Peniaze od frajera

21. sep 2022

Je podľa vás normálne keď si požičiam od frajera 50€ s ktorým nebývam a poviem mu že vrátim a on ani náhodou nepovie ,že nechaj si a tak a pritom robí v zahraničí ja študentka 🙈

pribinak
21. sep 2022

To je sponzor? Či frajer?

panelacikova
21. sep 2022

neviem síce, čo študuješ, ale pán boh s nami a zlé preč 😀

anicka182
21. sep 2022

Ked ho ziadas o pozicanie tak je samozrejme ze mas vratit predsa...ak vies ze nevratis tak bud nežiadaj pozicat, ale ho popros nech ti peniaze da ale vopred ho upozorni ze vrátiť nebudes moct. Logické ci?

loyda
21. sep 2022

Nebyvate spolu,nemáte deti....ako dlho ste spolu? Lebo prepáč, ale podľa mňa sa zachoval úplne normálne. Nemá ťa prečo "sponzorovať"...

janai1
21. sep 2022

Čudné je skôr si od frajera požičiavať peniaze a ešte čakať že ti ich len tak dá

gemerka17
21. sep 2022

Vôbec nevidím dôvod prečo by ti mal cudzí človek dať peniaze. Je to frajer, zajtra sa rozidete, o deň na to už je s inou. Požičať ti môže a je jasné, že mu ich vrátiš.

dilino
21. sep 2022

áno je to normálne to nie že TI dá 5 eur a nechá tak. Ale 50 eur ON musí robiť aby tých 50 eur zarobil a určite aj ráno vstal a ťažko robí. Nevidím dôvod prečo by TI mal takú veľkú sumu nechať. Frajerke ktorá sa s nim môže kedykoľvek rozísť. Takže príde mi to úplne logické. Ked potrebuješ peniaze tak si nájdi sponzora a nechaj sa ním rozmaznávať. To že robí v zahraničí neznamená že má miliony. Pre niečo tam išiel. Takže príde mi to úplne normálne. A dalšia vec aj ked si študentka čo brigády alebo práca popri škole neexistuje. Kopec žien matiek tu na MK študovali popri deťoch aj ťažké školy a chodili aj do práce a tu sú. Kto chce hľadá spôsob kto nechce hľadá dôvod. Ja na jeho mieste TI nedám a hotovo koniec. Tebe by sa páčilo keby to bolo opačné že ON TI povie aby si mu dala 50 eur len tak na nejaké somariny lebo si zmysli asi nedala. A nepýtala by si nazad. Kamaráti priatelia budme dlhý si plaťme.

marca12
21. sep 2022

Si zober,ze by si pracovala a frajer si od teba pozicia,ze vrati. Ty velkoryso,nechaj tak milacik,nevracaj. Spravi to zo dva,tri krat,nebude ti to vadit? Tiez by som nesponzorovala niekoho a 50€ je dost velky peniaz. To pochopis,ked budes zarabat.

zuzubb007
21. sep 2022

No mne by bolo trapne si poziciavat od frajera, radsej pojdem vykladat tovar dva dni do tesca a mam svoje zarobeme, co ockavas, ze ta bude sponzorovat

cocolino234
21. sep 2022

@autorka jeeeežiš 🤦‍♀️🐔 Ty sem vypisuješ pravidelne, pod slovami "robí v zaharaničí, ja študentka" nájdeme tvoje témy. Keď ti jednoducho peniaze dávať nechce a tebe to príde neúctivé (?😆🤡), tak si nájdi iného. Vadí ti jeho rodina lebo sú údajne moc šetrní, ste spolu hlúpy rok+ a ty toto predvádzaš. Proste sa s ním rozíď keď nie si spokojná alebo sa zmier s tým, že to nie je jeden z chlapov, ktorý ťa bude vydržiavať. Keby ti povie, že si ich máš nechať, tak je to rovnako normálne ako keby nie. Neviem si predstaviť, že by ročná známosť vo vzťahu toľko riešila preniaze.

ivana11155
21. sep 2022

Si vypočítava mrcha. Ved môžeš ísť na brigadu a budeš mat peniaze. A ani ťa nemisi mať až tak rád a tým pádom ho ani nenapadne že by ti mal nukat aby si si tie peniaze nechala.

miadi
21. sep 2022

V zahranici peniaze padaju ludom pod nos z neba je to blb mal ti povedat nechaj si a este 50 ti prihodim. Rozid sa snim. Urobis mu sluzbu 😉

kacusik69
21. sep 2022

sme s priatelom zopar rokov a teda este nikdy som si od neho nepytala/nepoziciavala peniaze… ked by sa aj stalo z nejakeho dovodu, obratom vraciam alebo posielam na ucet a to je jedno ci partner, kamaratka, kolega, surodenec alebo rodic a duplom ak sa bavime o desiatkach eur… a za studentskych cias rovnako - brigadovala som, neocakavala som “nenavratne prispevky”

liljana
21. sep 2022

Ked si studentka, vypytaj si od rodicov, najdi brigadu. To s nim chodis preto, aby si si mohla poziciavat a nemusela vratit?

judar
21. sep 2022

Skor ty si neni absolutne normalna 🤦 prosit ho o pozicanie 50€ a este ocakavat aby ti povedal ze nechaj tak nevracaj mi len zato ze robi v zahranici 🤦 ...ty si max tak studentka spinavo vypocitava

wheel
22. sep 2022

Ano je to normalne,vyskolena si dobre, zeny vo vyssom veku to tak robia bezne ale je na to institut ktory sa vola manzelstvo. :D Tym budes mat tieto prijmy legalizovane. :D

skeblicka77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
palicka
22. sep 2022

Mne nepríde normálne, že tá napáda, si od neho požičiavať. Ja by som sa takto pred frajerom neponizila

micusa2222
22. sep 2022

poriadne drzé,,,že požičať a potom nevrátiť a tváriť sa , že by to malo byť o.k...

skeblicka77
22. sep 2022

Omylom som svoju odpoveď zmazala. Dievča zlaté, keď chce prachy, choď brigádovať. Tiež riešime doma prizivnicku, syn je študent brigáduje, ona nie, lebo si nič nenašla. Teraz ťahá peniaze od syna a on nič nemá 🤦‍♀️lebo všetko minul pre ňu. Lebo chúďatko chce byť samostatné a nepýtat od rodičov. Ale využívať cudzieho chlapca, to je jej ide 👏👏👏

katka13katka
22. sep 2022

Ved si chces požičať.... To znamená ze mu to neskôr vrátiš 😀

ropucha6
22. sep 2022

Ty si tu uz pisala, ze? Ked si poziciavas, je logicke ocakavat, ze ich treba vratit 🙂 co sa s nim nerozides, ked ocakavas dotacie.

oomina
22. sep 2022

Sama si napísala, že si chceš požičať. Možno ťa chce len vyskúšať, či proste dodržíš slovo, alebo ťa na konci prekvapí a nebude ich chcieť naspäť

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gladys_07
22. sep 2022

No ja neviem zeny, jasne ak ma slecna nejaku historiu diskusii tuto a je naozaj “vyzirka” tak ok, nepoviem…ale kolkokrat sa tu zniesla kritika na zeny co z rodicaku nestihaju platit a chlap si drzi kasicku, ci si nevsimli red flags ked s nim chodili…? Nie je toto jeden z nich? Lebo ak ma on fajn prijem a ona to dava LTT, nebola by teraz velkorysost na mieste? Ak ta pajda bola ovsem na stravu a skripta, nie na gelace 😂

hopsadobrandejsa
22. sep 2022

Chces si teda pozicat alebo len tak peniaze dostat od frajera? To je zas to "citanie medzi riadkami" a potom sme my chlapi za hlupakov lebo ja som si pozicala ale nemala som v umysle ti to vratit 🙄

A co ze tvoj priatel chodi do zahranicia? Si myslis, ze v kazdom state za hranicami Slovenska je carovny strom kde si ludia chodia oberat bankovky z konarov? On tiez na tie peniaze musi robit a ja nevidim dovod preco by ti len tak mal dat 50 eur.

Vobec ti to nepride blbe?

lucia7933
22. sep 2022

Ja som si nikdy nepoziciavala od frajera peniaze..ani v case ked on pracoval no ja este nie...radsej som sla na brigadu 🙂 bolo mi to trapne...Dokonca aj ked on nieco kupil za mna (listok na koncert, listok na vlak, dovolenka) aj za toto som mu chcela vratit peniaze (za moju cast) aj ked mi povedal ze nie..ale zo slusnosti som vratit chcela 🙂

liljana
22. sep 2022

@gladys_07 Ale slecna este len studuje, maju daleko od vztahu a dvoch deti, aby si ju uz teraz "predplacal". Ona moze mat po nom este 10tich takych, ....

gladys_07
22. sep 2022

@liljana nikde som sa nedocitala ako dlho su spolu a nakolko vazny je ten vztah. Ked bude mat dve deti s nim, uz bude neskoro vsimat si red flags

liljana
22. sep 2022

@gladys_07 Takze, ked ta frajer financne nedotuje (ved pracuje, tak co) a vlastne tak ma supplovat tvojich rodicov, tak to v tebe vyvolava red flags? Red flags by to malo vyvolat v nom, ze slecna z neho taha bezdovodne peniaze a este nie su ani len rodina, este ani len nema obmedzenie pracovat vo forme deti.