• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner kritizuje moju výchovu

26. apríla 2009 
shall - tak chod k sukromnej detskej psychologicke - ja s malým chodím a veľmi mi pomohla - na takéto správanie mi poradila zopar fínt.... a čo sa týka ostatnej rodiny - musíš im povedať že ty si matka a oni ti nesmú podryvať autoritu pred deťmi.... tá 5 ročná už vie ako na teba a už si s ňou tak ľahko neporadíš, inak čo sa týka poradne - tak tam bola veľmi divná psychologička - lebo keď som mala problém s malým tak mi tvrdila že to je jeho znamením - tak sme dr. zmenili ....... a je to o 90% lepšie :wink:
16. apr 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora8 - přesně k soukromé detské psychologičce se upírají moje naděje. Nemužeš mi prosím poradit se kterou máš dobrou zkušenost? Bydlíme v BA. Moje kamarátka chodila s malým k psychologičce, ta byla taky pořádně divná a pak se ukázalo, že její vlastní dítě spáchalo sebevraždu. Chtěla bych se vyhnout podobným zkušenostem. Moje starší dcera je velice chytrá a vnímavá, dokáže být i strašně zlatá, ale někdy je to fakt drsný.
Moc děkuju.
16. apr 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shall - my chodíme u nás v Malackách k psychologičke a neviem si ju inak ako len vynachváliť, poznám jej syna a je to strašne fajn chalan - je to dr. Havlíková ak chceš dám ti jej t.č., treba sa ojednať len to chvíľu trvá než sa k nej objednáš - má toho veľa
16. apr 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som bola u MUDr. Havlíkovej, fakt milá... ale mňa objednala hneď na druhý deňod telefonátu... :confused:
24. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mohli by ste niektora aj mne poslat tel. c. na pani Havlikovu? Telefon co ma uvedeny na zzz.sk je nefunkcny. Dakujem.
24. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saara, no, ja Ti nepomôžem, ja som ho mala na výmennom poukaze, a vizitku som zapatrošila :sweat_smile: :sweat_smile:
24. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nesmie nikto do výchovy zasahovať ani starká sem tam aj áno ale nie. tiež mám skoro 3 ročnú buchtičku s ktorou teraz šibú všetci čerti ale výchova je len na mne. keĎ treba, tak dám aj po ústach, keď odpapuľuje alebo po zadku.
25. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja si myslim ze vychova nasich deticiek je na nas rodicoch..................urcite je aj v mojom okoli vela ludi ktorym sa vela veci nepaci ale je to moje dieta a viem co je prenho najlepsie,som s nim cele dni tak viem co potrebuje...................a presli sme si aj dnami,ktore neboli najprijemnejsie,ked sa my hadzal o zem ale preslo ho to...................a to ze niekedy je nervoznejsie alebo jedovatejsi, tak to neni az take hrozne ani mi sme neni stale mile a usmiate........ :wink: :wink: :wink: :wink:
26. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok