Otravuje vás, keď príde súrodenec na víkend do rodičovského domu?

28. dec 2022

Ahojte.
Otázka na tie ženy(aj muzi samozrejme), ktoré ostali byvat u rodičov. Možno slobodne, bezdetné ale aj s rodinami.
Ak k vám príde súrodenec- do rodičovského domu na vikend( na vikend kvôli diaľke) otravuje vás to alebo to nijak extra neprezivate. Beriete to tak, že surodenci idu jednoducho domov k rodičom, majú má to právo alebo odratavate hodiny do odchodu. Snad má pochopíte, ako to myslím. Ja som v pozícii súrodenca, ktorý byva od rodiny 500km, za mamkou chodíme tak 4-5krat do roka na vikend. (Sme 3 členna rodina,ja muž a 2 ročný syn, nikto nás nemusí obskakovat. Upratujem,varím, periem ako doma, aj nákup potravín si nosíme, aby sme nevyjedali. To len pre vysvetlenie,ze má nikto neodskakuje 😊)

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
29. dec 2022

@malasandrika a este sa moze stat, ze rodic k dietatu ist nechce alebo ho tam dajme tomu nechce partner dietata, nesadli si a x inych okolnosti. Fakt si nemyslim, ze deti s rodicmi ostavaju byvat len zo zistnych dovodov, cakajuc na dedicstvo. Preto opakujem, ze netreba zovseobecnovat bez poznania konkretnych okolnosti.

malasandrika
29. dec 2022

@mandzula a treba zopakovať, že Ty nie si svetlá výnimka

mandzula
29. dec 2022

@malasandrika netusim, v akej suvislosti to pises.

liusa82
29. dec 2022

a ešte nech niekto povie,že nám jedináčikom neni dobre.Aspoň nič takéto nemusíme nikdy riešiť🙂 Nechcené návštevy🙂 ja síce toto neriešim ale sesternica áno.Býva u rodičov a tiež sa rozčuluje ked tam chodí brat ako na klavír.Nevýhoda lebo bývajú v rovnakom meste.Takže sa tam zjavia hocikedy aj neohlásene.Síce on má rodičov a sesternicu hlavne na stráženie ich detí a tiež to bezdetnú sesterku bohvieako nebaví robiť im animátora celý boží víkend a je celá natešená ked vypadnú domov do svojeho

kallanchoe
29. dec 2022

Áno vadilo to...kým sme stavali, bývali sme na hornom poschodí s deťmi....keď prišiel brat...tak ešte oukej...ale keď si doviedol priateľku...ja po porode...s dvoma deťmi,rev krik,dojčenie,bordel..m...veľmi mi to narúšalo súkromie....už len to že v ,,mojej kúpeľke sa a sprchuje cudzia žena,že používa wc tam kde moje dieťa....atď...proste vadilo mi to ..aj keď to bol môj brat ale tá partnerka....nooo je to ,,jeho" dom takisto ako ,,môj"....ale keďže sme tam bývali my,..tak to vadilo...

morgane1975
30. dec 2022

Ja som chodievala zo zahraničia k našim. Po rokoch som sa dozvedela ako veľmi to vadilo vtedy tam byvajucemu bratovi. Potom sa karta obrátila a on sa osamostatnil. Ja som sa vrátila a pár týždňov som bývala u rodičov kým som si nekúpila svoj byt. Brat mal výhrady tentokrát celkom otvorené. Otec ho velice rýchlo upratal do príslušných medzí. 🤪