Partner si píše s bývalou. Je to flirt?

6. okt 2021

Ahojte ,mám nového priateľa 5 mesiace ,sem tam si píše s ex ,už som tu mala jedeň príspevok,teraz má zaujíma ako si to vysvetliť, čo jej napísal....napísal mal som s tebou sen,ona odpísala že ci sexy sen?on na to že nie sexy,ale bol pekný ..to bolo vsetko....aký by ste to brali vy? Ako flirt z jej strany áno a z jeho?či len kamarátske?priateľ tvrdí že preháňam....

denkatn
6. okt 2021

troska flirtu je tom, ale ty si buduj sebavedomie mimo toho, posudzuj ho podla toho, aky je k tebe, ak je vas vztah fajn, tak je vsetko ok.

autor
6. okt 2021

@denkatn aj z jeho strany? Lebo z jej áno...tak len nechápem načo píše ex

evita_g
6. okt 2021

ak má tvoj frajer potrebu písať svojej ex, že sa mu o nej snívalo, nebude to len tak. btw, ako si na to prišla, že si písali? povedal ti to? len tak sám od seba?

bubbinaa
6. okt 2021

Možno trochu flirtu tam je, ale nejako vedu by som z toho nerobila. Pokiaľ mu veríš a veríš aj v seba, tak nebudeš mať nutkanie takéto veci robiť. Kedysi som ja tiež riešila s kým si píše a jedno s druhým, ale neni to k niečomu.

autor
6. okt 2021

@evita_g mal zapnutý tablet videla som to keď bol mimo...viem nemala som tak pozerať ale akurát mu prišla iná správa tak som pozrela

fleur1111
6. okt 2021

Ak by o nič nešlo, nemal by potrebu jej napísať aký pekný sen s nou mal. Nepríde mi to ok.

autor
6. okt 2021

@fleur1111 tiež si myslím...ale zase keby chcel viac tak sa chytí a píše že ani sexy sen atď a rozvynie to ...

marcellka32
6. okt 2021

Áno, aj kamoske povedal frajer, že má halucinacie a už zije s tou halucináciou ...takže ok to nie je

number19
6. okt 2021

Nie je to ok. Snom s ex sa asi nevyhne, ale nema ich s nou riesit. Na co je to dobre?
A je to flirt. Len neviem na co to robi ked ma teba.

autor
6. okt 2021

@number19 presne načo jej to oznámoval?ale zase keby chcel viac tak povie že áno sexy aby to boli atď ci

haley7897
6. okt 2021

Nerozumiem ako môže niekto povedať "o nič nejde". Ženy kde sú vaše nároky na partnera? V suteréne? To nieje o jej nízkom sebavedomí. Žiadny chlap nevypisuje zenam ako kamarátkam. Detto nie ex. Ak s vami chlap udržuje "kamarátsku" komunikáciu tak bud len čaká kedy bude jeho šanca, alebo ste v pozícii kde sa on "nechce viazať" a chce byť "len kamarát" - tj ste v zálohe keby nemal nikoho iného.
Nieje nevinná konverzácia s ex lol

klip0
6. okt 2021

Nechcelo by sa mi riešiť toto. Keď potrebuje vypisovať inej žene ako sa mu o nej sníval pekný sen, tak nech píše, ale nechcelo by sa mi byť súčasťou jeho života, keď to robí už v začiatkoch

klip0
6. okt 2021

@haley7897 presne tak

panda21
6. okt 2021

Ja napíšem z pohľadu ženy, čo ostala s ex kamarátka. Normálne sa stretavame, chodí na kávu, s mojim mužom na pivo, ja s jeho priateľkou von keď sú chalani v práci. Môjho syna miluje ex, jeho priateľka, všetci.. Ale keby mi napíše že sa mu somnou snívalo a malo by to podtón flirtu tak sa ho na rovinu opytam, či mu nejebe 🤷‍♀️ v ten moment by pre mňa kamarátstvo končilo..

crystal333
6. okt 2021

A ja rozmýšľam ,že prečo sa vlastne rozišli ,keď majú potrebu spolu komunikovať😃

whatever1
6. okt 2021

"Nie sexy ale bol pekny"...toto mi príde ešte horšie ako flirt, nielen sexuálna pritazlivost ale aj city k tomu ako bonus. Ak by to tak nebolo, priamo by napísal čo konkrétne sa mu snívalo, nerobil bu z toho niečo pekné a tajomné.

autor
6. okt 2021

@whatever1 prepáč bolo tam slovo milé nie pekne. To asi nemení význam čo? Ci

limetka69
6. okt 2021

Prosim ta, zobud sa. Ziadny chlap, ktory sa vyrovnal s rozchodom nepise byvalej, pokial s nou nema potomka. A uz vobec jej nepotrebuje vesat na nos, ze sa mu s nou snivalo. 😂 Spomina, mysli na nu, chce ju

autor
6. okt 2021

@limetka69 potom načo je somnou?veď ona je single mohol by ísť za ňou keby chcel

kate0903
6. okt 2021

Podla mna este nie je vyrovnany s rozchodom ked sa mu s nou snivalo…

limetka69
6. okt 2021

Chlapi su take nuly, ze sa ani rozist nevedia, ked zistia, ze su nespokojni, alebo ta druha varianta, chcu mat dve zeny naraz. Macovia.

limetka69
6. okt 2021

@kate0903 mne sa dnes snivalo s byvalym z toku 2010 a davno som to prekonala.

convalyarija
6. okt 2021

Neviem devciata, treba mat doveru vo vstahu, inac paranoidalne myslenky vobec nedaju pokoja

whatever1
6. okt 2021

"Pekný či mily" to vôbec nemení na význame. Vieš si predstaviť, že by si to isté napísala svojmu bývalému, kamaratovi alebo kolegovi z prace?

maminkadeticiek
6. okt 2021

Pre mna by bol tito koniec.Absolutne neakceptovatrlne aby si takto pisal s hocikym nieto s byvalkou.

maminkadeticiek
6. okt 2021

@convalyarija Nebud naivna.

whatever1
6. okt 2021

@kate0903 To že sa mu o nej snivalo je normálne, ale posielať jej "tajomne" správy nech si sama domyslí, čo spolu v tom sne robili mi normálne nepríde.

maminkadeticiek
6. okt 2021

@limetka69 To je v poriadku.Otazka je ci si mu to hned bezala napisat aky pekny sen si s nim mala aby si sa mu pripomenula...

autor
6. okt 2021

@maminkadeticiek presne tu nešlo o sen ale o pripomenutie,,😢

fleur1111
6. okt 2021

@autorka neviem ti povedať čo od nej tvoj ex chce, ale skús sa na to pozrieť z iného uhla - písala by si ty svojmu bývalému, že sa ti s ním sníval pekný sen, ak by si bola vyrovnaná s tým čo bolo medzi vami a že to už skončilo? Ja osobne mám svojich bývalých na háku a aj keby sa mi z nejakých okolnosti snívalo o bývalom a bolo by to pekne, čo sa v mojom prípade vzájomne aj vylučuje, určite by som nemala potrebu mu to vesat na nos. Zrejme nemáš veľa životných skúsenosti a si možno trochu ešte naivná (prepáč nemyslím to v zlom), ale toto naozaj nie je v poriadku.