Odpustili by ste neveru?

mirushka000
12. jún 2009

ahojte neviem ci tu uz je takato tema,ale snad nie a budem rada ak sa k tomu vykvyjadrite....

ide o moj pripad.....manzel ma sice podviedol, nie fyzicky ( teda nebol sex) ale tym ze si s nou pisal, stretol sa zoparkrat....

sice to ukoncili ako on tvrdi ze ona, prave preto ze je zenaty a ma dcerku....
manzel slubil ze chce zit s nami, so mnou s dcerkou, ze pre rodinu ale ja neviem....neverim uz jeho slovam...

rada ho mam stale ale uz je medzi nami bariera....

odpustili by ste, dali by ste druhu sancu alebo nie?
ak ano tak dali by ste nejake ultimatum????

sevzuz
27. jan 2011

@dovenka nie taku nie ☹ ☹ ☹ asi ani inu neveru by som neodpustila a ani by som nikoho neziadala, aby mi neveru odpustil. Ako moze niekto cakat,ze samu to odpusti. VErim, ze baby Ti budu radit odpustit a zapracovat na vztahu,ale ja by som to asi nezvladla, chvalabohu som take nemusela riesit 😔 😔 😔
drzim palce,dobre sa rozhodni ☹ ☹

dovenka
28. jan 2011

sevzuz ja myslim, ze take sa neda odpustit a vzdy by som si na to spomenula, ked nastane hocijaky dalsi problem vo vztahu. aj mna napadlo, ze skusit odpustit kvoli dietatu, aby som si to raz nevycitala. to ti zavidim, ze nemusis nic porobne riesit, aj ja som si myslela, ze take nieco nebudem musiet ja riesit a to v neuveritelne kratku dobu po svadbe a po narodeni maleho. a jeho recicky, ze tam islo len o sex a on chce byt s nami su sokujuce. myslim, ze ked niekto podvedie takymto sposobom, tak to urcite zopakuje nejeden krat. myslela som, ze prave v prvom roku nasho dietata je nas vztah najpevnejsi, plny planov o buducnosti....... a co bude o 10 ci 20 rokov..?

martinka17
28. jan 2011

@mirushka000 nečítala som rady, len.... ak si na to prišla, odkiaľ máš istotu, že to fakt bolo prvý krát? A hlavne, dokážeš mu veriť? alebo budete spolu bývať, tváriť sa, ako je vám dobre a pritom sa budeš zožierať, ovoniavať tričká, kontrolovať mobil a neviem čo všetko? Mňa raz priateľ podviedol, nie so ženou ale s automatmi...roky mi klamal, bol gambler. Nikdy som mu neodpustila, bolo to komplikované, hlavne rozchod, ale dodnes je to mrtve, ako keby sme spolu nikdy ani nechodili. a navyše ma obral o vieru, že muži sú normálny, okrem môjho otca, švagra a pár známych som proste na chlapa ako partnera zanevrela. Len som vtedy nemala dieťa, Preto to bolo jednoduchšie. Podľa mňa tvoje rozhodnuie smeruje tam, kde je šťastie dcérky. Len nezabudni, že ak budeš vo vzťahu nešťastná ty, tovja dcéra to bude vnímať veľmi intenzívne. aby nebolo horšie, ako si myslíš, že by bolo v prípade rozchodu ☹ Veľa šťastia

mima1988m
20. feb 2024

Ja ano a zistla preco to robil, aby sa to uz neopakovalo.