Odpor k sexu

katakomba28
31. aug 2014

Viem že toto je fórum o deťoch ale dúfam že mi budete vedieť poradiť, alebo pomôcť ak zažila niektorá niečo podobné. Sme s partnerom spolu 5 rokov, všetko bolo ok, potom mi zistili problémy - zdravotné, zníženú funkciu štítnej žľazy, začala som priberať, priateľ mal sprosté narážky na moju postavu. Ide o toto od januára sme sa nemilovali a mne to absolutne nechýba, nechcem s ním spať, hnusí sa mi mať s niekym sex. Čo sa so mnou deje?

sissy27
31. aug 2014

@katakomba28 tak v tvojej situácii sa nedeje nič zvláštne... na sex potrebuješ byť v pohode fyzicky aj psychicky, potrebuješ vedieť, že si žiadaná, milovaná, príťažlivá (bez ohľadu na kg, pretože v tom to nie je)... nič z toho nemáš, tak je normálne, že sex je to posledné, na čo máš chuť... ver mi, keby prišiel niekto, komu sa budeš páčiť, dá ti to najavo a bude sa snažiť vytvoriť ti pohodu, tak budeš mať chuti až-až.... úprimne - pri chlapovi, ktorý by ma nepodržal pri zdravotných problémoch a ešte mi aj nakladal sprostými rečami, tak neviem, či by som tú chuť na sex vôbec hľadala...

mala_hobitka
31. aug 2014

@katakomba28 suhlasim so sissy27, tvoj problem je tvoj partner, ktory je riadne hovado, ako bezna zena si urcite nebola nadsena z novych kil a on ti este leje olej do tvojho ohnika spalujuceho tvoje sebavedomie

doporucujem nasledujuce - zbavit sa chlapa co ta nepodporuje v tazsich casoch a naucit sa milovat samu seba (nemyslim ezotericke reci :D) ale ozaj sa mat rada

pozitivna mysel a zdrave sebavedomie su dolezitejsie nez kila navyse a podobne

mam viacero priateliek co maju viac nez par kil navyse a vies co? neriesim a neriesia to ani ich polovicky, 2 baby dokonca pribrali (a vyrazne) az pocas vztahu a ich chlapi sa prepli na mod "vacsi zadocek a vacsie prsia = vyhra"

ps: aj ja som daco malo pribrala pocas vztahu a moj chlap to neriesi
raz mi v ramci rozhovoru povedal "tak mas vacsie brusko to hej" a ja na to "a co, ty tiez" a dobre sme sa zasmiali :D

bibika55
31. aug 2014

@katakomba28 S vami sa nedeje nič. Ochorenie štítnej žlazy má snáď každá druhá žena. Deje sa však s vaším partnerom.Stratil chrbtovú kosť.Tam kde sa objaví hnus voči partnerovi,tam už niet pomoci.Východiskom je rozchod.Sexuálny vzťah v živote partnerov keď nefunguje,tak už niet čo riešiť.On pokazil niečo,čo mal upevniť.Ponižovanie a sprosté reči na adresu druhého partnera končia hnusom a odporom.Vy ste v poriadku.On nie.

katakomba28
autor
31. aug 2014

Ďakujem kočky, asi máte pravdu, partner sa zmenil, snaží sa, skutočne ale vôbec nič to so mnou nerobí...

sissy27
31. aug 2014

@katakomba28 darmo sa bude snažiť, keď už ti dal nie raz najavo, že si pribrala a vadí mu to... to už späť nevezme... ja sa ti nečudujem... dúfam, že sa aspoň úprimne ospravedlnil za svoje slová s kyticou kvetou a nejakým darčekom 😅

katakomba28
autor
31. aug 2014

@sissy27 nestalo sa to raz... to by sa tých kvetov nanosil..

sissy27
31. aug 2014

@katakomba28 mne to je úplne jasné... to bol len taký pokus o vtip 😝 ale ako hovorím, ani sa ti nečudujem, že aj keď sa snaží, tak to s tebou nič nerobí, tie slová ti ostanú v hlave aj keby si sa zajtra zobudila ako 55kg victoria´s secret angel...

ig0r
31. aug 2014

Asi sa na mna strhne lavina kritiky ale musim poukazat na iny uhol pohladu.
Nepodcenujte problem v sex. zivote! Moze sa stat ze partner podlahne volaniu prirody a potom bude uz neskoro. Urobte co sa da pre zachranu manzelstva - budem hnusny podrzte mu, alebo mu to urobte rukou/ pusou aspon obcas ... dajte mu najavo ze sa snazite robit nieco pre svoju postavu aby mal aspon nadej ze vam na nom zalezi. Inak budete onedlho vytvarat temu "opustil/podviedol ma partner"

Od januara ved to je 3/4 roka (!)

0silvia0
31. aug 2014

@ig0r no aj ja budem hnusná, ale radšej žiadny partner ako necitlivé hovado 😖

sissy27
31. aug 2014

@ig0r ty máš nejaké zatmenie alebo si len prečítal názov témy? zakladateľka jasne píše, že pribrala kvôli zdravotným problémom, nie preto, že vyžierala špajzu aj susedom... a miesto toho, aby ju partner podporil, dal jej najavo to, že ju miluje, tak sa dočká od neho rýpavých poznámok na svoju nadváhu... nezaujíma ho, či bude ona v poriadku, ako pokračuje liečba, čo jej hrozí, len to, že zrazu nemá vedľa seba reprezentatívny kus a ona mu má za to "aspoň" vycmúľať?? tebe keď žena povie, že už ju nepriťahuješ, tak tiež si od samej vďaky kľakneš medzi jej nohy?? ak si ženatý, tak si spomeň na to že "v zdraví aj v chorobe", lebo to je presne ono...
ona nepíše, že je spokojná s tým, ako vyzerá, ale žiaľ v týchto prípadoch je liečba dlhodobá a nie vždy sa podarí schudnúť, rozhodne to nejde ani len tak rýchlo, ako tie kilá idú hore... a ešte raz - len pre istotu - nepribrala z roztopaše..
a tak, ako on môže ísť inde, tak je aj dosť chlapov, ktorým sa páčia baculky, tak aby sa jej taký nepriplietol do cesty a nedal jej pocítiť, čo je to byť žiadanou ženou...

zuzanka.zuzu
31. aug 2014

@katakomba28 mňa prekvapila iná vec (neberiem do úvahy zlý zdav. stav) - žiadna chuť na sex??? to ako vážne? nemyslím s týmto súčasným, ale celkovo.... ani sa k niekomu pritúliť a bozkávať? nič za 3/4 roka??? toto je divné.

@ig0r ano, dá sa občas aj "podržať" - ale iba ak som mala náročný deň v robote, prídem totálne zničená domov a tam na mňa čaká môj milovaný manžel s večerou a hoci sa mi na smrť nechce, tak to urobím.... nie je to môj prípad, ale takto jedine si to viem predstaviť.
ja mu mám podržať v sexe, keď on ma nevie podržať v chorobe??? 😠

ig0r
31. aug 2014

Ze pribrala neznamena ze nemoze mat uz nikdy sex.
A podrzat sa maju NAVZAJOM , si myslim. Howgh

sissy27
31. aug 2014

@ig0r až on podrží ju, tak ona môže podržať jemu... lebo ona sex mať môže, ale asi by ju to bavilo viac s niekým, kto jej dá najavo, že ho priťahuje, nie s niekým, kto jej dá najavo, ako veľmi sa mu nepáči... ja viem, chlap nepotrebuje tie blbosti okolo toho, stačí podržať a mať tep, holt my ženy fungujeme inak...

ig0r
31. aug 2014

Len som chcel nacrtnut mozne problemy, ktorym sa este da teraz vyhnut.
Inak neviem pomoct .

Prajem skore uzdravenie.

katakomba28
autor
1. sep 2014

@ig0r u žien to funguje trošku inak, logicky, keď ho nepriťahujem tak načo s ním budem spať? Nevidím najmenší dôvod. Nie som žinienka.

adri266
1. sep 2014

@katakomba28 a beries lieky na tu stitnu zlazu? Lebo ak nie, tak tam moze byt problem

katakomba28
autor
1. sep 2014

@adri266 Nie, pravidelne nie.

mischy00
1. sep 2014

Ja mám pocit, že tá nechuť nepramení iba z nejakej narážky partnera na tvoju postavu.........pretože nepíšeš nič viac konkrétne, skôr si myslím že je to iba kvapka v mori. Hnusí sa ti iba tvoj partner alebo celkovo všetci chlapi? Ponižuje ťa dennodenne, vyčíta ti niečo, strápňujete ťa pred známymi, priateľmi? Možno je chyba v chorobe alebo jednoducho ty sama sa necítiš atraktívne a tak vinu hľadáš inde. Jednoducho nie všetci chlapci dokážu byť ako to napísať citlivý, milý v každej situácii, to však neznamená že sú automatický zlí a chrapúni.........
@ig0r to vôbec nemyslel zle, napísal to iba z pohľadu chlapa, že ak nechce o neho prísť, jednoducho sa musí snažiť túto situáciu vyriešiť......3/4 roka je skutočne veľa a pokiaľ jej to zdravotný stav dovoľuje, nemala by to podceňovať, prípadne sa poradiť so svojím lekárom čo môže byť príčinou....

adri266
1. sep 2014

@katakomba28 pokial viem, choroba stitnej zlazy je jednou z tych, kde klesa chut na sex. Dalej su to hormony, srdcove poruchy, atd.
Ale skor si myslim, ze u Teba to bude psychicky blok.

Mna skor zarazilo to, ze od januara mate pauzu. Ehm, a si si ista, ze ma pauzu aj on? Lebo Igor hore to mozno tak neomelene napisal, ale ak si to dobre pochopila, dal Ti najavo, ze chlap ak nedostane doma, hlada inde 😖

maznacik007
1. sep 2014

@katakomba28 a preco teda neberies pravidelne lieky na stitnu zlazu ked vies ze mas problem a vidis ze to ovplyvnuje tvoj zivot...

ako uprimne 3/4 roka bez sexu v partnerskom vztahu je dost ... necudovala by som sa keby hladal porozumenie a sex inde...
myslim ze je od teba dost mimo ze sa nesnazis to riesit a neberies pravidelne lieky nechodis na kontroly .. /ono ti pri stitke aj upravuju davky lieku/
si naj najlepsej ceste prist o partnera .... ja by som sa mu ani necudovala keby uz hladal inde ... jasne beriem je to zdravotny problem ale ked to zena riesit nechce tak potom o com to je ...

katakomba28
autor
1. sep 2014

Ak bude hľadať inde tak nech, v tom prípade to bude pre mňa uzavreté a so vzťahom budem koniec. Beriem lieky, teda brala som, mesiac som bola preč a lieky mi došli ani som si neuvedomila že som si nezobrala dávku na celé obdobie. V stredu idem ku endokrinológovi si predpísať ďalšiu dávku. Nemám chuť na sex, jednoducho ho nechcem mať, ak si to vyrieši nejak inak tak nech sa páči.

katakomba28
autor
1. sep 2014

@maznacik007 na margo toho že bude hľadať sex a POROZUMENIE niekde inde, ver či nie, ja mám tiež chuť hľadať úctu a rešpekt niekde inde.