Používame cookies. Viac informácií tu. OK
kristina284
9. aug 2019

@kecalko no to asi dosť záleží od dôvodu prečo si ho opustila.. Rodicia by to mali akceptovať, pokiaľ to neboli nejaké príliš vážne dôvody.. Ale ak to bolo týranie alebo tak tak ich úplne chápem, že sa ťa snažia odhovorit a ze už ho nikdy nebudú vidieť tak ako ho videli predtým.. A ďalšia vec je, či si môžeš byť istá tým, že naozaj dostal rozum... Rodičov určite nestratis..

limetka69
9. aug 2019

veľmi málo opisu na to aby sme si na to utvorili názor 🙂 ved nevieme co, kde, kedy, ako, preco a zaco 🙂 a to je velmi podstatne,

kecalko
autor
9. aug 2019

@limetka69 ja som do neho hučala aby sme boli spolu..sami s deťmi a on ako by sa zľakol..pomaly postupne odišiel.hadali sme sa.. A zrazu ho nebolo..ja odišla k rodičom.. Oni ma bránili.nechceli ho ani vidieť..teraz sa ospravedlňuje..chce byť s nami..a ja sa bojím ze ak sa k nemu vrátim..stratim rodičov

limetka69
9. aug 2019

@kecalko tak v tomto prípade to nevidím až tak čierno, veď nezrobil nič hrozné (áno na pochvalu to tiež nie je) ale ľudia robia chyby, možno mal čas si dať všetko v hlave do poriadku, spočítať 2 a 2...nepoznám tvojich rodičov, neviem či sú prepnuto zásadoví, ale majú ťa radi, mali by ťa pochopiť, ak nie tak aspoň tolerovať tvoje rozhodnutie, je to tvoj život, deti potrebujú otca, ja by som sa riadila podľa seba, rodičia by do toho mali mať posledné slovo podľa mňa 🙂 ale trochu ho ponaťahuj, over si či to stojí za to, či to myslí vážne a neukazuj mu, že si celá šťastná a očakávaš ho s otvorenou náručou, lebo by sa mohlo stať, že si to vysvetlí, že je ľahké sa k tebe vrátiť a bude pendľovať hore, dole, držím prsty, nech sa rozhodneš správne 🙂

vilma7
9. aug 2019

Tak vážny dôvod rozchodu nevidím a v tomto prípade by sa mali rodičia tešiť, pokiaľ tých pokusov už nebolo viackrát. A snáď vydierať nebudú spôsobom, buď on, alebo my. Držím palce.

kecalko
autor
9. aug 2019

@limetka69 jasne..ze nepoletim k nemu hneď..pomaly postupne..uvidim aký bude..či sa bude snažiť..pomaly hádam to pôjde..ved tak sme boli bláznivo zamilovaný..ze sme nič neriešili..svet gombička.. Ďakujem krasne

kecalko
autor
9. aug 2019

@vilma7 ďakujem..nebolo to je prvý krát..dufam že posledný

Tu začni písať odpoveď...

Odošli