Potrebujem sa vyrozprávať

11janka
26. júl 2013

Tak baby dlho som vahala ci napisat alebo nie, zrobila som si novy nick pretoze pod starym ma poznaju mm kamosky dokonca aj sefka... Necakam od vas aby ste mi napisali ako sa mam rozhodnut alebo tak, potrebujem sa len vyrozpravat mozno pocut vas nazor... Z mm sme spolu 8 rokov mame spolu 2deticky. Otehotnela som dost v mladom veku, no napriek tomu som sa chcela k tomu postavit zodpovedne, neuznavam interupcie a podobne. Uz vtedy sa to pomalicky zacinalo, mm povedal, ze nech sa postavim k tehotenstvu akokolvek bude stat pri mne, tak som mu oznamila ze ziadny potrat sa nekona... vsetko vyzeralo super az kym sa raz neopil a nezacal mi nadavat ze som ku.. ze dieta nieje jeho ze mam ist na potrat... Bala som sa ostat sama z dietatom tak som mu odpustila, kupili sme si bytik a bolo nam super, potom prisla na mna tuzba po druhom... a v tedy to zacalo...Podarilo sa to prvy sup. Mm vobec nepreukazoval radost alebo nieco podobne za cele tehu ziadne pohladenie ani nic...Mala som dokonca rizikove tehu lebo sa objavili nejake komplikacie.. Po narodeni nasho drobca zacali zdravotne problemy a behacky po lekaroch.. Samozrejme na vsetko som bola sama, pretoze mm radcej travil cas v robote a pritom si volno mohol vziat... Komplikacie sice po case presli ale vo mne sa nieco zmenilo zacinala som pocitovat k mm odpor za to vsetko, nemala som ani nemam v nom ziadnu podporu-oporu pri tazkych chvilach, uz nepamatam kedy mi povedal ze ma rad alebo nieco podobne nic... Som doma nonstop sama z detickamy. Nikde nechodim,aj keby som chcela neda sa pretoze mm je tak strasne ziarlivy, ze len pri rozpravani z niekym som ku.... Vela krat som mu povedala ze potrebujem aby mi sem tam povedal ze ma ma rad a podobne... On ma vobec nepocuva hoc kedy o niesom rozpravame o 10 minut sa opyta na to iste... Nikde somnou nechce ist jedine co ho zaujima je PC... a este v tedy pride ak chce sex... K detom tiez nema nic moc vztah sice sa snimi kus pobavi ale to je vse...Je toho omnoho viac, vedela by som vam tu romany pisat..

martinex
26. júl 2013

@11janka jani no ak mas moznost,tak by som do neho odisla...ako som si to precitala,nic ine mi z toho nevychadza... to by bolo najlepsie aj pre teba aj pre deti... lebo zmenu od muza ocakavat naozaj nemusis...a ked tento tvoj uz dlho neprejavuje zaujem...kazda potrebujeme vediet ze mame pri sebe chlapa ktory je nam oporou, ktory nas miluje keby sa cokolvek dialo...
viem,nebude to lahke, aj ja som zbabelec a neviem odist od muza,ale ten moj sa ku mne sprava slusne,detom sa venuje...a uz sme si zvykli zit ako spolubyvajuci a kazdy mame bokom svoj "druhy" zivot..

anexis
26. júl 2013

@11janka no poviem ti, ze nieco podobne som zazivala aj ja, az na to druhe dieta, pretoze jak som videla , ze nejavi nejak extra zaujem ani o jedno, tak som sa na dobro rozlucila s myslienkou mat s nim dalsie
ale inak to iste, stale bol v praci jak bol mesiac dlhy od vidim do nevidim, ani jediny den si neurobil volno, len ak potreboval vyspat opicu
ked som sa s nim snazila o tom porozpravat, ze by som niekam s malym sla aspon do zoo alebo tak, tak mi povedal nech idem 😒 vela krat som sa z neho snazila dostat co mu je, co mu vadi, kde je problem...vzdy jedina jeho odpoved bola, ze sa nedeje nic a vsetko je ok
mala som podozrenie, ze niekoho ma a po nejakom case som zistila ze som nebola daleko od pravdy...vraj mal ale len kamosku...co mu mozem verit aj nemusim
bolo toho vela a bolo to velmi tazke obdobie pre mna, bola som na ukludnovakoch
spamatal sa za minutu dvanast, urobili sme hrubu ciaru za tym vsetkym, priznal si ze urobil vela chyb a takmer nas kvoli tomu ako sa choval stratil, ja som tomu dala este jednu sancu takze uvidime ako to cele dopadne

viem presne ako to citis, ze uz len kvoli detom sa s nim rozist nechces, aj je tazke ostat s dvoma detmi sama, ale dalej takto zit sa neda
mala by si mu hlavne ukazat, o co prichadza tym ako sa chova, nejakym sposobom u neho vyvolat zavist.....o co pride, ak sa rozidete...lebo mnohym chlapom to dojde uz az je neskoro a potom placu
zacni sa starat viac o seba, napriklad chod vecer behat ked pride z prace...ze ziarli? nech ziarli! aj som sa toho bala, ze nech nevyvolam zbytocnu hadku, som si davala pozor co urobim, co poviem....BLBA som bola!
neber ohlad na nikoho a uz vobec nie na takeho chlapa ktory nevie ocenit ze ma dobru zenu!
bud sa spamata a ked nie, mas sancu najst lepsieho , nakopni sa a naber odvahu...drzim palce 🙂

anexis
26. júl 2013

zabudla som napisat, ze az po rokoch sa mi priznal, ze sa tak odmietavo choval preto, ze nebol pripraveny na dieta
len paradox je, ze ho on sam chcel, dokonca ma na dieta nahovaral a uz ked sa narodil, zistil o com to je...ale to aj ja! dost sebecke to bolo od neho, necitil sa na dieta tak ma v tom nechal samu bez rodicov, bez rodiny uplne samu
pre mna je dost tazke sa s tym to a podobnymi vecami vyrovnat, tak myslim, ze u teba to 'pekne' slovko bude zniet v hlave uz navzdy, aj to treba brat do uvahy, ci ten vztah bude plnohodnotny aj ked by sa fešak zmenil o 180 st...

petraxy6
26. júl 2013

@11janka a nežiarli na deti? Ty si mu povedala, že ho máš rada? Možno len to chce počuť a cítiť, že nie je odvrhnutý. Neviem, ako sa k nemu správaš. Mali by ste si urobiť deň, alebo víkend pre seba a skúsiť sa vyrozprávať. 😉

barborka2708
26. júl 2013

ahoj,ja viem ze to nemas jednoduche ,ale od tvojho muza zober nohy na plecia a odit s detickami prec, nielenze je mu praca prednejsia ako ty a deti ale ako pises je aj ziarlivy tak to je uz vrchol ☹ a keby prisiel za mnou ze chce sex tak by som mu nedala a nasilu sa pretvarovat a trpet pri sexe to by som uz bola riadna uboziacka ☹ jednoducho rozvod tu ziadne dobre rady neexistuju ty sa snazis ako debil a on co?

lenulka111
21. máj 2018

❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU? ❱❱ CÍTITE SA NEVYPOČUTÝ? ❱❱ POTREBUJETE SA VYROZPRÁVAŤ?
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a negatívnu energiu, ktorú pocitujú.​​
❱❱ https://butlava-vrba.weebly.com/