Premúdrelá švagriná

jaja018
12. sep 2012

Ahojte už neviem ako ďalej. Svagrina sa do vsetkeho stará. Furt musí vedieť kam ideme, co sme kupili, co varim. S manzel byvame 5 min od jeho roboty. Jeho šéf preto s nim kyve ako sa mu chce. Hoci kedy zavolá pod mi otvoriť dvere poliať trávu. Vcera povedal ze na 6 večer ma prist do prace no nic sa nerobilo tak do 7 cakal a potom odisel domov. O pol osem vola ze kde je, povedal ze tam cakal nic sa nerobilo tak odišiel, do race už nešiel. Svagrina sa pozná s jeho sefom (neviem či spolu nespavaju, ale to su len domnienky) a hneď robila cirkus preco nesiel do roboty. Som jej povedala ze on nieje na gumicke. A kebyze byvame inde či by mu takto volal aby prísiel. povedala mi ze to nemám riešiť co by bolo keby. Ze mám sa zacas spravat ako dospela a ako matka lebo ze každá koruna je dobra. Hneva ma ze šéf si robi z manzela cvicenu opicku a ze ona sa do vsetkeho stara. Ona ma 35 rokov bezdetna s dvomi vysokými školami, ciel kariéra. Co mam robit?

viera27
14. sep 2012

@jaja018 ale kludneee, nech mu manzel travnik poleje, taxikara porobi, pre mna za mna aj garaz pozameta. POdstatne je, aby si vzdy pred podobnou poziadavkou upravil nasledovny formular (hodiny a datum), vytlacil a dal ho podpisat sefovi http://www.hrclub.sk/hr-nastroje/vzory-dokument... .
Za 1. to bude mat platene, za 2. ono totiz napriklad sa moze stat manzelovi napriklad uraz (nic v zlom, to ja len vzdy pocitam s najhorsim) . Mm otec zomrel pri autonehode, ked takto isiel do prace. Nemal podpisane nadcasy, nemala rodina narok na nic, kazdy sa tvaril, ze sa len tak sukromne prevazal 😢
MObil vypnut, tam nie je vobec o com. A svagrina nech hulaka pod oknom kolko chce.
Sukromne auto na sluzobne ucely NEPOUZIVAJTE preboha. To sa nam tiez stalo, kedysi davno manzel letel sukromnym na jednanie a nedal mu prednost Touareg. 2 mesiace v oprave, skoda za 2500E a firma samozrejme s tym nic nemala. Asi tak.

ankalv1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baklik
9. mar 2013

boze, ja neznasam svoju svagrinu, uprimne priznavam! nas vztah sa zuzil na to, ze komunikujeme iba co treba a navstevy su vynutene, ze idem, iba ked je to ozaj nevyhnutne... jej akoze premiluckovany vyraz tvare a nemiestne premudrele podpasove poznamky mi lezu nenormalne na nervy! a dalej sa ani rozpisovat nebudem, lebo to nema vyznam....