina1988 ved toto aj moj vravi ze sme nadherne, ze taka pekna som este nebola.... 😀 😀 😀 😀 ale sex to nie....pocuj, co ten moj ma trojitý život? a ja že chodí denne do práce a to on má druhu rodinu ??? 😀 😀 😀 😀 😀

tina1988
5. mar 2014

@lucinkab ... jajj, komplimenty to ano, ale venovat sa zene a plnit si povinnosti to radsej nie 🙂 no vidis, a ja ze kde travi tolko casu a to on ma aj ine povinnosti mimo mna 🙂

lucinkab
5. mar 2014

@tina1988 este aj termíny ma skoro rovnaké 😀 podla mna je to o brusku a nie o tom ze v nom daco je 😀 😀 😀 😀 😀

doktor_od_hrona
23. mar 2015

Zdravím kurník

To ze sa chlap vyhovara na to ze ublizi dietatu je samozrejme len vyhovorka pre vas, a chlapi vedia ze to tak nie je netreba nam davat skolenia. Ale je samozrejme lepsie hovorit toto, ako vam povedat pravdu ze ste neuveritelne pribrali, mate celulitidu ako hrom, pohyb pripomina topiaceho sa slepeho slona so zlomenou nohou a s tym bruchom ste skarede, ze by o vas neoprel lopatu ani dlazdic. Nechcel som to tak povedat ale tie vase naivne komentare som uz nemohol viac citat bez reakcie. Dalsia vec preco odmietame sex v tehotenstve je ze mam (pravdepodobne mame) pocit ze to dieta je s nami pri sexe a este ked sa zacnete vyjadrovat v mnoznom cisle typu "Pod si s nami zasexovat" tak eroticka nalada je na mesiace oddialena.

na_znamenie
23. mar 2015

@mimamimi Nebol s tym vobec problem, ak sa zena o seba starala. Vela nepribrala, takze bola stale pritazliva. Na zaciatku a na konci menej, lebo som sa bal o male. Ale pocas, kedy mala chut. Orgazmus je pre telo pozitivna vec a nevidim dovod preco by mal ublizit zene, alebo dietatu. Skor naopak, obe tela dostanu kopec dobrej energie.

nuvaring
23. mar 2015

@doktor_od_hrona konečne reálna odpoveď🙂

toman78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz