Partner si píše s bývalou. Je to flirt?

6. okt 2021

Ahojte ,mám nového priateľa 5 mesiace ,sem tam si píše s ex ,už som tu mala jedeň príspevok,teraz má zaujíma ako si to vysvetliť, čo jej napísal....napísal mal som s tebou sen,ona odpísala že ci sexy sen?on na to že nie sexy,ale bol pekný ..to bolo vsetko....aký by ste to brali vy? Ako flirt z jej strany áno a z jeho?či len kamarátske?priateľ tvrdí že preháňam....

autor
5. dec 2021

@klip0 ale on s ňou fakt nič nemá...prisahal ,len prečo sa pripomína ...nemá niekto skúsenosti

bublanina1
5. dec 2021

Otvor si oči...to fakt si tak zaslepena???

autor
5. dec 2021

@bublanina1 nechápem?

bublanina1
5. dec 2021

Ja teba nechápem ... načo si stále s ním ...🤦🤦🤦🤦

autor
5. dec 2021

@bublanina1 lebo máme super vzťah, lásku,vkuse sa objame a chceme si pohľadať aj podnájom,

bublanina1
5. dec 2021

A preto stále si vypisuje s ex....to je super vzťah ..ak by to bol tak super vzťah ..tak prečo máš pochybnosti?

autor
5. dec 2021

@bublanina1 stále to už nie je veď jej nepísal 2 mesiace! Chcem vedieť či sa to niekomu už stalo atd

bublanina1
5. dec 2021

No to mu vydržalo...alebo to super skrýval pred tebou..koľko máš vlastne rokov???

klip0
5. dec 2021

Ja to vidím tak, že potrebuješ asi padnúť na hubu (nemyslím to zle, ani som to nechcela takto škaredo napísať, len nech to je jasné). Ved dosť ti tu všetci radili a nič, tak už nemáš aké rady dostať

autor
5. dec 2021

@bublanina1 tak 2 mesiace je dlhá doba a určíte by povedal kedy písali vždy povedal ukázal,tak som usúdila že to nič nie je inak by tajil...mám 24 on 26

bublanina1
5. dec 2021

@klip0 asi tak...