Po 5 rokoch pracujem a som hotová

21. sep 2021

Ahojte. Mam 2 deti po sebe, za sebou rozvod, psychicke tyranie (chodim na terapiu 2 krat do mesiaca) a zacala som pracovat v hoteli ako chyzna (mimo Svk). Mam pocit, ze to moje telo neda :(. Som z tej prace strasne zbita a to pracujem len 6 a pol hodin cez den. Potom hned letim byt s detmi. Dokoncujem este jeden kurz do konca oktobra, kvoli jazyku, takze pracujem tak cc 3/4 dni v tyzdni. Pracu som si nasla po pol roku hladania a uz by som to financne nedala. Pracovali ste niekedy ako chyzna, co si o tej praci myslite, je to az tak narocne ? Mam 38 rokov, aby ste mali celkovy obraz. S detmi mi pomoct kto nema, 5 rokov sa o ne starame iba my s mojim uz byvalym, ziadni stari rodicia. Co robit ? Opatrovatelku si z platu dovolit nemozem.

zlatyk16
22. sep 2021

Ja som robila chyznu aj v hoteli aj v penzione ale.v malych... a neviem dalo sa to zvladnut ked sa zabehnes a to som robila popritom cez obed cez menu pomocnu silu do kuchyni .... chodila na 8 rano a cas som mala dokym nebolo vsetko spravene zice 15-16-17h cez leto so musela ostavat vypomahat aj na vecere ked bol plny penzion cize do 21:30

zlatyk16
22. sep 2021

A to som mala.volno podla toho ako bolo obsadenie v penizone cez leto to bol 1den volny za dva tyzdne ....a.najlepsia.bola.vyplata ani nie 300e a kazdy bozi den zabita v robote som bola, mala som oci preplač ako ma tam vyuzivali

siska53
22. sep 2021

@luccija no..to sice nie, ale nemala sa velmi cas nudit.. aj velke okna umyvala po celom hoteli.

borabalazova
22. sep 2021

Mozno sa aj s niekym poradit, ako to cele robit efektivne, mozno su nejake videa na youtube. Ja som vzdy upratovala tak normalne, ako som si myslela a ako to robila mama a babicka, a potom raz prisla profi pani a ta robila vsetko premyslene, zhora-dole, z jednej strany bytu na druhu, nevracala sa, mala profi vybavenie a velky byt 120 m2 perfektne upratala za 3 hodiny.

miirka123
22. sep 2021

Ja som mala tak isto depky, vyčerpaná žiaden úsmev ani chuť na úsmev. Tak to úplne chápem. A aj keď si na to teraz spomeniem tak nevnímam to obdobie pekne ale šla som si za cieľom a výsledok stal za to. Zatni zuby vydrž chvíľu, niekam tá to posunie držím palce ✊🏻

autor
22. sep 2021

@miirka123 dakujem