Partnerovi sa nepáči moja zmena štýlu zo športového na elegantný

radmb
19. jan 2021

Ahojte, pred približne pol rokom som začala obmienať svoj šatník, do vtedy bolo moje typické oblečenie na bežný deň tričko, rifle, mikina ale dostala som chuť na zmenu za niečo elegantnejšie. Postupne som začala nakupovať nové veci a miesto riflí elegantnejšie nohavice, miesto tričiek skôr košele, svetríky, cez leto šaty atď... No na moje prekvapenie to vôbec nepotešilo môjho partnera. Stále mi vraví že sa mu viac páčim v tom pôvodnom, rifle, tričko, mikina a košeľa zapnutá až po krk je ako vraví on ,,asexuálna“ a nohavice sa mu tiež nepozdávajú, lebo v rifliach mám vraj super zadok.
Sme spolu viac ako 4 roky, ja mám 25, on 26. Stále som si myslela že chlapom sa viac páči na ženách skôr elegantné oblečenie, ale ten moj je asi opak. Neviem či je to tým že ma 4 roky poznal v športovom a teraz prišla zmena, alebo sa mu fakt viac páči na ženách športové oblečenie. Mala niektorá z vás podobný problém ak zmenila štýl obliekania?

adusa1987
19. jan 2021

Alebo chce aby si ostala skarede kaca lebo si sexi v tom novom satniku a on ziarli to aj moj kupuj si pekne oblecko makeup chod na nechty vlasy lebo sa mu paci a ked som vlasmi total zmenila imidz a nechala si ich aj vyrast cize mam teraz fakt vlasy ktore sa mi hodia tak mi povedal ze mam sa dat ostrihat a naspet do hnedej jemu som sa tak pacila akoze total facka ale mozem kaslat ...

ewka9
19. jan 2021

Možno ti naozaj pristane viac športový typ oblečenia 🙂 ale sto ľudí sto chutí...nos to, v čom sa cítiš ty dobre 🙂

radmb
autor
19. jan 2021

@adusa1987 vieč čo ziarlenie v tom asi nebude, napríklad cez leto keď som si išla niekde sadnúť s kamarátkami tak nemal vôbec problém ak som mala na seba aj šaty, jemu sa to skôr nepáči keď sme spolu

0silvia0
19. jan 2021

@radmb fascinuje ma potreba riesit dokola to iste v periodickych intervalovh pod novymi uzivatelskymi menami. To je nejaka porucha, uchylka?
Napriklad:
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/muzovi-vadi-to-ze-ako-sa-obliekam/
Ale pamatam si viac identickych tem...

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adusa1987
19. jan 2021

@radmb mne moj tiez nepovie nic a potom to spomenie o pol roka pebo on na sebe ziarlenie neda najavo ale dorie ho to ale zasa ja si nedam...a ked sa mu tak pacia rifle tak kludne si vies obliect aj rifle pekle slim do toho kosielka pekna doladit sperk kabelka a aj tak sa da ostat elegantna s tymi riflami ked sa mu pacia 😃 nehovorim stale ale tak raz za cas ale nemenila by som koli chlapovy satnik naspet ani imidz nic...

radmb
autor
19. jan 2021

@0silvia0 nechápem??? prišla som sa sem normálne opýtať, píšem sem prvý krát

miro1360
19. jan 2021

@radmb Muži vnímajú veci viac prakticky a nejaké elegantné oblečenie na doma je mimo praktické zmýšľanie, jop ženy. Preto keď to máš doma na sebe oblečené, vôbec sa mu to tam nehodí - napríklad to v ňom môže vyvolávať nepohodu, že sa už treba zbierať na nejakú oslavu o ktorej on nevie :D

0silvia0
19. jan 2021

@radmb jasneeeee, verim ti.... dokolecka dokola, jeden nick sa zrusi, druhy pribudne a dokolecka riesi trapne mikiny
https://www.modrykonik.sk/forum/co-sa-zmenilo-narodenim-dietata/mikiny-oblecenie-pre-mlade/

veronikaszabova
19. jan 2021

@0silvia0 a nezabudni flanelove kosele 🤣

radmb
autor
19. jan 2021

@0silvia0 Ja riešim mikiny?? Prišla som sa opýtať na fórum že som zmenila šatník zo športového na elegantný a partner to neberie a ty tu na mňa zaútočíš s nechápem s čím?

0silvia0
19. jan 2021

@radmb ok, ospravedlnujem sa ti, ries dalej👍 prijemnu analyzu satnika zelam🤫

lintu
19. jan 2021

Netreba zovseobecnovat. Chlapom sa nepaci len elegantny styl oblecenia partnerky. Rovnako ako zeny tiez nevyhladavaju len kravatovych. Je to rozne. Ak si sa tri roky pred nim obliekala do sportoveho, aj prenho je to zmena, na ktoru si musi zvyknut. Mozno mu prides odrazu prilis noblesna/dolezita a nehodi sa to k jeho stylu. Skus ist na to cez kompromis. Urcite su situacie, kedy tu eleganciu netreba.

danica2711
19. jan 2021

@radmb a načo sa to vlastne pýtaš cudzích žien? Vykomunikuj si to s partnerom, týka sa to len vás dvoch, ako chodia oblečené iné ženy a čo na to hovoria ich partneri, ti môže byť úplne fuk, nežijú tvoj život...

solange7
19. jan 2021

Podla mna si sem chodi honit nejaky "clothing uchyl". To uz nieje normalne toto, aby jedna zena riesila na forach oblecenie. To fakt nieje normalne.

dominikac321
19. jan 2021

@radmb a co tak fotka? sportova a elegantna a povieme ti, ze mozno ti to ozaj nesedi...

radmb
autor
19. jan 2021

Ako ja fakt nechápem čo som spravila alebo prečo ste tu na mňa vybehli, normálne som sa opýtala, najprv bezdôvodne zaútočí jedna, potom druhá, ospravedlňujem sa vám že som tu vôbec niečo napísala, ešte aby ma tu niekto nazval clothing uchyl

kristiii
19. jan 2021

@radmb ani mne sa napríklad na chlapoch nepáči elegantný štýl, obleky, svetríky a podobne. Tvoj na tom bude zrejme rovnako so ženami. Nič viac by som za tým nehľadala

panelacikova
19. jan 2021

@0silvia0 ona sa potrebuje uistiť, aká je chudinka a chlap aký je hajzel žiarlivý.... nuž, osobne si myslím, že to tak nie je. chlapovi bliká kontrolka, lebo zrazu, z ničoho nič sa ona začala obliekať elegantne, dovtedy sa obliekala športovo a takú ju aj spoznal. ja hovorím - chudák chlap..... 😀

janeninka
19. jan 2021

@radmb zvlastne ze prave v tejto dobe to riesis - sak ak aj nahodou nerobis z domu tak sa po praci doma prezlecies, von sa chodi len na nakup, prechadzky, do prirody... to akoze po dome nosis elegantne nohavice, kosele, lodicky?
Kedze je to pre neho zmena a jasne ti povedal co sa mu na tebe paci tak by som riesila asi nejake kompromisy. Ako tu bolo spomenute aj rifle vies doladit elegantne ( nemusia byt dotrhane), v sucasnosti je vela moznosti aj pre krasne mikinosvetre v neutralnych elegantnych farbach, koselu si nemusis zapinat az ku krku, su rozne lahucke sexi bluzky...a mne sa aj ku rifliam a tricku pacia jemne nausnice, naramok..

benit
19. jan 2021

@radmb tuto temu tu citam uz x-ty krat. S malymi pauzami.🙈 este sa s tym nezmieril?

0silvia0
19. jan 2021

@benit ale co siiiiii? Autorka nikdy inu temu nezalozila, toto je jej prva, ona nevie na co narazame🙄

moonlight1210
19. jan 2021

@kristiii mne sa prave tento elegantny styl na chlapoch paci. Ak ho vedia nosit. Hlavne, ked je ten chlap skor stihly, ako vypracovany, vtedy to velmi dobre vyzera.

nominativ
19. jan 2021

Záleží na tom, čo ho na ženách priťahuje a prečo sa do teba zamiloval. Síce táto téma je strašne identická s vyššie spomínanou... Neviem, ake sú vyššie ciele... :D

Ale ak by môj muž začal chodiť namiesto teplákov, mikin a tričiek v nejakých košielkach, tak ma vystrie. Na oslavu atď, prečo nie, pre mňa za mňa aj na výjazd. Ale inak oblečenie ho robí ním a cítila by som sa nepohodlne, keby to rapídne zmení.

Plus sú veci, čo neznasam a sú pre mňa super antisexi a to polokošele a tielka. Preto ich ani v šatníku nemá. 🤷🏼‍♀️ A keby ma, tak tiež mu asi čosi poviem. :D

tinapa
19. jan 2021

@radmb Asi sa za tebou obzerajú iní muži, keď ste spolu a to mu vadí..všimni si.

0silvia0
19. jan 2021

@kristiii ani mne sa na chlapoch nepaci elegantny styl a svetriky, pre mna je to tiez antisexi.

jenny224
19. jan 2021

@0silvia0 o dva dni čakám na striedačku tému s flanelkami 😀

ledgerka
19. jan 2021

ono zalezi ake to tvoje elegantne oblecenie je. Mam kolegyne ktore sice nosia elegantne handry ale vyzeraju ako vo vreci a uplne asexualne. A potom su take ktore maju aj v elegantnom super zadok a su sexi. Zalezi co si vyberas a ako to skombinujes.

pr85
19. jan 2021

Tak ja som muz a rad sa obliekam elegantne.som asi uplna vynimka medzi muzmi. Zena sa oblieka sportovo a pravdu povediac, bol by som rad, keby nosila viac sukien. Sukne a saty = dobre oblecena zena, Oblek a kravata = dobre obleceny muz

kristiii
19. jan 2021

@pr85 to tvrdíš ty a niekto to má zas nastavené inak (napríklad ja 🙂). Preto by si mal každý hľadať takého partnera, aký sa mu páči a nie ho chcieť potom pretvárať na svoj obraz a vkus