Pohrýzla som partnera a dal mi facku. Je to normálne?

cicunka
15. mar 2013

No s priatelom sme si vymienali nazory a ako som lezala a on sedel pri mne a pozeral sa na mna tak som ho kusla , a on v tom hneve videla som to na jeho očiach , to bola sekunda rychla, mi strelil taku facku na čelo az červene som to trošku mala, take na pocit mierne utrpnute a on v tom momentne ma objal ze co to urobil , ale ked ja som ho tak vyprovokovala povedal? a ze ho ten kusak bolel , ale ani mi ho ani neukazal kde som ho kusla, bol riadne znepokojeny , strašne ho to sralo čo mi urobil, ja som bola jak obarena a som to par minut citila , čo na to poviete? ja viem ze som obcas jak "decko" co ho kusem ale pri tom vymienani nazoru som mala "trošku nervy" a som ho kusla " trosku viac ". Bola som blba zasluzila som si to asi :(

janulap
15. mar 2013

no vy obidvaja asi nie ste normalni 😀

azbestica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nasta197
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caroline88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaraaa
15. mar 2013

ked ta už raz udrel,tak je len otazka času,kedy to pri najbližšej hadke urobí znova,určite by som s takymto chlapom nechcela byť 😠 Ma sa vedieť ovladať v každej situacii,a ked budete mať spolu dieta a pohadate sa,tak čo ti potom spraví?!

terezka1947
15. mar 2013

myslim,ze to bol iba reflex..nie jeho umysel vratit ti to.....aj ja by som ti strelila,keby si ma kusla 😀

cerez
15. mar 2013

Neviem či aj dnes je pokus o srandovný príspevok ako bol včera, ale odpoviem ti. U civilizovaných ľudí to nie je normálne! Ono totiž nie je normálne reagovať fackou, ale už nemám slova na uhryznutie. Myslím, že sa k sebe hodíte a ako dôkaz vašej spoločnej lásky sa v tomto prípade takýto prejav vyznania môže považovať za "normálny".

awalancha3
15. mar 2013

..........juj... niekedy si zelam, aby sa dalo fackovat aj cez PC a net..... taku výchovnu by som ti....

maca_p
15. mar 2013

naaahodou poriadny kusanec ako predohra, nemusi byt zly 😀

skoda, ze je to otazka, mohli sme zanalyzovat ten tvoj hryzanec 😉

11nika11
15. mar 2013

anoooo...podme sa vsetci teraz pri vymene nazorov hryzt 😀

zuzub
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ralanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellit
15. mar 2013

jeeeeeeeeeeeeeeeej dobre som sa nasmiala uz len pri precitani otazky 🙂 a nieto este pri popise problemu. Da sa to nazvat problemom? 🙂 🙂 🙂
su tri mozonosti
1, niekto sa tu registroval a pre zabavu vymyslel hovadinu a caka reacie mamiciek, ktore si to nahodou precitaju
2, ide o nevyzretu babu (nepredpokladam, ze dospela zena len tak kuse pri rozhovore s partnerom) a nema ine co riesit, tak sup s tym sem
3, ma naozaj problem a ked sa uz na zaciatku vztahu hadaju, kusu a fackaju...je na uvazenie, ci este maju byt spolu 🙂
ty nemas co kusat, niesi dvojrocne dieta a tvoj partner ta nema co udierat, nech by sa stalo cokolvek
Hou dohovoril nacelnik apacou 😀

moniciak
15. mar 2013

😀 Ďakujem, že som sa mohla zasmiať ako bodka za dňom 🙂 Ale nie ľutujem ťa že sa ti to stalo neviem či je to noermálne asi nie nuž sa snaž riešiť konflikty inak 😉

irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adri2211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
15. mar 2013

No ja skapem, toto asi ani nie je možné...vieš čo poradím ti, nabudúce ho nehryz, ale prdni mu do ksichtu, s prepáčením a možno ti takú vylepí, že ti stena dá druhú. 😀 😀 😀 😀

nikol1812
15. mar 2013

to je ale hamba! mala by si si najst krotitela 😅

njonja
15. mar 2013

Prosim ta a to preco kuses partnera???? Mne by moj zavalil tiez, keby som sa tak spravala 😀 😀

loxa
15. mar 2013

tak ked si dostala za usko hadam to uz neurobis..ja na mieste tvojho partnera by som to ani nezvalovala na reflex...keby mna niekto pokuse tak mu leti taka ze oblize koberec...

malinkaaninka
16. mar 2013

z toho vyplýva,nehádaj sa s ním pri nežnostiach,bo ked ho tam uhryzneš,tak to nebude "len" facka 😲 😲 😲

da_n_ka
16. mar 2013

mal ti dat aspon zo štyri.....kúšeš jak mala......nevidiet vek, takze asi si....

cukor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliana77
16. mar 2013

Áno je to normálne. Akcia - Reakcia. Len nie je normálne, že si to sem písala. 🙂 🙂 🙂

katasa
16. mar 2013

je to normálne!!! bol to reflex

ale ty nie si "normálna" podla mňa

milka1978
16. mar 2013

@cicunka aj ked si bola nahnevaná a kusla si ho tak on ti nemal čo jednu vlepiť ... ak to urobil teraz urobí to zas ... aj ked ho to teraz napodiv mrzelo ... potom si začne dovoľovať ešte viac ... ja by som s nim neostávala ... a aj keď si ho kusla ty prvá tak ti nemal čo vylepiť ale mal sa s tebou o tom pozhovárať .... ja svojmu manželovi tiež sem-tam leziem poriadne na nervy, ked do neho hučím ... alebo ho tak plesnem niekedy po zadku, že ma až ruka bolí (aj to len keď sa "bláznime" ako malé deti 😀 ) .... ale nikdy ma on neudrel, že mal nervy alebo mi to chcel vrátiť ..... maly by ste sa o tom pozhovárať a nejako to vyriešiť alebo uzavrieť, by sa to neopakovalo

mata1001
16. mar 2013

Nadpis-otazka: Pohrýzla som partnera a dal mi facku. Je to normálne?
odpoved: nie,nie je to normalne a ani ty nie si normalna.... 😝

slanecek81
16. mar 2013

je to normalne a ponaučenie - nehryzť partnera ...

zuzi0911
16. mar 2013

ako asi by so reagovala rovnako,u vas je asi dost veselo 😀