Partner mojej bývalej, nahota a 7 ročná dcéra

duroba
3. jún 2019

Byvalka ma chlapa, skor chlapca. Mala mi davnejsie vravela ze isiel zo sprchy a padol mu uterak. Co nie je nic zle ale zacal malu upozornovat co sa pozera, preco sa neotoci...
Byvalke som to spomenul ze sa mi to nepaci preco ju na to upozornuje namiesto toho aby dvihol a znovu sa zakryl. Podla mna to nie je uplne normalne 7 r. dieta na to upozornivat.
Asi pred mesiacom mi mala vravela ze on vymyslel nejaku hru ze kto uvidi toho druheho holeho. Neviem co na to povedat.
Dnes som sa dozvedel ze jej vravel "ked ta uvidim sa prezliekat a budem sa pozerat dam ti 60 €" mala mi povedala ze on jej ich aj tak neda lebo uz ju videl ked sa prezliekala do pyzama tak prisiel do izbi a pozeral sa.

Co si o tom myslis?

adeladulova
3. jún 2019

@duroba myslim si ze je uchylak. A ze to byvala zena musi od tej malej pocut sama.... akoze to co za debila chce hrat taketo "hry" so 7r. dievčaťom??

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariejenka
3. jún 2019

Ak toto nieje výmysel,tak za 1. Riesit s matkou dieťaťa,.2. riešiť s políciou, 3. Aj ksicht by som mu rozbila.

janinah
3. jún 2019

hlavne poučiť dieťa,že tot nie je normálne a ako má reagovať....a súhlas s
@mariejenka vrátane zmaľovaného ksichtu....

nikpa
3. jún 2019

@duroba úchyl, dieťa by som s ním nenechala. Byvalka sa udrela do hlavy?! Treba nech jej to povie malá keď neverí tebe ale čo najskôr. Ak nepomôže, idem na políciu a to by som im aj obom povedala, bývalej aj tomu uchylakovi.

natuska87
4. jún 2019

@taskataska Asi tak...😎

kristina2412
4. jún 2019

@duroba ty si po ňom ešte neskocil?nečakaj,ries to...

hope87
4. jún 2019

@duroba ak si nerobis srandu, tak mam na teba len jednu otazku...to sa naozaj pytas vazne, ze co mas na to povedat alebo urobit??? V takomto pripade to nie je ziadna sranda...v momente si mal vyrazit smerom ku nim a "vydiskutovat" si to s nim a tvojou ex...7r.dievca si nema preco takuto vec vymysliet...ako by ju to len tak mohlo napadnut? A rovno im oznam, ze pojdes na policiu. Ze si neprajes, aby tvoja dcera bola v blizkosti takeho uchylaka...

bert22
4. jún 2019

podla mna nebude mat isto v hlave vsetko v poriadku ked sa takto chova. inak ja by som tam z davno bola nasackovana a poriadne by som som mu to vsetko vytmavila, ze by sa bal na nu pozriet aj keby mala na sebe natiahnuty skafander

0martina0
4. jún 2019

tu treba konať a to urgente,aby si nemusel jedneho dna riešiť jej zneužitie,hned by som volala byvalej a aj kontaktovala socialku,to čo je za blbosť dam ti peniaze ak ta uvidim prezliekať sa,matke to povedala,on je pre nu v podstate cudzi chlap,a tak sa s tym nezdvôveruje mame,ale ty jumusiš chraniť,a ak je to aj zo srandy,je to už za hranicami moralky,a verim že to dieťa neklame

liliana363
4. jún 2019

@duroba ides cakat az sa je zacne dotykat? urcite to treba riesit s oboma so zenou aj tym chlapom. Ja by som sa tam bala nechat dieta. Treba o tom povedat obom a aj ked byvalka nebude verit, aspon maleho chrobaka jej predsa len das do hlavy a bude si vsimat. Ak teda nieje na nom tak zavisla, ze by ho uprednostnila pred bezpecim svojej dcery

catherinah
4. jún 2019

Viac sa mlady pan neozval 🙈

haanovajana
4. jún 2019

@duroba rychlo by som to riesila,aby to nezaslo az pridaleko.Fuj vsak to je hrozne co jej povedal.

miadi
5. jún 2019

Troll baby že na to skočite teraz novy Nick zaregistroval sa a pedofilne žvasty tu piše. Toto by sa žiadny normalny otec nepytal na nete co si o tom myslite by šiel na policiu alebo tomu fake predatorovi by rozbil hubu a Nie tuto na Mk “riešit”

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
5. jún 2019

@ptmt1011 nie je to jedno. Jasne ze sa take veci deju. Bud nejaky “otec” bez akcie čakà kym pedofil zneužije jeho dieta. Alebo sa tu uchyl ukàja na svojich fantaziach tymto prispevkom .

mamicka_2013
6. jún 2019

To tu riešiš s nami? Veď ide jednoznačne o pedofilstvo a treba zakročiť! Namiesto toho vypisovania už si mal začať riešiť.

paulinoocka
7. jún 2019

To je silna kava, asi by som mu dala jednu po papuli :O

rainbow82
8. jún 2019

Keď tak čítam Teba ako rodica to moc nevzalo.Ako správny otec by si mu mal dať riadne na hubu a ísť to nahlásiť na políciu!!!To je všetko z mojej strany

rainbow82
8. jún 2019

@mamicka_2013 presne tak aj ja hovorím!

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz