Partner si neholí intímne miesta

miska7430
19. júl 2020

Ahojte je mi jedno ci ma tu dakdo spozná ci nie a teraz k veci ako mu mam, vysvetliť ze sa mi hnusi, s nim spat neholi sa tam dole ani pazuchy nic robieval to prestal sa, o seba starať normálne som mu to povedala ze je 21 storočie a ľudia sa, holia o sexe ani nevravím intímne spolu nespime cca 2 mes. Co by ste robili vy?

miska7430
autor
19. júl 2020

@gladys_07 ved to aj robím ignoracia lebo si ma, neváži jako ženu a do toho plus tie chlpy hygiena skratka

medeaa
19. júl 2020

@miska7430 ked mu nechyba sex s tebou neni v poriadku toho viac nez len jeho hygiena, nechcem strasit, ale lubi ta este vobec, ked nedba ci ta pritahuje, ci ti nesmrdi a podobne?

miska7430
autor
19. júl 2020

@medeaa nikdy mi to za 13 rokov nepovedal ale myslím si ze asi nie

princeznasevera
19. júl 2020

@miska7430 Nuz akeho debila si si nasla tak takeho maj co ti na to mame povedat? My Ti ho neoholime

karolinakr
19. júl 2020

@miska7430 no tak mu povedz, že oral nebude.
Máš na to právo

nini1010
19. júl 2020

Povedala mu to.Takto.Spriama.

laila22
19. júl 2020

Akože sorry , dobre čítanie rehocem sa.. 😂 😂 😂 Že na vyfajcima.. Zvyšok ani nekomentujem..

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucitta9
19. júl 2020

@gladys_07 😂😂😂😂

taga
19. júl 2020

@gladys_07 vypulirovane vajcia 😂😂😂😂😂

luccija
19. júl 2020

@miska7430 tu komunikáciu to máte ako predohru rajcuje Vás to?😊už ani spolu nesexujte zvláštny vzťah úcta, hygiena, láska o nicom

miska7430
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
19. júl 2020

@miska7430 to by bola posledna kvapka. Najdj nie gigola,ale ineho a normalneho

natalienka12
19. júl 2020

@miska7430 myslím že ty a tvoj partner máte obrovský problém - to, že sa neholí je len zastieranie pravdy. Prestalo mu na tebe záležať, neváži si ťa, preto sa aj vyjadruje tak ako by si bola prostitútka, ktorej za orálny sex platí a má naň právo, preto sa neholí a nesprchuje a smrdí ako tchor, lebo si mu ukradnutá. Toto je problém a nie nejaké ochlpenie. Ale ako sa vraví "aký išiel takú našiel" sorry

katyav
19. júl 2020

@gladys_07 😂😂😂

adriannasvk
20. júl 2020

Podla toho co tu pises,nechapem preco si s nim.....ked mu staci ruka a pecko tak sa zbalim a jedneho pekneho dna ma uz neuvidi

majkeel
20. júl 2020

Kup mu nejaky futuristicky dobre vyzerajuci strojcek na zastrihavanie vlasov, fuzov, ... Muzi maju radi technologicke hracky, mozno ho zacne bavit sa strihat. Vysvetli mu, ze pot sa drzi na chlpoch. Viac chlpov, viac aromy, aj keby sa v lete sprchoval 2krat denne.
Co sa tyka vztahu, po 13 rokoch mate krizu. Rozvadzat sa nechce, ale uz ani sa o nieco snazit (unava, apatia, kriza stredneho veku, stereotyp...).
Podozrive by bolo, keby s tebou nespal, ale zacal sa o seba prehnane starat. ;)

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majkeel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska7430
autor
20. júl 2020

@majkeel nie som vydatá našťastie len spolu žijeme ale keď to bude takto ďalej tak asi najlepšie bude keď pôjdem preč od neho

miska7430
autor
20. júl 2020

@natalienka12 veľmi sa mýlis proste mi len vadia jeho chlpy nič viacej za tým není a nie ze jaky išiel takú našiel možno podľa teba to tak je

karolinakr
20. júl 2020

@miska7430
😃😄
však ale nemusíš robiť orál, ked tam smrdí.Či sa ti vyhráža?
Povedz nie a vybavene
Či tebe to chýba?

mihula
20. júl 2020

a vrchol by bol,keby sa ta po fajke opýtal "Aký som bol?🙂

tncka
20. júl 2020

@miska7430 no fuj to je humusak,ved mu povedz na vyliz mi,sprchovala som sa vcera 🤪

princeznasevera
21. júl 2020

@mihula si zabila

akinom0077
24. júl 2020

@miska7430 ja by som ho oholila🙂 neviem preco ta zmena u vas ked sa holil a teraz prestal... ako po pravde aj ja musim partnerovi pripominat ohol sa🙂 on to spravi ale musim pripominat pripadne nabehnem do kupelne a ci chce alebo nie oholim ho🙂

amelie2017
1. aug 2020

Ani neviem ci sa mam vyjadrit. Moji 2 byvali boli vzdy vyholeni. Moj muz nikdy. Raz kvoli mne a nesedelo nam to. Nikdy mi to nevadilo, rovnako ako jemu, ked som sa kvoli inym veciam nemohla mesiace depilovat. Chlpi nechlpi lubime sa, ale hygiena musi byt. Vy mate podla mna ovela vacsi problem ako ochlpenie.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hefo
4. aug 2020

Ja ti neviem, povedal by som, že chlap, ktorý si holí intímne miesta, je nejaký zženštilý, osobne som sa nikdy neholil inde ako na tvári. Podľa mňa chlap musí byť trochu ako opica, ale zas sprchovať by sa mal (teraz v lete sa sprchujem niekedy aj 3-krát, keď treba).

Na druhej strane, ak sa na začiatku holil, a takého si ho poznala a tak sa ti zapáčil, tak je legitímne očakávať, že bude v tom pokračovať. Nechcem byť zlým prorokom, ale asi je s tebou už len zo zotrvačnosti...