Pomoc pre mladú rodinu

nikatika131
23. mar 2014

Dobrý večer....
Mam prosbu...
Mam kamaratku ktora bola tehotna ale v druhom trimestri potratila spontanne... dva roky sa potom snazili otehotniet... a nakoniec sa im to aj podarilo.. a ked bola v 5 mesiaci tak mali vaznu autonehodu a prisla o babatko... a teraz sa uz dalsi rok a pol snazia o babatko.. ale zistili jej vaznu chorobu... na vajecnikoch... a na liecenie ktore musi absolvovat potrebuje viac ako 2 000 euro... a to nemaju tak naraz...
Potrebuju financnu pomoc... preto chcem poprosit vsetkych ktory by chceli a mohli pomoct.. mladej rodinke ktora by velmi tuzila mat babatko... mnohy viete ake je dolezite mat dieta...a co to pre zeny znamena... preto by somm velmi prosila o pomoc pre nich... ak by niekto mal zaujem im pomoct nech napise a ja dam j ich c.učtu...

Dakujem velmi pekne 🙂

oktobermimi
25. mar 2014

@abenko Ahoj presne je to dáky odrb. moj zarobí 650a ja mam 226 a ked poplatíme čo potrebujeme zostáva nám len 350e a prežijeme z malou v pohode a to sme neplanovali stalosa, tak je 🙂
a do toho pomáham finančne babine aspon troška ked sa my dá 🙂

abenko
25. mar 2014

Ja si myslim ze sa da aj z mala ked clovek vie ako na to.A tiez pravda uver si nemozu dovolit sak sa to da odlozit aj na pol roka keby uz ale v nebankovke sa da dohodnut aj na minimalnej splatke ked uz..ale sak jasne hlupy ludia daju naco by sme sa zadlzovali ze..cele zle tenjto pristup.Ja s nasho fakt minimae co mame ze niekedy nestihame platit ani seky tak dokazem kolkokrat aj po mimo dat choremu havovi na operaciu s utulku aspon nieco ale tam je vsetko zdokladovane a predlozene. A to hovorim o psovi prosim pekne nie to o cloveku takze by sa autorka fakt mala zamyslet nad chovanim.Zajacie umysli..

oktobermimi
25. mar 2014

@abenko hlavne zaujimavé je prečo sa neregistrovala ta jej kamaradka??....
prečo nepíta ona?! .
moja babi je dost chorá a stale su to lieky,nemocka, Domov dochodcov a ma len 420eur takže na lieky jej prispievam ja...
ale dá sa to utiahnuť ale nie stale... teraz jej zasa napísali lieky na tlak 🙄 😔 (jediné čo ešte nechodíme je patológia 😀 )

lenuska1985
8. dec 2020

Dobry vecer prajem idem k vam s velkou prosbou keby sa nasla dobra dusa a pomohla nam nejako financne som nezamestnana slobodna matka s detmi viem je to tazke v desnej dobe a tazko sa zije nemozem pokupovat na sviatky pre deti co treba neviem ako dalej uz som na vsetko sama keby sa niekto nasiel a pomohol nam dakujem

catherinah
8. dec 2020

@lenuska1985 skus zalozit novu temu, tu sa to strati.