Pomoc ľuďom v núdzi

hoblinka13
4. jan 2014

Neviete,ci existuje nejaka tema,kde je suhrn ludi,ktori potrebuju materialnu alebo inu pomoc?Napadlo ma,ze urcite poznate v okoli alebo medzi kamaratkami,v rodine ludi,ktori by potrebovali oblecenie,hracky alebo cokolvek ine,co by bolo mozne darovat.Je vela inzeratov,kde zeny ziadaju pomoc,ale urcite je mnoho este chudobnejsi,ktori nemaju kontakt s internetom a nevedia koho poziadat o pomoc.

tinula89
4. jan 2014

Prosim Vas, ak sa tu najdu nejaky dobry ludia ktori by mi vedeli pomoct s oblecenim a topanockami pre mojho synceka bola by som velmi vdacna.Som slobodna mamicka,bez rodicov, Chlap mi utiekol ked som bola tehotna a snazi sa vyhnut poplatkom na dieta ako sa len da...Zijem len s rodicovskeho prispevku a to v podnajme na stravu mi ostava len 7eur a nemam sancu na oblecenie so stravou mi pomahaju pra stary rodicia kedze nemam nikoho..prosim vas velmi pekne moj drobcek potrebuje oblecenie na rok a viac a topanocky na zimu 21 prosim vas vellmi pomozte mi

hoblinka13
autor
5. jan 2014

@tinula89 aku velkost oblecenia nosi?lebo su rozne rocne deticky,niektore mensie,ine vacsie.aby mu oblecenie nebolo male

effien
5. jan 2014

@tinula89 ahoj, co konkretne by si potrebovala? A ake velkosti? Mam nejake vecicky po synovi, tak by som ti mohla poslat. Kludne napis viac do IP

suezana
5. jan 2014

@tinula89 prihlás sa do skupiny - darujte oblečenie soc. slabším - je to tu

adulikka
8. jan 2014

@hoblinka13 minulí rok bola akcia Zóna bez peňazí...podujatie bolo v rôznych mestách...aj ja sa chcela pridať ,ale v ten deň práve nemohla...to bolo niekedy v decembri ,ale čo čítala bude aj na jar

http://bratislava.sme.sk/c/6989856/krajsie-vian... napríklad bolo to v Bratislave ,Dolný Kubín ,Trnava,Trenčín...a si myslím ,že to bolo super podujatie .

tinula89
9. jan 2014

Dievcence dakujem Vam velmi pekne za odpovede ani neviem opisat co citim velmi si to cenim a budem sa snazit aj ja niekmu pomoct..Tesi ma ze stale aj na to aka je doba, ze sa najdu dobry ludia a sudrznost medzi nimi dakujem a skoda ze som skor nevedela o tej zone bez penazi tiez by som niecim prispela Dakujem dievcence

zuzi333
9. jan 2014

Odkial si?
Napis mi pls kontakt

lussatko
27. jan 2014

Ahojte mamicky. Hanbím sa zato ale chcem sa opytat ci by mi niekto nemohol pomoct s vecickami pre moju dcerku ktora ma 5 mesiacov. som slobodna, a byvam u rodicov a oni mi pomahaju s tym ze mozem u nich byvat. viac mi pomoct nemozu. nikoho ineho na pomoc nemam. ak by sa nasiel niekto s dobrym srdiedckom tak sa prosim ozvite. budem velmi povdacna

lubinkas
6. júl 2014

Ahojte maminky. Rada by som darovala damske oblecenie pre mamnku v nudzi, pripadne pre dospievajuce dievca. Ide priemerne o velkosti 38, S, XS, M. Najradsej osobny odber BA, ak sa nebude dat inak poslem aj za postovne. Oblecenie je v dobrom nosenom stave, bez dier, flakov, niektore veci parkrat oblecene, ine viacej. Budem rada, ked veci niekomu este posluzia. Ak o niekom, prosim viete, kludne napiste. Dakujem pekne

vikinka190370
10. nov 2014

dobri den chcel bi som sa touto formou obratit na dobrich ludi kebi ste nam pomohli potreboval bi som pre deticky zimne olecenie pre 6 deti vo veku 8 az 1 roka otca nemaju doma a matka je na materskej a chcel bi som jej pomoct lebo nema ako obliect deticky a ide zima potrebuju urgentne pomoc ked vas mozem poprosit pomozte ☹ dakujem

sisijana
25. nov 2014

@vikinka190370 Dobry den, odkial je tato rodina. Mam nejake veci-oblecenie,topanocky,hracky, chcela by som ich niekomu darovat, komu pomozu. Idealne je niekde na vychode SR(kedze som z vychodu) mam aj nejake damske a panske oblecenie,vsetko dobryaz velmi dobry stav.

mata2
25. nov 2014

@vikinka190370 napis adresu

vikinka190370
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikinka190370
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monacanka
27. nov 2014

ahojte mam kamaratku a ona ma synceka 2 rocneho nemate niake nepotrebne vecicky hracky cokolvek kedze ja mam 2 dcery neviem jej bohuzial pomoct zije sama so synom dakujem

fra
27. nov 2014

tá skupina na pomoc ludom v núdzi je tu https://www.modrykonik.sk/group/2069/detail/ myslím že to tam majú veľmi dobre zorganizované

0919281179
29. nov 2014

Dobry den volam sa erika potrebujem pomocnu ruku blizia sa vianocemam 2dedicky a tretie budem mat januari male babetko neviem si poradit sama neviem ako zvladnem vianoce som hmotnej nudzi prosim dobrych ludi o pomoc aby som urobyla mojim detom radost velmi pekne dakujem erika 0919281179

0919281179
29. nov 2014

@hoblinka13 poznam erika potrebuje pomoc ma male deti a ma problemi ako uroby svojim detom vianoce jej davka hmotnej nudzi je velmi mala tak jej vobec nic neostane ak mate zaujem pomoc jej a jej detom jej telefon 0919281179

nynyky
29. nov 2014

A nepoznate neaku chudobnu rodinu v KE? Mam damske oblecenie zvacsa nove aj s vysackami.jedna sa o znackove oblecenie ziadne cinaky a ja to nenosim a len mi to stoji v skrini. Velkosti su L-XL. Chcela by som to darovat niekomu kto je v nudzi a spraviko by mu to radost

mutka
30. nov 2014

Dobrý volám sa Maťa a potrebovala by som pomôcť s oblečením pre dievčata nenašla by sa dáka dobrá pani čo by mi pomohla s oblečením ja som na materskej a manžel pracuje ale ide o to že im to nemám za čo kúpiť ostava nam do mesiaca len 100e prosím ak by sa daka pani našla čo by nám pomohla velmi pekne dakujem.

mysicka2222
30. nov 2014

prosim ak mozete pomozte.dakujem

https://www.ludialudom.sk/vyzvy/2009

katarina1412
30. nov 2014

@0919281179 ahoj ake velke mas deti? chlapci?dievcata? a odkial si?Katka

0919281179
30. nov 2014

@katarina1412 6 a8rocne byvam turcianke teplice je mi to tak trapne

katarina1412
1. dec 2014

Ja som zo skleného a aj mam 8 ročnú.no mam po nej 4 rrocne dvojicky.niečo by som vám vedela určite doniesť,keď pôjdem k rodicom.a čakáte čo?nemusí vám byť vôbec trapne.rada s čím môžem pomozem.katka

0919281179
1. dec 2014

@katarina1412 cakam chlapceka velmi pekne dakujem este sa najdu dobry ludia

katarina1412
1. dec 2014

Neviem čo by sa vám tak najviac hodilo.pozerali ste niečo?hodilo by sa vám niečo z albumu?aké veľké cizmy potrebuju dievčatá?mam aj také kresielko,kde som mala dievčatá ako malinke.aj nejaké hračky vám pre krpca pohladam.donesiem a vyberiete si😊

katarina1412
1. dec 2014

Máme aj nejaké látkové plienky.ak by ste mali záujem a kamoska ma vajíčko.neviem či máte auto,lebo spominala,že ma autosedacku.

0919281179
1. dec 2014

@katarina1412 tak plienky by som uvitala ak bybolo mozne dupacki ciapocky topanky ak by ste mali 34 zimne a kate31velmi pekne dakujem a co budete chciey za to erika

heeedka
1. dec 2014

@mutka Ahoj...aké veľké máte dievčatá? My máme tiež dve dievčatá aj dosť vecí...