Partner mi dal na výber

10. sep 2020

s priatelom sme spolu 4 roky a kedze bol dlhodobo mimo a mne bolo smutno zadovazila som si macky samozrejme po jeho suhlase. Teraz sa vratil domov a dal mi na vyber bud macky pojdu prec alebo si ich necham a zostaneme iba ako partneri s tym,ze on bude byvat u rodicov kim si najde nahradne ubytovanie a ja budem byvat s mackami. Problem je ze micky su uz skoro rocne a su to surodenci extremne na seba naviazany a micka je naviazana na mna. Neviem co mam robit.

seraa
10. sep 2020

@petulda333 nehc riešia problem ktory máju a potom nexh sa vidi, ci pokracovat vo vztahu ci nie ale radiť jej tu hrdinský nech si vyberie mačky ked 99 % z nich by to neurobila nie je normalne . Mačky su nnei ludia , i. Ie dobre tam lde sa im daju najesť nech si ludia znazia nahovoriť co chcu a vytvoriť si obraz, ze su to uz skoro ludia. Zena a muz zatial je model rodiny v normanej zdravej spoločnosti nie mačky

seraa
10. sep 2020

@ledgerka chcem ta vidiet

leuchtturm
10. sep 2020

Dal suhlas na macky? Dal. Nepaci sa mu teraz? Nech ide het.

ckocka
10. sep 2020

@panelacikova Vieme to čo si prečítame. Mňa zaujal váš myšlienkový proces.

panelacikova
10. sep 2020

@ckocka snažím sa pochopiť prípadne aj stranu, ktorá nemá možnosť sa vyjadriť. veľká škoda, že daný chlap sa tu nemôže prihlásiť (lebo autorka mu to iste nepovie, že tu kladie takéto otázky) a napísať on svoj názor. fakt by ma zaujímala celá tá udalosť tak, ako sa stala. lebo fakt NEVERÍM tomu, žeby bol on rok v pohode s tým, že doma čakajú mačky a žeby jej bol sľuboval, ako si ich nechajú a neviem čo. skôr si myslím, že jej ich odsúhlasil do doby, kým sa vráti a ona dúfala, že on sa vráti a do mačiek sa zamiluje tak, ako ona. a teraz tu vyplakáva na nete, aký je on chruňo...

leuchtturm
10. sep 2020

radsej ostat chvilu sama s mackami a casom najst partnera, ktory ich bude mat rad, ako sa nechat vydierat a posluchat nejakeho chlapa.

milanm_
10. sep 2020

autorku poprosím aby nam o 5 rokov postla fotky deti ktoré si urobila s Murkom, dake koláže zo svadby a dovoleniek.
Dámy ruku na srdce, dobre viete aké ste a ako dobiedzate keď niečo chcete, autorka uprosila chlapa aby mala mačky, lebo je jej smutno a chce spoločnosť atď.
Pánko došiel, zistil, že mu smrdia, skáče to po stole, kuchynskej linke a nedá to..

anita6666
10. sep 2020

@seraa áno,ma ho poslať preč,aj keby boli spolu 100 rokov,jeho láska k nej je dávno fuč. Inak by takú kktinu ani nespomenul.

ckocka
10. sep 2020

@milanm_ Trocha to implikuje obavu že až sa doma objavia deti, ktoré revú, robia bordel a ocikajú pohovku, pánko zistí že to nedá...

seraa
10. sep 2020

@milanm_ presne to som chcela napisat, ze prisiel domov a strašný pach (viem to velmi dobre mala som susedu) spína a otravne macky ale nie tu damy pošlú vztah do kelu a toto vsetko nech ostane

krisbar
10. sep 2020

Chalan konecne ziskal dovod na rozchod 🤦‍♀️ on stastny ako tu situaciu super poriesil. Tak mu to dopraj a povedz, ze chces macky.

seraa
10. sep 2020

@anita6666 to je snad na nej a nie na tebe to tu súdiť z macko-príspevku nie? Ci? Vies nieco, co my nie?

panelacikova
10. sep 2020

@ckocka ako môžeš porovnávať deti - ľudské mláďatá - s mačkami?

sono2
10. sep 2020

@panelacikova presne. Kto vie ako to všetko bolo.
Ja by som teda nechcela mačku ani na sekundu. Veď sú všade. Na stole v posteli ble

anita6666
10. sep 2020

@krisbar absolútne súhlasím,škoda,že autorka si to ešte nevšimla...a zjavne ani niektoré vyznavacky "základnej bunky spoločnosti" 😁

seraa
10. sep 2020

@panelacikova ja som si uz dávnejšie všimla, ze to ludia robia .. v 70 rokoch robili test komu clovek da predanom pred záchranou a vela vybralo zviera - tak si predstav ako to je asi dnes ..

radiah
10. sep 2020

Blba podmienka, ale ja macky nemusim, tak za mna partner 💙

jana_eyre_2
10. sep 2020

@seraa "to ke vtip? Ma poslat 4 ročného priateľa a vybrat si mačky 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️??"

On má 4ri roky? 😅

panelacikova
10. sep 2020

@seraa tak tak. niektorí jedinci s jedinou mozgovou bunkou zabezpečujúcou tak akurát plnenie a vyprázdňovanie dokonca mačky už aj vydávajú a ženia!

maciatkolulu
10. sep 2020

@marseillefan mačka sa nadviaže rovnako ako pes, možno to nedáva tak najavo, ale miluje svoju rodinu a svoj domov a je určite frustivana zo zmeny prostredia a o zmene rodiny ani nepisem

nini1010
10. sep 2020

Tu nejde o macky.Chlap ktory ta miluje by ta takto hnusne nevydieral a nedaval ti ultimata obzvlast ohladom domaceho zvieratka ktore mas rada.Podla mna to o jeho povahe a charaktere dost vypoveda.

leuchtturm
10. sep 2020

to nie je nic ine ako hlupe dokazovanie si moci.

kristina2015
10. sep 2020

Staráš sa o ne? Cistis im pravidelne toaletu? Ceses ich? Vysavas,umyvas pravidelne podlahu? Nie je tam zakopaný pes ,že nevedel aké budú následky ? Lebo nejde mi do hlavy ,že povolil a teraz tie mačky nechce ani vidieť . Dokonca chce odísť ?

ckocka
10. sep 2020

@panelacikova Tak ako všetko: objekt jedna, objekt dva - a porovnávam.

leuchtturm
10. sep 2020

chlap ziarli na macky...

panelacikova
10. sep 2020

@ckocka iste, až na to, že mačky nie sú jeho krv... a dieťa bude. a tam je dosť podstatný rozdiel, ktorému ty zrejme nerozumieš 🙂

lucilaines
10. sep 2020

Presne toto vobec nie je o mackach. Keby ju miloval a planoval s nou teda tu rodinu a zivot, tak urcite sa jej takto blbo nevzda kvoli nejakym mackam a nedava detinske ultimata a vydieracky, ale spolu to nejako riesia. Problem nie su macky, problem je partner, ktory sa proste chce rozist, len je jednoducho bulo co takto manipuluje.

acrobaleno
10. sep 2020

Stalo sa mi nieco podobne, nebol to este partner ale potencionalny. Len mal blbe vtipny na mojho psa....welp vybrala som si svojho 15 rocneho psa. 🤷🏻‍♀️

panelacikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
acrobaleno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz