Odmlčanie chlapa

2. jan 2021

Dievčatá moje vysvetlite mi jednu vec čo si o tom myslite vy? Spoznala som sa s jedným chlapom síce sme spolu nechodili ani nechodíme ale dosť to medzi nami iskrilo písali sme si pekne správy skoro ako zaľúbení. A on proste zrazu sa odmlčí a na druhý deň ako nič “chladné” správy az prestane zrazu odpisovať úplne. Dnes mám narodeniny (vie o nich, ale asi sa tvári že zabudol alebo čo) ani mi nezablahozelal ani nič. A takto to spravil už tri krát vždy sme si pekne písali a vždy sa odmlčal na nejakú dobu a potom zas mi napísal. Ja viem moja chyba že mu dám zakaždým šancu a nechám si to ale neviem niečo ma našom priťahuje 😏 len chcem vedieť že prečo ? Prečo to robí ? Zahráva sa somnou a ja vždy skočím (lebo som hlúpa, viem)
A teraz si tu v kúte sedačky sedím a rozmýšľam čo som spravila zle ? A prečo vlastne sa mu dám vždy namotat?
Ach baby ja už asi navždy ostanem sama 🤦🏽‍♀️

pribinak
2. jan 2021

Očividne nie si jeho priorita. Čím skôr tento fakt pochopíš, tým lepšie pre teba.

nnnuuunnn
2. jan 2021

Podla mna, je on zaujimavejsi pre Teba ako Ty pre neho, to je cele. V podstate Ta ani neklame, kedze si suhlasila s tym, ze ked ma chut sa Ti ozve, to ze to medzi Vami iskri este nic neznamena, po 1-2-3 sexoch by uz bolo aj po iskreni. Toto je len o chtici, pre neho prijemne stravny cas a koniec. A Ty si asi slubujes od toho viac. Kedze nema inu (mozno ma podobnu kamosku a strieda), ktorej by sa ozval, tak obcas sa ozve Tebe, ked uz sa velmi nudi.

autor
2. jan 2021

@pribinak pochopila som len neviem to prijať

autor
2. jan 2021

@nnnuuunnn áno presne si to aj ja myslím
Ale dával mi nádej na vzťah tak neviem to boli asi len oblbovacie kecy

gabibubliakova
2. jan 2021

Ja ťa nechcem nijako ovplyvňovať, ale ak ti niekto píše, píše a potom zrazu prestane a neskôr, keď sa nudí sa k tebe opäť vráti.. sa s tebou zahráva.
Ak by ťa mal rad, prejavil by záujem, snažil by sa komunikovať stále.
Moja rada, ktorou som sa aj ja riadila - radšej ostať sám ako s nesprávnym človekom 🙂
Najdôležitejšie je, aby si bola v živote ty šťastná a ak niekto nevie čo chce a si mu dobrá len raz za čas.. má to vôbec cenu? 🙂

nnnuuunnn
2. jan 2021

Ženy su emotivnejsie, my sa skor namotame, sme citlive, on hned vedel o co ide, ze len nezavazne pisete a tak to bral. Po odlozeni telefonu si sla do zabudnutia.

autor
2. jan 2021

@gabibubliakova nemá, len vždy som si myslela že super tak teraz to už vyjde a zase vidím že to dopadlo rovnako
Keď sa znova ozve akoby nič tak neviem či odpisovať odmerane alebo už vôbec

autor
2. jan 2021

@nnnuuunnn zdalo sa mi že to cíti rovnako ale asi len klamal rečami, akože dobrý herec je

vandica
2. jan 2021

Len sa zahráva, lebo vidí, že si vždy po ruke, vie, že sa môže kedykoľvek ozvať, lebo si ,,mäkká". Má ťa ako istotu, kdežto ty jeho nie. Je to proste zmrd, ser na neho, vážne. Nezaslúžis si takéhoto chlapa a ani on Tebe. Úplne ho vyhod z hlavy, časom príde niekto kto bude zato stat ale tento nie je hodný tvojho záujmu. Len ta využíva vtedy kedy to jemu vyhovuje.

vandica
2. jan 2021

@vandica a ešte niečo...chlapi sú brzdy...a hlavne, muzi a ženy majú úplne iné vnímanie všetkého. Tú istú vetu pochopí žena úplne inak ako muz.

autor
2. jan 2021

@vandica vieš vždy keď už naňho pomaly zabudnem a začnem byt znova spokojná a šťastná aj sama so sebou tak sa zjaví a napíše a ide to odznova
Som nasrata už sama na seba ale neviem si pomôcť

kittykat22
2. jan 2021

musis si najst nahradu. Najlepsie je vymenit. Keby si mala ineho muza do ktoreho si zamilovana a jemu by na tebe tiez zalezalo tak po tomto frajerovi ani nesteknes.

majkeel
2. jan 2021

Ved sa ho spytaj na rovinu to iste co tu, ze nevies, co si mas o tom spravani mysliet. Takto ti tu poradia, vys.r sa na neho a chlap nebude potom rovnako chapat, co sa deje. Nebude vediet, akym brainstormingom si presla. 🙂 Moze to mat x pricin ... Moze byt zadany, moze mat viac bab na pisanie a mozno iba nestiha, robi v dnesnych casoch v nemocnici ... Jedina rada je, ze sa nikdy prilis nenamotavaj, kym naozaj nezacnete spolu travit vela casu.

vandica
2. jan 2021

Ja ťa úplne chápem...ale skús sa prekonať a nenapísat mu, že či bude stále otravovať a vyzvedat, že čo je s tebou keď neodpisuješ, alebo sa na to vykasle úplne. Alebo keď mu aj odpises, tak buď odmerana, proste nech necítiť z tvojho písania že si ,,nahopkana" na neho...ukáž mu, že vieš bez neho existovať...a buď mu blikne kontrolka a zistí, že chce niečo viac a nepáči sa mu zrazu tvoje správanie, a chce sa k tebe naozaj priblížiť, alebo keď bude vidieť nezáujem z.tvojej strany tak bude na to kašľať...a dá ti konečne pokoj čo bude pre teba len vyhra...

negymama
2. jan 2021

s takym nestracaj ani minutu. mne jeden tak pisal kedysi veeeelmi davno, potom sa odmlcal, potom sa opat ozval, aj sme sa par x stretli, zse odmlka a pocas nej som ho nahodne zbadala v meste s inou, a zrejme s nou mu to nevyslo, tak opat pisal mne, ci by sme sa nemohli stretnut... odo mna jedine slovo "nemohli".
Tu sa nezamyslaj do hlbky "cotymonasimysli" ... nemysli nic. Prve odmlcanie, ak nie je vysvetlene urazom hlavy a celkovou stratou pamati, je koniec.

ked som sa zoznamila s mojim muzom, bol aktivny neustale, neustale...volal, pisal, randili sme, furt vymyslal aktivity, darceky, robil mi nakupy, spolu sme si varili... atd. atd. sme spolu cochvila 17 rokov.

elizabet173
2. jan 2021

Preco pises v mnoznom cisle? Nie vsetci su taky. Nadej na vztah si si robils zrejme len ty, on ta vazne nebral. Nic sa nedeje, nie je posledny na zemi, vypusti ho z hlavy, najdes niekoho ineho

snowflake07
2. jan 2021

Kto sa prvy zamiluje,prehrava.

3petka
2. jan 2021

Ja zase nechápem vás ženy že sa nemotate na chlapov cez správy... príde mi to divne a detinské. Ale každopádne kašli na neho, zrejme má iné záujmy a teba má len na vyplnenie prázdnych chvil

nenne27
2. jan 2021

Muzi su lovci.ak ho chces skus trapne divadielko ktore asi na chlapov treba.neodpisuj hned..po par dnoch odpis v zmysle cau mam sa super nestiham odpisovat, mas sa?

nenne27
2. jan 2021

@negymama presne tak, moj muz za mnou chodil aj na bicykli (50km) a to nebol ziadny sportovec a bike mal tiez dost trapkovsky😜pred 23rokmi🙈

ewellina
2. jan 2021

Keď sa znova ozve, napíš mu: "Sorry, ale komu patrí toto číslo?"

makova333
2. jan 2021

Zakon energie 😀 Ked na neho myslis, komunikujes, riesis ho (hoc aj v myslienkach) davas mu energiu. Ked sa pomaly zacnes davat do poriadku, prestavas na neho mysliet, riesit ho, tak jemu to zacina chybat a vtedy sa zas ozve, aby sa dal do pohody, poriesil si nedostatok, pohladkal ego... Ak mu na to zas skocis, zopakuj sa to.

drzaopica
2. jan 2021

Kolko dni je to odmlcanie?lebo zeny rady prehanaju su to 3 dni, tyzden, mesiac?je 12 hodin este ma cely den cas Ti napisat ja som prave vstala🙂)ak Ta pritahuje iskri to neviem naco sa natahujete navrhni stretko a postupujte dalej, alebo zabudni a viac neodpisuj nerozumiem takemuto cakaniu co kto napise co si mysli co chce....

asia83
2. jan 2021

@ewellina Super. 👍🏻👍🏻👍🏻

martinkatinka
2. jan 2021

A on je slobodny? Realne si sa s nim stretla?

bluka2
2. jan 2021

Tito on and off nestoja za nič...iba to umocňuje tvoje pocity, lebo ta návnadi. Odputaj sa a už mu neodpisuj, keď sa ozve

elizabet173
2. jan 2021

Ak ste sa nikdy nestretli, ako ti daval nadej na vztah? Normalny muz ak po par dnoch pisania zisti, ze by si so zenou mohol rozumiet, iniciuje co najskor stretnutie a ak sa na nom sympatie potvrdia a este prehlbia, urcite sa neodmlci, naopak. Ostanes navzdy sama, ak budes zabijat cas rozmyslanim nad muzom, ktory si to nezasluzi. Teraz je velmi tazke obdobie na zoznamovanie, ale prilezitost najst sama seba, uvedomit si svoju hodnotu, aby si nabuduce takehoto trtka, ktory ma mozno doma manzelku, odhalila hned a nenamotavala sa na neho

lija22
2. jan 2021

dufam ze pisaniu predchadzalo stretnutie a poznate sa na zivo. lebo ak ne tak to tu ani netrapos, ze si len pisete. kriste co mas pat rokov..napisal nenapisal zena netrapos

marca12
2. jan 2021

Ma ta ako zadne dvierka. Si lacna korist prenho a on to dobre vie. Preto s tebou takto zameta. Maj hrdost,ked nabuduce napise,kasli nanho. Daj si nacas s odpisanim a bud odmerana. No ja osobne by som mu uz neodpisala,neznasam,ked ma niekto vyuziva.

autor
2. jan 2021

@lija22 prepáč ale aké trapošenie??? Samozrejme že sme sa už videli, no keďže je z iného okresu ako ja tak sa teraz pravdepodobne dlhšie neuvidíme
A neviem čo je na písaní trapošenie ? Žiaľ nie každý ma známosť z toho istého mesta...