Partner ma nenávidí, lebo som mu bola neverná

561689
29. nov 2020

Mám partnera ktorý má nenávidí bola som mu neverna otehotnela som mám krásneho 6 letného kluka .stale mi to dáva najavo že nieje jeho aj keď malého vychovával od narodenia a s bio tatom nie som v kontakte.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
561689
autor
29. nov 2020

@taskataska neviem ako dalej

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
561689
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
561689
autor
29. nov 2020

@taskataska To nieje tak jednoduché keď maly ho miluje a ja malému ublížiť nechcem.predca ho vychoval

mitta1436
29. nov 2020

@561689 veď sa o neho môže aj naďalej starať aj keď nebudete spolu, načo je toto dobre ?? Ty si ži svoj život v mieri a manžel svoj, aj tvoje dieťa bude spokojne....

lintu
30. nov 2020

o malého sa stará ako keby bol jeho vlastný otec? majú spolu dobrý vzťah?

jeliz59
30. nov 2020

A to mu doplo až teraz???že nie je jeho otec?....až teraz to dáva najavo.??to on ako nevedel do čo ho ide.???vedel tak čo aký problém....

jajka71
30. nov 2020

@561689 pokiaľ bude chcieť sa stretávať s vaším synom a budovať si s ním vzťah. Tak bude preň aj keď nebudete v spoločnej domácnosti. Možno sa raz k sebe vrátite ale zrejme je aktuálne medzi vami napätie, ktoré ubližuje priamo či nepriamo všetkým 3 a malý tomu síce nemusí rozumieť ale deti sú dosť citlivé na atmosféru, ktorá vládne.... Možno vám prospeje byť chvíľu od seba možno si uvedomíte, že máte byť spolu a možno sa u tvrdíte v tom, že nie.... Len musite urobiť niečo preto, aby ste sa obaja pohli ďalej. Pre malého bude otcom on i keď ním biologicky nieje ak bude chcieť jedna i druhá strana ale tu skôr ide o to, aby vám to nebolo denne predhadzovane a nekoncila v tom každá hádka tým, že veď chlapec aj tak nieje môj.... Lebo raz si to môže vypočuť alebo od dobrej duše dozvedieť a bude zle....

miadi
30. nov 2020

Cize 6rokov je na teba hnusny a az teraz rozmyslas co dalej ?no ked ho to drzi cele roky tak to uz nic nezmemi. Ale ty mozes mat ineho partnera. Maly sa snim aj tak moze vydat.Mozno sa trestas za tu neveru a si snim z pocitu viny ze si zaslužis aby bol na teba zly. Proste Bud ti odpusti hnet teraz a uz to nikdy nebude vytahovat alebo nech ide prec. Hlavne si odpusti ty sama a nenechaj sa trapit.

petamich
30. nov 2020

@jeliz59 ako pise autorka malemu nic najavo nedava, maleho lubi, problem ma evidentne s nou a doverou atd.
a to je na konci dna toxicke aj pre maleho, ktory asi vidi a pocuje co sa deje medzi nimi dvomi

sense
30. nov 2020

A ty si myslíš ze to 6 rovné dieťa je blbé a nevidí medzi vami nezhody? Ak ho ma ozaj rad tak sa s ním bude stretávať aj po rozchode. Takže dieťa je len alibizmus

leuchtturm
30. nov 2020

to je pochopitelne, ze ta za to nenavidi a je zazrak, ze to s tebou vydrzal tak dlho.

jeliz59
30. nov 2020

@petamich dáva jej najavo že nie je jeho atď sťažuje sa na to.....vedel do čoho ide? vedel teraz mu len doplo?a nedáva najavo nič?malého ľúbi?asi veľmi nie keď dáva najavo že nie je jeho

petamich
30. nov 2020

@jeliz59 tak sama autorka to pisala, ze maleho lubi, stara sa o neho atd. tak potom to asi pravda bude, evidentne je niekde problem medzi nimi dvomi a nevravim, ze situacia je idealna

janickacrazy
30. nov 2020

@561689 skúste ísť do manželskej poradne, ak manžel nemá záujem, tak chod aj sama

lubkavargova1
30. nov 2020

manzelska poradna tu nepomoze...toto si posrala zakladatelka ked ho podviedla a evidentne tam tak laska nebeska nebola od milenca, ked neopustila manzela..lebo inak by manzel bol ex

hipuska
30. nov 2020

Ty si ho podviedla,pri tom otehotnela s iným mužom a t raz tvoj priateľ výchovava to iné dieťa? Tak to dobre chápem?

jeliz59
30. nov 2020

@petamich 👌🏻

klarik707
30. nov 2020

ak ta nenavidi, tak to podla mna nema alej zmysel. asi proste prisiel na to, ze nie je taky silny ako si myslel a proste to nedava. normalne sa treba porozpravat o tom, ci taketo spolocne fungovanie ma vobec zmysel

vilma7
30. nov 2020

Partnerka píše o partnerovi, nie manželovi. Nechápem prečo ťa už dávno neopustil, lepšie hneď po "Tom", ale predpokladam že sa to dozvedel asi až neskôr.

A na tvojom mieste by som ten váš vzťah ukončila už dávno, keď tam bol hlavne dôvod na podvod. Skončí vaše trápenie. Pre dieťa to bude trápením v budúcnosti tiež.

tosomja
30. nov 2020

Žila si s ním...a vyspala si sa s iným aj otehotnela. A on bol ok? Sa tváril že on je otec a teraz mi doplo? Či nevedel o Tom a až teraz sa dozvedel?
Ja by som s takým mužom nebola ani keby som 6deti mala, a milovali by ho. Keby mi zahol a urobil si niekde inde dieťa. 🙄
Takže ho aj chápem. Ale nechápem, prečo až po rokoch to riešite.

kiwi3
30. nov 2020

este dufam, ze ten chlapec si mysli, ze je to jeho biologicky otec... kurnik. niektori ludia si vedia tak domrvit zivot len a len ich vlastnymi chybami a este sa budu stazovat. ("6-letny", to je novinka 🙂 )

renata1405
30. nov 2020

Ja sa cudujem tomu muzovi ze ta nevykopol hned.

nikol873
30. nov 2020

co si cakala? trosku nerozumiem, ale v pohode, no ja by som v takomto vztahu nebola za ziadnych okolnosti!

franzovamater
30. nov 2020

@taskataska skor v prvom rade netrtkat s inym az potom nebyt s chlapom co ma nenavidi :D :D :D

judar
1. dec 2020

S dlhotrvajucimi nasledkami si mala rata skor nez si ju otrcila

marikost
16. dec 2020

@561689 odpustit neveru urcite nie je lahke. on by chcel takeho chlapca, ma ho rad, ale nie je jeho :-/. Mate spolu aj ine deti?