Prehnaná reakcia matky

5. júl 2020

Ahojte, žijeme s mužom v Nemecku a ideme domov pozrieť našich rodičov, mame 7 mesačnú dcérku, moju rodičia ju naposledy videli na konci februára. Plán bol taky ze dnes nad ránom ( o 3)vyrazime. Lenže, včera sme boli nakoniec hotoví s balením cca o 10 večer, manžel ešte menil kolesá na aute, išla sa kupovať nová klietka pre psa atď atď, no a večer povedal, že radšej by šiel dnes, v nedeľu večer cca o 19 tej aby si odpočinul
riadne sa vyspal.

autor
5. júl 2020

No a tu nastáva problém, moja mama keď to počula, no celá hotová, že to je neuveriteľné, no proste dačo strašne. Ze sme vraveli tak a nakoniec je to inak. Ráno v telefóne plače. No je to naozaj také hrozné že prídeme o deň neskôr?
Nie je dôležitejšie aby sme šli vyspati a odpočinuti?
Aké máte vy skúsenosti s tak malým dieťaťom? Lepšie ísť cez noc keď spi alebo cez deň?

goodidea
5. júl 2020

Ak bude spať tak určite cez noc

0silvia0
5. júl 2020

urobte si tak, ako vyhovuje vam a placuca matka sa vyplace a upokoji. S dietatom samozrejme na noc a sofer samozrejme musi byt culy a vyspaty a vypocinuty. Hadam si placuca matka nezoberie na svedomie nejaky mikrospanok vodica🤷‍♀️
Snicle, ktore chcela klepat dnes, nech da do chladnicky, vyberie zajtra a nic sa im nestane🤦‍♀️

autor
5. júl 2020

@0silvia0 no je to tak, možno je už na nervy ze tak dlho malú nevidela.... Ale drámy a plače to moja mama vie ☺️, ďakujem za odpoved

prasiatko30
5. júl 2020

Sa muis proti tomu ozbrojit - vy idete na dlhu cestu a musite ist tak ako vyhovuje vam nie ako vyhovuje tvojim rodicom - ked budu cestovat oni tak nech si robia po svojom.

0silvia0
5. júl 2020

Nuz, takuto drama queen mame aj my v rodine, aj dve, cize poznam, nereaguj, robte si ako vyhovuje vam, ona to prezije, neboj...

autor
5. júl 2020

@0silvia0 také dva extrémy mame moja rodina nemôže vydržať kým prídeme a manželova - brat nám povedal ze snáď nemyslíme vážne že ideme domov roznasat coronu... Aj keď ja som na rd a muž má home Office 😔

pribinak
5. júl 2020

Tak s jeho bratom sa stretnúť nemusite keď sa tak veľmi boji.

bagerka
5. júl 2020

My sme cestovali so 6 mesačným, pekne spal aj v aute, tak i tak sa v noci budil, tiež cestujeme sk-de a lepšie je cestujeme v nedeľu rano-cesty sú prázdne, nejedia lkv

zuzanka.zuzu
5. júl 2020

toto poznám, moja svokra... sranda, myslela som si, že takto kvalitne šibe len jej a ono je to bežné 🙂 ja vlastne ďakujem, ozaj som si doteraz myslela, že takáto dráma je len u nás, keď presunieme program.

karolinakr
5. júl 2020

Po tom všetkom zlom som sa aspoň zasmiala.Diky za príspevok
Tvoja mama je mila, že plače.Moja by neplakala ani na pohrebe, tak si to váž

syslik81
5. júl 2020

ja chodim domov raz za rok ... a tento rok sa mi to ani nepodari no mamu by ani nenapadlo aby na mna za to hulakala ci mi vyplakavala.. vie ze neohrozim dieta a ze to nieje narocky ... 4mesiace nieje tak vela aby nevydrzala este den .. radsej vecer ako unaveny cez den a hrosi microspanok ci ina nehoda z unavy ...

autor
5. júl 2020

@pribinak ani sa nestretneme, svokra sa chce vidieť, tak za ňou pojdeme

janickacrazy
5. júl 2020

tak záleží aké máš dieťa, či je dobré v aute a pekne vydrží aj cez den ticho alebo reve a nedá sa s ním ísť ani na 2 hodiny a vtedy je úplne jedno, či ideš cez den či v noci, mám 3 deti a 2 boli v pohode v aute a jedno revalo po 2 hodinovej ceste ako keby ho vraždili a nepomohlo nič, ani prestávky, ani najesť, ani pobehať s ním vonku, ani jedlo v aute, hračky, proste dlhšie ako 2 hodiny to bol horor s ním, neskor ho to prešlo 😀

autor
5. júl 2020

@karolinakr tak ja chápem ze jej chyba hlavne mala, ale zajtra už by sme mali byť doma, tak snáď vydrží jeden den

karolinakr
5. júl 2020

Inak hrozne tu je horko momentalne asi 35°C
5min.som sedela na slnku a hlava ma bolí

autor
5. júl 2020

@janickacrazy no zatiaľ sme boli len na 4 hodinovej ceste, cez deň a ku koncu som sa išla vyspievat aby neplakala, v noci nám ale prespi celú noc, tak mam nádej že bude v noci aj v aute spat

anka246
5. júl 2020

Ja som tiež mama, starka, no nikdy by som necirkusovala, kedy majú prísť zamnou deti. Veď majú svoj život a plány. Nech radšej poprosí😇 , aby ste v šťastí prišli. Veď mamka nemôže byť ešte stará.

basullinka
5. júl 2020

Dôležitejšie ako plač mamy je to, či sa vodič auta cíti oddýchnutý. Na takú dlhú cestu, ak sa potrebuje prespať, je to úplne pochopiteľné. Radšej o niekoľko hodín neskôr, ako nikdy.

deti95060810
5. júl 2020

s cestovaním detí poradiť neviem, ale reakcia tvojej maminy je ozaj zvláštna...priam hysterická...🙄

autor
5. júl 2020

@deti95060810 no to teda a ešte povedala, lebo môj muž jej večer ešte napísal, že sa necíti dobre a musí sa vyspať, tak ráno mi mama povedala ze mi mladí dnes nič nevydržíme

sense
5. júl 2020

S malym dietatom je lepsie v noci aspon teda u nas bolo, a to ci babka place kvoli jednemu dnu je menej podstatne, sofer je dolezitejsi v tomto pripade aby bol odpocinuty a v pohode

luccija
5. júl 2020

Mama nech krotí vasne.Mozno jej cesta je max do obchodu a kostola.Muz nech je v prvom rade vyspatý a dieťa tiež na noc nech cestuje.

autor
5. júl 2020

@sense
@luccija
@basullinka ďakujem pekne

kitycat
5. júl 2020

Ak vies, ze je tvoja mamam drama queen preco sa nad tym vobec pozastavujes? :D

deti95060810
5. júl 2020

mamička má dosť blbé poznámky... Ona sa bude len producírovať po kuchyni - ona môže byť aj nevyspatá, ale vy - hlavne šofér by mal byť fit...

autor
5. júl 2020

@kitycat lebo som také jelito🤣

gladys_07
5. júl 2020

Len sa na vas velmi tesila, mala uz svoje planiky v hlave ukovane, tak je sklamana. A celkovo maju rodicia deti zijucich v zahranici asi trosku napnute nervicky. Nemaj zle svedomie, ale ani mame to nezazlievaj...

A svagrovi odkazujem nech sklidni hormon, sme momentalne z DE na SVK a tu som nevidela jedineho cloveka s ruskom. My praveze planujeme ist do dobrovolnej karanteny po navrate do Nemecka, ako tak pozeram...

autor
5. júl 2020

@gladys_07 nálada sa mamine vylepšila, už sme na ceste, aktuálne 80 km pred CZ hranicami, švagor je troska mesuge to je pravda 🤣🤣🤣

vilma7
6. júl 2020

Naši videli deti naposledy v októbri. Išli sme na 2 x, spali po ceste,lebo 1200 km nedám ani ja v kľude a nie to ešte 2 malé drobce, čo nemusia auto.
Mama by sa mala tešiť že ste zodpovední a neriskujete vaše životy. Pekne jej povedz že ste boli unaveni a na takú cestu ste si netrúfli. A basta.