Prečo majú takí ľudia deti?

16. feb 2023

Videli ste tu reportáž že 3 dospelí ľudia,3 deti malé v byte a dospelí totálne na mol a chúďatká detičky plakali…najmenšie 8m dokonca opuchnuté oko a krvavá tvar…ako môžu mať takéto zrúdy deti…ešte ked im odniesli deti tak oni si šli naspäť do krčmy a že sa v noci opili lebo že bol Valentín…takýmto prajem len to najhoršie, deti si nezaslúžia trpieť za to akých majú je*nutych rodičov…koľko párov chce mať deticky a nemôžu a takýto rodia jedna radosť, ako aj tí cigani pár týždňov dozadu v chatrči bez okien s novorodencom…

aylinn
16. feb 2023

Videla som, nožík sa mi otváral vo vrecku.

jjanulienka
16. feb 2023

Ja len dúfam, že tie deti už nikdy naspäť naedostanu. Úplne nervy som mala keď som to čítala 😡😡😡

milanemila
16. feb 2023

Je to naozaj otras :( je mi luto deticiek, lebo co z nich vyrastie, ked toto maju ako priklad? 🤷🏼‍♀️

domi2101
16. feb 2023

Otras, takýmto ľuďom by mali zakázať množiť sa. Keď som videla to dievčatko zakrvavene, srdce mi to trhalo. Obyčajná chamrat.

januska12323
16. feb 2023

Na otehotnenie stačí mať sex a na potrat nemajú peniaze/ nechcú minúť, preto majú toľko detí. Potom prídavky, rodičak, sveta im žiť.

diewcatqoo
16. feb 2023

Hovorim to uz davno, ze kiezby sa robili psychotesty predtym, nez sa ludia rozhodnu stat sa rodicmi...

beata_k
16. feb 2023

@diewcatqoo A obcas aj test z financnej gramotnosti.

zuzanka.zuzu
16. feb 2023

toto by celkom aj mňa zaujímalo, prečo biológia takto funguje... nechcem jatriť rany bezdetných, ale zaujímalo by ma prečo sú nevhodní na počatie tí, ktorí sú spoločensky žiadaní (napr.lekári) a naopak, kadejaká lúza si spichne decko jak nič 🙊

zooeynka
16. feb 2023

Nemyslim si, ze tamti rodicia este tie deti dostanu nazad....ale zamyslat sa preco chamrad plodi deti a normalnym parom sa nedari je zbytocne....

kitycat
16. feb 2023

Pretoze takito ludia sulozia pre zabavu. Neriesia ochranu a veci okolo toho a spiti, nestarajuci sa o seba prdia deti ako jablone... Fakt nechapem preco je to zak.

Snad sa tam uz deticky nevrátia a dostanu lepsi domov

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
momoftwo
16. feb 2023

Mna tak strasne boli srdce ked citam taketo clanky o zanedbanych alebo tyranych detickach…toto by nemalo mat v takom vyspelom svete v akom zijeme, ziadne miesto. Ja som minule na ulici videla chlapceka, no mohol to byt prvak, max druhak a vedla neho isla jeho predpokladam ze mama, sfetovana bola ale tak, ze podla mna o sebe ani nevedela. Dodnes si vycitam ze som nevolala policiu, priznam sa, ten pohlad na tu zenu ma tak paralizoval ze som nevedela co v tej chvili robit. Pritom ulica plna ludi a nikto nic. Ale ona mu neublizovala len bola viditelne nafetovana no neviem co by aj ti policajti zmohli ked vieme, ako to funguje aj so socialkou..Ale nechapem v skole si taketo veci nevsimnu? A co pribuzni? Strasne, taketo existencie by sa nemali rozmnozovat a ublizovat bezbrannym stvoreniam.

bylinka25
16. feb 2023

@zooeynka Súhlasím s tebou, tiež som tú reportáž pozerala, smutno mi je , keď vidím, že trpia deti. Vraj ich už sociálka riešila aj minulý týždeň. By ma len zaujímalo, že keď o nich vedia už dlhšie, prečo tie nevinné detičky tým opilcom nezobrali skôr?

anita6666
16. feb 2023

Lebo sex je zábavka chudobných

deti95060810
16. feb 2023

@anita6666 len chudobných? 🙄

anabel2341
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luckabj82
16. feb 2023

@bylinka25 nase urady 😂

petedea
17. feb 2023

Ono to tak totiz byva, ze cim nizsie IQ ludia maju, tym viac sa kotia, ako cervene mysi.
A oni sa ako tie cervene mysi, k tym detom potom aj spravaju, proste ich nakotia a nestaraju sa o ne.
Taki ludia za to nemozu a nie je nutne im zelat nieco zle, proste su taki.

radkaradix
17. feb 2023

@deti95060810 "sex je zabava chudobnych" je stare porekadlo ;)

lenkakravcova
17. feb 2023

@zuzanka.zuzu Väčšina týchto "lúz" ma deti v rannom dospelom veku, okolo 20tky. Lekári a iní študovni ľudia, zvyčajne po 30tke. Aj to je jeden z faktorov. Ďalší je napr stres. Ich nestresuje vpodstate nič, narozdiel od ludi, ktorí majú zodpovednú prácu.

buxus24
21. feb 2023

Dieťa si vyberá svojich rodičov.Ono vie prečo šlo k tejto rodine asi si ma prejsť týmto všetkým aby bolo silne a priebojne.