Prečo muži bijú svoje manželky, keď ich milujú?

15. okt 2022

ahojte,
zaujímal by ma vas nazor, samozrejme, neberme do uvahy a vynechame nejake zjavne choroby napr. nejake psychicke choroby, manipulatorstvom, alkohol, drogyb a ine zavislosti, preco muzi biju svoje milovane manzelky, ktore miluju, zo ziarlivosti, ide o pocit uzurpovat si moc ? ci o co ide ? ako to vnimate vy, presli ste si niecim takym? snazim sa nachadzat odpovede na svoje otazky, kedze sama som si tym presla v nie tak davnej minulosti, preco muzi, ktori miluju svoje krasne a dobre manzelky, tak ich nemaju problem pocas hadky bit, ide o kontrolu, ci o co, o dominanciu, aj ked zena vyrazne provokuje a hada sa ako sialena a je hysterickejsia a je vo svungu, preco muzi ich umlcuju fackami a napadnutim alebo tahanim za vlasy, a este obvinuju zeny, ze oni ich provokovali?? ja to stale nedokazem pochopit, hoci na tom pracujeme s psychologickou, a ona mi to vysvetluje, ja nechapem. Problem nebol laska, laska bola aj je, ale kvoli comu bitka, kvoli comu napadnutie, utoky, fyzicke nasilie.....toto uz je to posledne, co muz moze urobit. si tym liecia svoje komplexy z detstva ? Ja som stale svojho ospravedlnovLA, ze je to proste detstvom a ze je cholerik. detstvo preto lebo bol viac bity ako syty, doma..a videl to u rodicov, a povazoval to za normalne, a tiez ho vsetko vytocilo a nas...hned okamzite uplne vypenil, ze clovek mu nemohol nic povedat, nenormalny cholerik. takze preto sa pytam, co si myslite ?

pleja
15. okt 2022

Keď budeš vedieť, že mal ťažké detstvo tak aj modriny a ťahanie za vlasy, prípadne zlomený nos alebo ruka menej bolia (to bol sarkazmus samozrejme). Žena spamätaj sa konečne. nemiloval ťa, ani takou ani onakou láskou...radšej už mal to svoje auto, lebo auto nekope ani nebije ako napísala Viestta.

lalenka33
15. okt 2022

Človek, ktorý ťa skutočne miluje ťa neudrie. To, čo ty popisuješ ako jeho dôkaz lásky bol len jeho spôsob, ako ťa udržať pri sebe a manipulovať ťa. Všetko bolo OK kým si držala hubu a krok a bolo po jeho...tvoj názor bol nič a zaslúžila si si len bitku... Poznám 3 chlapov, ktorí bijú/bili ženy. 2 sú takí na ktorých by som to nikdy nepovedala. Skôr by som povedala, že oni sú tí pod papučou. Prečo to robia neviem. S 1 som chodila a nikdy nebol agresívny, nikdy ma neudrel. Skôr mi prišiel ako taký ,,ťuťko" . Ale iné ženy vraj bil. Neviem prečo. Ten 3tí je bitkár celkovo. Má divokú minulosť spojenú s mafiánmi. Uňho ma to neprekvapuje a ženy musia vedieť do čoho s ním idú lebo on sa tým netají. Ale zase na druhej strane poznám veľa žien, ktoré fakt provokujú a pri niektorých sa až čudujem, že ešte žiadnu facku nedostali. Stačí si prečítať niektoré diskusie tu.

pipistrel13
18. okt 2022

ja nechapem o com hovoris autorka to je co za lasku ze ked pritakavam a nemam ziaden problem miluje ma,ale ako nahle sa co i len odklonim od jeho nazoru tak ma vyfacka...blaznis naozaj?!on ta nikdy nemiloval,a to si uvedom
nepytaj sa preco,proste si natrafila na psychosa,a treba sa ho zbavit a prestat si nahovarat,ze ta miloval

mata25
13. nov 2022

V Trnave a v Senci sme založili nové poradenské centrá pre ženy zažívajúce násilie a ich deti. Poskytujeme socialné, psychologické aj právne poradenstvo. Zameriavame sa hlavne na trnavský a bratislavský kraj. Pomoc poskytujeme priamo v poradniach, alebo aj v teréne, podľa potreby klientky. V prípade potreby ma kľudne kontaktujte tu do správy pre bližšie informácie.

fotoarch
13. nov 2022

Slniečko .... Pojmy ...To že ráno ti niekto povie mujem tá , vybozka a spraví raňajky , neznamená že ťa miluje ..Je to tliachanie ...Akurát tebe sa to dobre počúva ... Človek keď srdcom miluje ťa nevyfacka ...bodka ... Skúška správnosti . Aj svoje auto miluje ? Stará sa o neho ? Keď sa mu pokazí pôjde s ním do servisu - či ho dokope ?