Otravná suseda

nicolinko
7. sep 2022

Baby prosím vás, pomimo detičiek táto téma. Čo robiť so susedou, ktorá neustále práši handry aj svetre aj všetko možné z okna aj z balkóna.. najväčší problém je ten, že bývame presne pod ňou a teda moja parapeta aj balkón vyzerajú otrasne, ja už nevládzem zakaždým umývať všetko, nehovoriac o tom že keď je pekné počasie vešiam si prádlo na balkóne.. ono to nie je že by vyprašila ráno a večer čo potrebuje ale kedykoľvek počas dňa aj 30x.. som z toho zúfalá, všade mam jej vlasy a omrvinky a to aj na čistom prádle 😮‍💨
Akože mohla by som ju vyšmariť ešte tým oknom ak už iná alternatíva neexistuje..
Pomooooooooc 😭

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
7. sep 2022

@evamarek77 hej, keby suseda nedrbala všetko z okna, gravitácia by si mohla akurát tak trhnut nohou

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
7. sep 2022

@evamarek77 no zvyčajne už len po3,14-cujem, ale nie je to vôbec príjemné furt pratat cudzí bordel. Nedajbože vyložíš na balkón hrniec polievkou a najprv z neho musíš odstrániť cudzie chlpy až potom otvoriť. Neviem ci by si sa ty necertila.

viestta
7. sep 2022

@evamarek77 jona ja som mala detskú izbu, ja by som to nižšie neposlal. Mňa by hanba fackovala

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelie2017
7. sep 2022

Ja by som v zivote nevyprasila nic z okna ci balkona. A to byvam na prvom. Pod jednym balkonom mam cestu, pod druhym maju susedia dvor- ten balkon len vysavam, aby som im neprasila. Malo by to byt zakazane. Ja vyprasim doma a dlazku povysavam.

zuzanna33
8. sep 2022

@nicolinko Ahoj nebývas u nás?!😂 Pretože ja mám úplne rovnaký problém!!!Ale trvá bohužiaľ už 6rok😅Pani zásadne práši rohožku ,koberček perie v noci ktorý potom tečie hneď k nám a dokonca aj malý zmetacik s lopatkou vysipe aj samozrejme s obsahom na čisté prádlo prvé dva roky som stým bojovala kvety mi ničila ,prádlo keď som ju poprosila začala hádzať zvyšky jedla(ryžu,špaky,kosti z mäsa....kŕmiť mačky pod balkónom čím lákala aj potkanov no hrôza viem úplne presne čo prežívaš!Nebudem tu všetko písať otázne je či si v nájomnom byte ale máš odkúpení mi sme spísali petíciu! Chvíľku to pomohlo ale nikto jej neverí vyhodiť ju nemôže takže "nenávidí"všetkých okolo má psa je bez manžela od minulého roka ťažko ochorela prišla dokonca aj o nohu tak už nedohodí...tak ďaleko samozrejme si robím srandu !!!Ale mali sme začiatkom roka veľmi vážny konflikt takže odvtedy takých ľudí netreba ľutovať! Určite aj tá tvoja suseda má psychické problémy treba najprv slušne na ňu je to aj v zákone alebo domovom poriadku! Buď na správcu bytovky sa obrátiť samozrejme Domovníka informovať je to beh na dlhú trať....Ja som musela uzatvoriť balkón kvôli nej a doteraz si vymeníme pár "milých"slov no zaručene sa taký ľudia nemenia len sa treba ozvať!🍀

miadi
8. sep 2022

To nemas vsetko od susedy . To ti aj vietor nafuka špinky. Ja mam verandu v cca 150cm od zeme a cistim skoro kazdy den s hadicou smietky co nafuka vietor . A na jesen aj listy zo susedovho stromu ktory je x metrou od verandy. Ale ked mas realne omrvinky a vlasy na opratom tak to zober ukazat tej susede .. Aj ked v takej situacii kde zijes u priatelovej chorej babky by ma tie parapety a suseda trapili najmenej.

caroline276
8. sep 2022

@cocolino234 súhlasím

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicolinko
autor
12. aug 2023

@miadi pane boze, ja som písala že žijeme v byte ktorý jej patrí, nie že žijeme snou. 😊 .. zas netreba hľadať problém tam kde nie je