Partner si píše s bývalou. Je to flirt?

6. okt 2021

Ahojte ,mám nového priateľa 5 mesiace ,sem tam si píše s ex ,už som tu mala jedeň príspevok,teraz má zaujíma ako si to vysvetliť, čo jej napísal....napísal mal som s tebou sen,ona odpísala že ci sexy sen?on na to že nie sexy,ale bol pekný ..to bolo vsetko....aký by ste to brali vy? Ako flirt z jej strany áno a z jeho?či len kamarátske?priateľ tvrdí že preháňam....

autor
6. okt 2021

@fleur1111 áno potrebujem otvoriť oči...ale načo je somnou a nebeží za ňou...je single a očividne s ním flirtovala

kitycat
6. okt 2021

Mne sa tiez obcas sniva o mojich ex ale nepisem im o tom. A ak sme si nahodou niekedy z nejakeho dovodu napisali tak to maslo hlavu a patu... Oni spolu podla mna flirtuju

fleur1111
6. okt 2021

Pretože chlapom takéto vypisovanie dvíha ego. Skús sa s ním o tom porozprávať.

whatever1
6. okt 2021

Zatiaľ sa s tebou nerozisiel, lebo si pre nho istota...keď si bude istý aj ňou, že obaja to citia rovnako a nie je to len flirt, tak potom sa rozhodne čo ďalej. Teraz ju láka na sladké reči, neskôr bude možno viac...

autor
6. okt 2021

@whatever1 mali šancu byť spolu a nie su

limetka69
6. okt 2021

@maminkadeticiek ale ja som reagovala na to, ze sa mu snivalo s nou tak nie je vysporiadany s rozchodom. Nie na to, ze pisal. Mne sa prisniju ludia, co som zabudla, ze existuju, takze nesuhlasim s tym co povedala
@kate0903

andreatytler
7. okt 2021

To je jedno ci tm flirt je aleb nie. Ak potrebuje pisat svojej ex ze sa mu s nou snivalo, je to cez ciaru. Kasli na neho. Chlap nema mat kamosku ak ta zena nie je aj tvoja kamoska. Plati to aj opacne.

opuska
7. okt 2021

no kedze ja sa radim medzi ziarlive typy, asi by mi nebolo vsetko jedno, ako fajn nech sa mu sniva co chce ale nech nevypisuje kazdej druhej o tom, ako o co mu ide? podla mna za tym je nieco viac.

rosavia
7. okt 2021

Tak ja si ani nemyslim, ze otazka by mala byt na Co je on s Tebou, ako skor na co si s nim Ty?

Nemozeme ovplyvnit, Co sa nam sniva, ale pisat byvalemu / byvalej, ze sa nam s nimi snivalo, zavana tym, ze sme sa cez ten rozchod asi nepreniesli... Chces byt s takym clovekom? Co od neho ocakavas?

karolinakr
7. okt 2021

Ked budu mat priležitosť, tak asi sa spolu vyspia predpokladam, sleduj, či nejde najbližšie na noc ku kamarátovi

autor
7. okt 2021

@andreatytler tiež tomu nechápem...pritom sme spolu 3_4 krát týždenne aj milovanie nám klape,tak načo má potrebu ju kontaktovať

autor
7. okt 2021

@karolinakr nemyslím,vraj on nikdy nikoho nepodviedol a ani sa nestretavaju

whitebubble
7. okt 2021

Flirt cist z oboch stran.. A to ze sa jemu o nej sniva podla mna odraza ze mozno na nu mysli. Prepáč ze to tak pisem, ale myslim ze to tak je

autor
7. okt 2021

@whitebubble môže byť,teda z jej strany určite ale z jeho skôr ju akoby zrušil že o sexe nie, akoby nech nemá sexuálne narazky

karolinakr
7. okt 2021

Ked nič nehrozi, nemusi ťa to vôbec trápiť ani sa nad tým zamýšľať...nech si sníva

autor
7. okt 2021

@karolinakr som len chcela vedieť názory iných a skúsenejších...ako si to preložiť,

maminkadeticiek
7. okt 2021

Ja by som ho poslala do kelu a rozisla sa s nim.Bud by to prijal a vykaslal by sa na teba a potom bud rada ze si to spravila hned.Alebo by mu doplo ze si z teba nebude robit dobry den,ze mu nantebe zalezi a nebudes mu to tolerovat a zabojuje preto o teba a na nu sa vykasle.Ako hovorim ja by som toto so svojim egom neprekusla nikdy.Neexistuje aby som sa o tom dozvedela a este mu to aj prepacila.A na margo toho ze mate dobry sex...Noooo,zase to tak neprecenuj.Chlapi chcu a potrebuju dobry sex,lenze vies,chlapi dokazu mat dobry sex s kazdou druhou,vela k tomu nepotrebuju na rozdiel od nas zien.Staci aby mu pri nech bilo srdiecko trosku rychlejsie ako pri tebe a si na druhom mieste aj ked sa rozisli.Srdcu nerozkazes.

autor
7. okt 2021

@maminkadeticiek kvôli tomu by si sa rozišla pre sen ktorý jej oznámil hmm

whitebubble
7. okt 2021

asi zalezi aj od toho ako si ziarliva. lebo ja osobne by som v tom videla problem keby pise svojej ex.. a este viac keby jej pisal ze sa mu snival s nou sen. Chodili by mi hlavou otazky ze preco jej to pise , aky to ma zmysel a co tym chce docielit. Ale tak ja som asi na tieto veci ziarliva, ty to mozes mat inak . A mozno to ozaj nic neznamena. Ale raz ked sa s nou rozisiel a ma teraz teba tak podla mojho nazoru nema co pisat ex priatelke.

taga
7. okt 2021

Zeny, vy co riesite. To, ze je niekto vas partner, manzel, neznamena, ze je to vas majetok! Ze straca vlastnu slobodu! Nemate na tych chlapov retaz. Ja mam vztahy vysporiadane a keby sa mi nahodou snivalo s byvalym a bolo by to nieco, co mu chcem napisat, tak no a co?! To, ze som v minulosti zazila nieco pekne a ze si na to spomeniem, alebo si nieco pripomeniem este neznamena, ze by som bola nespokojna so sucasnostou, alebo chcela minulost tahat do buducnosti! Mam s byvalym pekne spomienky, napisem mu na narodeniny, raz za rok a co?urcite tym neohrozujem svoje manželstvo, s ktorym som uplne spokojna!

autor
7. okt 2021

@taga a o raz za čas ale 2_3 krát do mesiaca?

maminkadeticiek
7. okt 2021

Nie pre sen by som sa urcite nerozisla.Ale preto ze pise byvalej frajerke a flirtuju spolu po 5 mesiacoch vztahu pre toby som sa s nim rozisla.To su predsa casy najvacsej zamilovanosti,motyliky v bruchu a nie hen vypisovat byvalke.

fleur1111
7. okt 2021

@autorka prosím ta naozaj otvor oči a neospravedlnuj ho. Ste spolu 3-4x do týždňa a ten zvyšok ako myslíš, že trávi? Možno sa s nou stretáva. Možné je všetko. A dobrý sex nie je záruka, že s tebou zostane.

autor
7. okt 2021

@maminkadeticiek skôr ona s ním flirtuje on tak neutrálne odpisuje....ale dačo na tom bude

haley7897
7. okt 2021

My ženy spravidla vždy potrebujeme vzťah uzavrieť. Potrebujeme tú čistú jasnú čiaru za vzťahom. Chlapi toto nerobia. Nerobia definitívne uzávery vo vzťahoch, výnimkou sú fakt zle rozchody, kde je napríklad drsný spor o majetky, alebo ich ex pribrala 200 kg a už sa na ňu fakt nedá pozrieť.
Neviem kto bol iniciátorom ich rozchodu a čo ich k tomu viedlo ale toto vyzerá, že si ju necháva bokom keby náhodou nemal ehm "do čoho pichnúť"... Muži to robia úplne bežne. Liečba?
Oznámiť mu nech sa ti ozve keď bude pripravený na vylúčený vzťah a ukončí všetky co i len potenciálne bokovky. Do tej doby rieš seba. Možno stretneš niekoho iného. Nestiahmi sa z marketu pre niekoho kto stále ešte vyberá...

autor
8. okt 2021

@haley7897 tak sme sa o tom rozprávali vraj je to len kamoška...ale načo jej oznamuje že s ňou mal sen do dnes nechapem

haley7897
8. okt 2021

Fajn, tak ak je to bezvýznamná kamoška nebude problém vymazať jej číslo a bloknut ju, že?

autor
8. okt 2021

@haley7897 áno to si myslím aj ja a neurobil to...

autor
5. dec 2021

Obnovujem.temu...taka.som.bila.stastna.2 mesiace jej nepisal a min týždeň zase či dajú kávu...som to zazrela.v.mobile.ked.mi.ukazoval obrázky synovca o pár správ vyššie😭to prečo majú muži potrebu sa pripomínať ex

klip0
5. dec 2021

A takto budeš strácať čas až do neviem kedy 🙂 tvoja voľba