Prečo niektoré ženy idú po ženatých chlapoch?

16. nov 2021

Prosím vás, mohol by mi niekto vysvetliť, prečo niektoré ženy majú tendenciu loviť zadaných/ženatých chlapov, keď na svete je x slobodných ľudí bez záväzkov? Na jednej strane nám ženám vadí, keď niekto flirtuje s našimi polovičkami, na druhej strane sú však medzi nami také, ktoré sa ničoho neštítia a idú po mužovi hlava-nehlava, hoci má doma rodinu... Naozaj ma len zaujíma názor, čo je na ženatých chlapoch také zaujímavé. Sledujem to aj pri svojom manželovi a keď vidím, ako sa správajú niektoré jeho kolegyne, nechápem... Lebo ja teda keď počujem, že chlap je zadaný, v tom momente spadá u mňa do kategórie "no go". Áno, viem, že často je popud alebo signál práve zo strany muža, ale prečo ženy nedokážu určiť hranicu, čo je ok a čo je za hranicou?

luccija
16. nov 2021

Hranicu si ma strážiť zadaný chlap🙂také ženy boli vždy a vždy budú...čaro zakázaného, flirtu...koketovanie v praci

autor
16. nov 2021

@luccija no ja mám vo svojom okolí situáciu, kde si chlap hranicu stráži a dal takejto žene najavo kam patrí, no ona stále nemá dosť a hrotí svoje správanie, čím ďalej, tým viac...

bagre
16. nov 2021

takýchto otázok by sa dalo veľa položiť...
neviem ti dať odpoveď, lebo ja k nim nepatrím, ale niekedy si dotyčné potrebujú niečo dokázať. Opakovane, za každú cenu...

liljana
16. nov 2021

Dobra otazka. Je predsa tolko slobodnych chlapov, niektore sa po nich neobzru a idu iba po zadanych, zenatych.

bundle
16. nov 2021

Možno im ide len o to, že zadaný chlap je už "vycvičený" a naučený sa starať o partnera..

vilma7
16. nov 2021

Nie sú to ženy, ktoré si chcú len užiť? A nezakladať rodinu?
Alebo sa bezhlavo zamilujú, ktovie. A nevadí im že má záväzky. Mne by tie záväzky určite vadilo v prípade, že ja som bez a som slobodná.

katym77
16. nov 2021

....lebo hľadajú niekoho, kto vie fungovať v rodine, kto má prax. Na druhej strane ak má muž všetko v aktuálnom vzťahu náklonosť neopätuje

leeo
16. nov 2021

Lebo ich matky nenaucili, ze zenatí patria iba svojim manzelkam a ze na cudzom nestasti si stastie nevybudujes.

jana_eyre_2
16. nov 2021

Poznám aj osobne takéto koketne ženy.. podľa mňa ide o veľmi nízke sebavedomie ktoré si z nejakého dôvodu chcú zvýšiť tym, že samé seba presvedcia že sú tak úžasne že zaujmu aj zadaného muža.. mne to vždy prišlo hrozne nesympaticke, úprimne za koketne správanie druhých som sa za nich cítila trapne a bolo jedno či išlo o chlapa či ženu.. podľa mňa niekde v detsve nastala chyba, že si to takto kompenzuju a niektoré si to ani neuvedomujú..

elizme
16. nov 2021

@jana_eyre_2 presne tak, dokonalo vystihnuté.

mamina0078
16. nov 2021

Odpoveď na otázku nemám ale ja sa len pri tých ženách čudujem, že im nedochádza, že ak sa im podarilo zviesť zadaného/ženatého chlapa tak sa to môže aj počas ich vzťahu s ním podariť ďalšej žene a nie jeden taký prípad poznám 😂

kikus7
16. nov 2021

Jednoduchá odpoveď: Lebo sú to bezcharakterné mrchy (a to som ešte slušná vo vyjadrovaní sa).

orta
16. nov 2021

@mamina0078 toto aj moze aj nemusi tak byt, ja mam zase v okoli viacero pripadov kedy to v tom druhom vztahu nasledne vyslo a teda uz roky su spolu a stastni, ale teda ono to nie je len cierno biele tieto veci 🙂

luccija
16. nov 2021

Tak musí chlap pritvrdiť🙂to nepochopím, že to nie je tej žene trapne

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
16. nov 2021

Mam znamu ktora chodila strazit paru dceru (5r) ked mala 17 rokov a ten tatko s nou zacal spavat. Normalne k nim chodila, usmievala sa na tu manzelku, a ten tatko ju fidlil. Prosim pekne 10 rokov. Posielal kvetiny a bol z nej uplne besny. Kupoval jej aj zene rovnake veci na oblecenie alebo jedlo. Nakoniec tu zenu aj dceru opustil a zostal s tou babou. Mala 27 ked sa dali ofiko dohromady. Maju spolu dceru. Ked som sa pytala ci jej to nie je blbe, tak vobec nechapala o com hovorim. Bola sikovna, pekna, inteligentna ale co sa tyka empatie voci druhym mi prisla normalne retardovana. Este si spominam ako jej ta dcera pisala, ze jej ukradla otca a ona to citala a vobec nechapala preco jej to pise. Oznacila ju za debilnu alebo nieco podobne. Ked mi rozpravala, ze nechape preco sa na nu ta dcera hneva (a vazne jej na jej spravani neprislo nic nevhodne ani zvlastne) tak som na nu pozerala s otvorenymi ustami. Od toho dna ju volame psychopat - ked nas samozrejme nepocuje.

Musim priznat, ze som sa jej bala. Ona ked videla chlapa tak jej to bolo jedno. Uz sa po nom sapala.

oblecenie99
16. nov 2021

O jednej viem, a som presvedčená, že ona to zobrala vtedy ako výzvu, že ona dokázala zbaliť ženatého a bola na to hrdá, presnejšie, že ona ho dokázala zo ženského kolektívu v práci ako jediná zaujať - samozrejme sa o to vo veľkom pričinila 🙂

kitycat
16. nov 2021

Zaujimalo by ma, ako ta koketa bali tvojho muza a ako to vies? On tibto hovori alebo spolubvsetci pracujete?

zuzubb007
16. nov 2021

@kikus7 no zeny su bezcharakterne a muzi su co, ked neodolaju? Nikdy to nieje vina jednej strany len tolko k tomu

kikus7
16. nov 2021

@zuzubb007 Myslím, že autorka diskusie sa pýtala na ženy, ktoré vedia o tom, že chlap je zadaný a napriek tomu robia všetko možné aj nemožné.. Sú to chudery (poznám aj horšie hanlivé oslovenia), a rovnako aj chlapi, ktorí podvádzajú, sú to totálni chudáci a h*jzlíci. Stačí takto? 😉 Osobne by som za takým chumajom neplakala, skôr by som bola rada, že som sa ho zbavila. Takým ženám a chlapom sa to skôr či neskôr vráti. Aj môjmu ex karma všetko zrátala hneď v ďalšom "vzťahu".

autor
16. nov 2021

@kitycat ja nehovorím o svojom mužovi.. o jeho kolegyniach viem z pracovných akcií, kde sa liepali po ženatých, ktorí tam boli bez partneriek... a tiež z "príhod", ktoré jeho kolegovia rozprávali na spoločných výletoch... to, že mám jeden prípad pobláznenej ženskej vo svojom okolí, súvisí s mojou robotou

lujza123
16. nov 2021

Mne hrozne vadi ten uhol pohladu: ženy ktoré idú po zadaných, žena prebrala chlapa, žena sa k#rvi. Proste vždy sa zo všetkého vinia ženy. Akokeby chlapi boli nejaké nepricetne telce ktoré za nič nemozu a keď podvádzaju tak boli isto proti svojej vôli znásilnení nejakou dracicou ....

Pritom som presvedčená že nevery sa dopúšťajú rovnako muži aj ženy, koketuju rovnako muži aj ženy, hľadajú si milencov/milenky popri vzťahu rovnako muži aj ženy, nestitia sa zadaných rovnako muži aj ženy. Lebo toto je otázka charakteru, nie pohlavia

autor
16. nov 2021

@lujza123 ale táto diskusia nemá byť o tom, že muži sú super a ženy sú harpie.. samozrejme, že vždy je to 50:50.. ja sa na to pýtam, lebo nedávno som zažila situáciu, v ktorej žena išla po ženatom mužovi ako bláznivá, hoci vo firme majú x slobodných chlapov a mne to teda hlava neberie... a potom keď som videla, čo dorábali mužove kolegyne, tak už mi fakt rozum zastal.. preto sa len pýtam na názor, prosím, toto nie je žiadna útočná ani zhadzovačná konverzácia

cacianka
16. nov 2021

Chápem, kto chce nech si založí tému prečo idú muži po zadaných ženách.

nuci616
16. nov 2021

Tak každý je iný a každý má iné medze. Všetko by šak mal riadiť ten lovený zadaný chlap. Ako aj je šťastný vo svojom vzťahu, tak ju rýchlo uprace. Horšie je ak to tak nie je

maciatkolulu
16. nov 2021

@jana_eyre_2 niekto si neuvedomuje v dospelom veku, že bali ženatého, že s ním ide do postele? Tak tomu neverím.... No v mojom "okolí" to proste bolo mat tromf, podľa mňa aj vzrušenie, že ona je víťazka atď...

kamatopo
16. nov 2021

Podľa mňa ženatý muž by mal takéto ženy sám poslať do .... Ale z vlastnej skúsenosti viem že dievča čo rozviedlo mňa išlo doslova po peniazoch a po tom že si chudá myslelo že konečne odíde z domu do svojho vlastného😂😂😂. Trvalo jej asi päť rokov kým pochopila , že dom sa musel predať pri BSM a bývať so svokrou je horšie ako s mamičkou🤣🤣🤣

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
merlinja
16. nov 2021

Tak neviem, či len ženatí, ale chlapi vo všeobecnosti asi majú radi ženy s roztvorenou náručou (hornou aj dolnou), také čo sa po nich usmievajú, priblblo komunikujú a fliirtujú .

mackamizjedlaskrec
16. nov 2021

Na vsetko treba 2