Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Partnerka môjho ex robí problémy

laurano
9. dec 2012

Určite nie som prvá ani posledná, ktorej sa rozpadlo manželstvo, ale toto mi pripadá, ako fakt silná káva. Žena, ktorú poznám celé roky sa votrela do mojej rodiny, zviedla manžela, bez štipky hanby s ním býva v tom istom vchode, a môjmu ex zakázala chodiť za našou dcérou do môjho bytu. Máte podobnú skúsenosť?

katerinanov
9. dec 2012

No, řekla bych že to, že bydlí ve stejném vchodě je pro vzájemné vztahy asi dost blbé, ale zakázat jim to nikdo nemůže. A to, že mu zakázala chodit za vaší dcerou je za předpokladu, že manžel je svéprávný trošku divné.

laurano
autor
9. dec 2012

Áno, to že sa prejavil ako úplný zbabelec a podpapučník je pre mňa len ďaľším sklamaním. I keď na druhú stranu, samotný fakt, že sa bojí ho nechať v mojej prítomnosti vypovedá o hĺbke ich vzťahu a vzájomnej dôvere.

lv
9. dec 2012

@laurano asi na tebe hodně žárlí, to je jasné...a dcerka tedy nemůže chodit za tátou do jeho bytu? Aby se viděli..ne že by ti to mělo být příjemné, to vůbec, ale aby fungoval vztah otec-dcera..

laurano
autor
9. dec 2012

Malá je vo veku, kedy už chápe čo sa stalo a moc dobre si uvedomuje, že osoba, ktorú poznala od narodenia jej ukradla otca. V žiadnom prípade nechce ísť do JEJ bytu a ja sa jej vôbec nečudujem. Máme tu patovú situáciu. Myslím, že ak sa môj bývalý nedostane spod vplyvu tej osoby, stratí dcéru navždy.

lea641981
9. dec 2012

prestahuj sa alebo chod k rodicom a poriadne si premysli dalsie kroky 🙂
jej nieco hovorit je zbytocne a jemu 😝 to uz nema zmysel ma obciansky 😖
zide z oci zide z mysle 😔

musis sa odstahovat 😒 budes velmi trpiet a neviem si predstavit ako dlho takto budes zit

byt trnom v oku nejakej zenskej ktora ti zavidi nos medzi ocami,nezi tak

lea641981
9. dec 2012

@laurano strati dceru je to jeho smola jeho a obrovska 😔 teba to trapit nemusi 😒

laurano
autor
9. dec 2012

@lea641981 Presne na tom pracujem, ale sťahovala som sa pred rokom sem a preto mi už nestačí odísť na iné sídlisko. Keď sa mám znova sťahovať, bude poriadne ďaleko....asi odídem úplne zo Slovenska 🙂

lv
9. dec 2012

@laurano aha, jasně, pokud dcera vidí v té osobě zrádkyni, to chápu. 😨

lea641981
9. dec 2012

@laurano a ako to ze byvaju v jednom vchode?co si sa stahovala za nimi alebo oni kocuju za tebou?nechapem potom 😲

laurano
autor
9. dec 2012

@lv Najskôr som myslela, že to nejako rozdýcha, ale nemieni ju akceptovať za žiadnu cenu. Ja som jej v tom nebránila, ale ani ju nebudem nútiť. Dieťa cíti a nenechá sa oklamať falošným úsmevom.

laurano
autor
9. dec 2012

@lea641981 prikočovali za mnou 🙂 Skoro ma natiahlo....asi nás chce mať aspoň na očiach, keď o ostatné prišiel 😀

lea641981
9. dec 2012

@laurano mala ju nemusi vobec akceptovat a deti netreba nutit 🙂
otec si dieta moze zobrat kedykolvek hocikde nemusi malu brat do jej spolocnosti 😝

lea641981
9. dec 2012

@laurano no to vobec nieje vtipne,ze kocuju za vami 😲 nato aby bol s dcerou alebo videl teba nemusi byvat vo vchode kon jeden 😲 ked budes mat ty partnera tak asi mu to nebude robit dobre vidiet ta s inym muzom aby ti potom nezacal vycinat a robit problemy 😲 😲 😲 to je chore z jeho strany 😲

laurano
autor
9. dec 2012

@lea641981 Jasne, občas si ju bráva preč, ale napríklad, keď je špatné počasie, alebo je chorá a chce aby za ňou aspoň na chvíľu prišiel, dočká sa odpovede, aby prišla ona k nim.

lea641981
9. dec 2012

@laurano rozhodne to nieje v poriadku takto zit a nieje to zdrave pre dieta 😒 ani pre teba 😢

laurano
autor
9. dec 2012

@lea641981 robím všetko preto, aby som mohla odísť niekam preč. A verím, že sa to podarí.

kveta
9. dec 2012

@laurano Na odstahovanie s dietatom do zahranicia potrebujes suhlas otca.

laurano
autor
9. dec 2012

Aj keď pred súdom potvrdil, že nechce aby súd upravil styk otca s dieťaťom? Vlastne sa tým vyjadril, že sa nechce stretávať....keď odídem do zahraničia pracovne a dieťa je zverené výhradne do mojej starostlivosti?!

janka2921
25. mar 2014

Dobrý večer, chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie anonymného dotazníka, budem veľmi rada, ak mi pomôžete...ďakujem. Je určený pre rozvedených ľudí.
https://docs.google.com/forms/d/1-yioDyfKbLLIT2...

marcelatje
25. mar 2014

@laurano 🙄

Tu začni písať odpoveď...

Odošli