Poznáte kurzy Efektívneho rodičovstva?

matej67
16. sep 2016

Štandardné presvedčenie je, že rodičmi sa stávame automaticky narodením dieťaťa. Zdá sa nám, že to musí nejako samo fungovať, keď to fungovalo našim rodičom s nami a nedopadlo to až tak zle (pri pohľade na seba J). Áno, sčasti je to pravda, ale ruku na srdce, mohlo to byť aj lepšie. Je to naozaj tak?
Prečítajte si blog: http://vagacova.blog.sme.sk/c/433120/naco-su-na...

dominika6
16. sep 2016

@matej67
neviem aby som dala 140,- e za 7 stretnutí aby mi niekto povedal,že mám pozitívne myslieť ra ozprávať sa sa s dieťaťom ,myslím že na to kurz netreba..🙂

lucinka511
16. sep 2016

@matej67 za to kupim radsej plienky☺

esther03
17. sep 2016

a co tak pouzit intuiciu a lasku? Je to lacnejsie ako 140 €/7 stretiek a je to site priamo na konktretne dieta. Nie vseobecne zvasty, ktore tato pani s VS prirodnych vied ponuka.

miriam11
17. sep 2016

@matej67 osobne.. som uz unavena z propagacii vselicoho mozneho ohladne rodicovstva, porodov, bio stravy atd.... riadim sa vnutornou intuiciou, niekedy mi to nevychadza podla predstavy, ale to je zivot. Moj zivot, ako si ho zariadim, tak ako rodina fungujeme. Ale ludia, ktori si myslia, ze to nezvladaju, tak OK, mozno im take nieco pomoze. Ale dokedy? Svoje vnutorne JA nevymazes, ani nezmenis po kurzoch, aj keby na ne isiel 150x.

evittam
17. sep 2016

@miriam11 Presne tak, môžem len maximálne súhlasiť.
A tí čo si zaplatia takýto kurz asi naozaj nevedia čo s peniazmi alebo s veľmi nudia. 🙂