Partner mi dal na výber

10. sep 2020

s priatelom sme spolu 4 roky a kedze bol dlhodobo mimo a mne bolo smutno zadovazila som si macky samozrejme po jeho suhlase. Teraz sa vratil domov a dal mi na vyber bud macky pojdu prec alebo si ich necham a zostaneme iba ako partneri s tym,ze on bude byvat u rodicov kim si najde nahradne ubytovanie a ja budem byvat s mackami. Problem je ze micky su uz skoro rocne a su to surodenci extremne na seba naviazany a micka je naviazana na mna. Neviem co mam robit.

mlska19
11. sep 2020

@tami2014 To je uplne v poriadku,ze mas taky nazor.Ale ako pises,starala si sa onho az do staroby,co je podla mna predpoklad,ze budes dobra matka,a ze sa len tak od rodiny nezdekujes a nenechas ani deti napospas osudu.Tuto mozno raz nadejny tata dava ultimata pri zisteni,ze zivy tvor stoji aj nejake peniaze.Ako pises,asi tam toho bude viac,kazdopadne to cim dalej viac vyzera,ze autorka nebude mat prilis za cim banovat.

seraa
11. sep 2020

@derdia presne tak mala som PSA a je to tak ako vravíš .. musela som ho dat prec proste hygiena a zdravie je prvorade . Pes siel k rodine zo záhradou a verim, je šťastnejší. Moja teta stale hovorila, ze ho citit u nas a to sme ho stale umývali a čistili a vsetko tepovali .. ale pes je pes .. kôň moze byt umytý ale smrdí tak ze sa neda pri nom stat .. to je príroda neviem co sa vsetci urážajú je to normalne a preto ak sa da nema to byt v byte . A to co prenášajú ani nehovirim ..

acrobaleno
11. sep 2020

Stále to tu rozoberáte 🙄? Inak aj mojej tete smrdeli naši malí, no že ona celá smrdela ich domom to ju netankovalo. 😂 Takže poučenie..pozrieť si najskôr do vlastných tanierov. 😂

heidi4
11. sep 2020

@yasmeena pecka!!!! 👍👍👍

simca06022011
11. sep 2020

@seraa mozno prave preto ho bolo citit, lebo ste ho stale umyvali a cistili. Takyto pes vzdy najviac smrdi ;) Ja psa kupem mozno raz za rok ak sa v niecom vyvala a mozu si do neho aj nos strcit, ten pes nesmrdi. Kto neveril, uveri.. absolutne nesmrdi. KEd som to porovnala s nasim psom u rodicov, denne umyvanie noh, hadam kazdy tyzden ho kupu... tak rozdiel neskutocny. Moze to byt mozno aj druhom psika. Moj fakt smrdi iba ked zmokne :D ako sa vravi "ako zmoknuty pes". A niektori ludia smrida aj od toho o vela o vela viac. A povedz, co taky pes prenasa prosim ta? Ockovany, odcerveny? Ja teda nie som za psa v byte, ale taketo dramy kovli hygiene veru nerobim :D psa mam vonku aj vnutri, kde sa mu prave chce.. teraz mal uraz, spal cele leto so mnou v posteli a to je taky neskutocne vonavy maznak, antistresovy, ze uz mi aj chyba :D (co by som asi skolabovala keby mi niekto povedal, ze sa toto stane, pred 3 rokmi). To ako vie ked mi nie je dobre, pride a presne presne vie polozi si mi papulku kde ma boli... vystiskat sa da... to je na nezaplatenie :D klduen si umyjem podlahu kazdy den. Inak mam pracovneho - polovnickeho aktivneho psa ;) Cize ziadna civava na gauci :D pobeha 4 hodiny po lese a aj tak nesmrdi a nik ho neciti, chodi s na mi na dovolenky, do hotela.. hocikam.

dzulli1980
11. sep 2020

@derdia Nevyskakuj do mňa ... ja sa z Teba neposeriem ... ja mám svoj názor na vzťah, na život, Ty máš svoj ... tam to končí.

derdia
11. sep 2020

@dzulli1980 jeeeemine ja som to az tak strasne ako si ty odpisala vobec nemyslela... Mozno to tak strasne vyznelo ale az tak strasne to neprezivam.... Mne to moze byt suuum a fuk a aj je vsetko co je mimo mna...

andreatytler
11. sep 2020

Zasnem ako tu ludia dokazu napisat 7 stran kde sa navzajom presviedcaju ze ten ich nazor je spravny.... vsak to moz byt kazdemu uplne jedno... toto nechapem. Nech si kazdy zije tak ako chce a ma rad.

Velmi ma zaujima ako to autorka vyriesi ak nam to povie ale nebavi ma citat ze kto ma a kto nema rad macky.

danim
11. sep 2020

@andreatytler a hlavne keď podstatu problému napisala autorka po 6 stranách diskusie. Celé o ničom tieto rady, diskusie. Bud chce vyvolať konšpirácie a hádky, alebo je to vymyslene, alebo autorka je malé decko čo sa nevie vyjadrovať k veci.

andreatytler
11. sep 2020

@danim Tiez mi je cudne ako malo autorka prispieva ale to je tiez jej vec...
Zamyslam sa vsak nad tym co by som urobila v jej pripade. Podla mna velmi zla situacia a nechcela by som to zazit.

danim
11. sep 2020

@andreatytler ich vec, ich starosť, v tomto musí byt myslím jednotný názor nie kompromisy.

ljzozv
11. sep 2020

@panelacikova ale ani ty sa potom nemôžeš vyjadriť v tejto diskusii bez mierneho zaujatia, keďže ty doma zvieratá nechceš...
Takže tiež nie si objektívna presne tak ako vyčítaš mužovi
@mlska19

ljzozv
11. sep 2020

@andreatytler absolútne zbytočná diskusia.. presne si to vystihla...
Tie čo mačky a celkovo zvieratá doma nemajú urážajú tie , čo ich doma majú.
Mimochodom každý vnímame poriadok inak. Niekto ho potrebuje sterilný a druhý upratuje, ale neoodriaďuje tomu celý život...
A keď si prečítaš, tak prevažne sa navážajú tie , ktoré zvieratá doma nechcú... Tak ich objektívnosť je úplne smiešna...
A tiež si myslím, že mačky sú u autorky asi ten najmenší problém ich vzťahu...

olisim
12. sep 2020

Tu je možno na mieste si položiť otázku "o čom je ten vzťah"? 4 roky nie je málo, no na druhej strane aké to bolo 4roky? Prípadne posledné roky, keďže píšete, že bol priateľ dlhodobo preč. Veľa vzťahov ochladne, veľa partnerov nevydrží odlúčenie a majú bokovky...je este kopec inych vecí ktoré ovplyvnia taký vzťah.
Mačku odsúhlasil, a teraz ultimátum... A pritom to je tak nenáročné zviera, koľko krát ani neviete že ju máte tak je samostatná. Nie ako psík ktorému sa treba venovať a vyžaduje si oveľa viac pozornosti.
Tu možno naozaj treba skôr pozerať na to ako váš vzťah funguje a skúsil by bývať s vami aj mačkami. Keď vás partner má rád, mal by sa tešiť že môžete byť opäť spolu a nemá dôvod vám dávať takéto ultimáta, ale urobí kompromis a dá tomu šancu.

puklica13
12. sep 2020

Ked si ja mam vybrat medzi smradlavym psom a hlupakom..vyberam psa..toho okupes, ale hlupost bohuzial ostava🤣

0kristina0
12. sep 2020

Urobte kompromis, nechajte si iba jednu.

mandarinka555
12. sep 2020

@helen113 Kvôli takým neempatickým ľuďom ako ty, končia zvieratá v preplnených útulkoch....to mne sa zastavuje rozum nad tým, ako ty rozmýšľaš....tu predsa nejde o to, či má "vymeniť" štvorročný vzťah za mačky ....ide o to, že jej dáva ultimáta a kladie si podmienky, aj keď s tým súhlasil.....tebe partner tiež určuje podmienky a kladie ti ultimáta, že si vyber buď jeho, alebo tvoju rodinu, lebo ju nemá rád....to bol len príklad.

mandarinka555
12. sep 2020

@seraa Ty si mala psa ? No zbohom....nešťastník je to...ktovie ako skončil...

0silvia0
12. sep 2020

@puklica13 👍

mandarinka555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreatytler
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrin2015
14. sep 2020

Súhlasil s mačkami, keď bol preč, aby ťa uspokojil, teraz sa vrátil, už nechce mačky..... Kreten.... Čo myslí na seba

madeline1
17. nov 2021

Ahoj, ako to dopadlo? Nahodne som nasla tuto temu. Nechapala som to ultimatum, co ti priatel dal a tiez by som ho poslala kade lahsie.

micusa2222
24. apr 2022

partner je falošný, naprv ti dal súhlas a teraz ti dáva podmienky,,,neviem, ja by som veľmi zvažovala, či naďalej zostať s partnerom.

mandarinka555
24. apr 2022

@amarilka26 Ty máš rada zvieratá ? Aspoň netrep....srší z teba nenávisť k nim....tvoja empatia je na bode mrazu 👎