Presťahovali sme sa a nikoho tu nepoznám, muž je na nervy keď mu volám do práce

zena777
3. dec 2018

Kočky, zienky potrebujem radu pomoc, alebo názor, nemám kamošky, takže nemám s kým iným to prebrať.
Manžel má so mnou problém a to taký, že som na materskej, a už ho to nebaví, že mu volám do práce, že sa cítim sama, on je z toho nervózny a podľa neho už ďalej nevládze takto žiť. Sme spolu 5 rokov a z toho 3 roky manželia, sťahovala som sa koli nemu z rodného mesta k nemu, stratila som koli tomu kontakt s kamoskami, tam som si nejaké síce našla, ale pred 3/4 rokom sme sa znova stahovali a bum znova sama, dcérka ma 2 roky a tam kde žijeme teraz Nie je ani detske ihrisko a matky nevyzeraju žeby sa chceli kamosit s cudzími ženami 😞 mňa to tiež takto dookola takto nebaví stále len sama

beky1813
3. dec 2018

@lus83 tak treba ist do prace, nie kazda musí byt doma 3 roky

lus83
3. dec 2018

@zena777 nedávaj im príležitosť, aby si do teba este kopli. Ked im staci decko a domacnost a su naplnene, ich vec. My to citime inak. Proste zrazu clovek vypadne z pracovného kolotoca, co je fajn, ale potom ta nuda stereotyp doma kazdy bozi den... A nevolaj furt muzovi. Ked sa nebudes ozyvat, mozno sam bude viac iniciativny.

lus83
3. dec 2018

@beky1813 písala, ze muz chce aby bola doma do 3 rokov malej.. Vsimla si si??

beky1813
3. dec 2018

@lus83 ja som to napisala tebe 😉 tiez uses, ze, sa doma nudis

lus83
3. dec 2018

@beky1813 mne hadky s kolegami vôbec nechybaju 😁 ani robota. Som pracovala od puberty, teraz oddychujem 🤭

zena777
autor
3. dec 2018

Kočky ďakujem za rady, áno nebaví ma robiť všetko sama , chýbajú mi kamosky chýba mi manžel, nie som malo iniciatívna viem si vymyslieť program, ale už ma nebaví že som stále len s ňou vkuse, nie preto že nechcem ja ju milujem najviac na svete, ale proste už po tých dvoch rokoch potrebujem niekoho dospelého s kým pokecam posrandujem, vypijem kávu

zena777
autor
3. dec 2018

@lucka_lucia ďakujem si veľmi milá 🙂

beky1813
3. dec 2018

@zena777 a doteraz ste s manzelom boli 24/7? On nemava volno?

zena777
autor
3. dec 2018

@beky1813 to nie, ale robieval na smeny boli sme určite častejšie, teraz je v práci dosť vyťažený, vlastne od rána do večera doslova , príde domov pohra sa s malou a ide spať, cez víkendy ma zas dobrovoľne aktivity so zvieratami

beky1813
3. dec 2018

@zena777 no tak si s nim pohovor, nie mu vyplakavat do telefonu v praci, ale normalny rozhovor, ako ty sa kvoli nemu stahujes hore dole a on na vas nema cas? Dost sebecke

katren
3. dec 2018

@zena777 preco ju volas do prace???? Ja sim sa tiez stahovala prec, za 12 rokov som si tu nenasla kamosky, ale v meste 8km od nas ich mam kopec....sadaj do auta a chod tam, kde je ihrisko...alebo vyletuj, vsak nikto ti nekaze sediet doma...

katren
3. dec 2018

@zena777 sorry, mu

zena777
autor
3. dec 2018

@beky1813 už sme si o tom pohovorili a vtedy z neho vypadlo, že už takto nevládze ďalej, no a preto píšem tu a hľadám radu ako ďalej

st44
3. dec 2018

@zena777 tvoj muz pracuje aj cez vikendy?

zena777
autor
3. dec 2018

@st44 vtedy ma volnocasove aktivity so zvieratami, alebo keď ich nemá tak väčšinou chce sedieť doma alebo spať lebo je unavený z celého týždňa, čo samozrejme chápem

st44
3. dec 2018

A na tie zvierata nemozete chodit spolu?

mrkvicka060
3. dec 2018

@zena777 S tebou cas evidentne travit nechce. Nema frajerku? Nechapem, akoze "takto dalej nevladze"? Co nevladze? To co mu volas 50krat za den, ci co nevladze?

zena777
autor
3. dec 2018

@mrkvicka060 myslela som na to , na rovinu som sa ho opýtala prisahal že nemá, proste ss mu nepáči teraz keď som na materskej, že už to nie je tá žena ktorú si zobral

zena777
autor
3. dec 2018

@mrkvicka060 nevolam mu často, on zavolá keď môže

zena777
autor
3. dec 2018

@st44 môžeme samozrejme ked sa dá, ale väčšinou tam majú kopu roboty, oni tie zvieratá trénujú a my sa len prechádzame po okolí a čakáme kým skončí

eva8
3. dec 2018

@zena777 však choďte spolu cez víkend na tie aktivity so zvieratmi. Deti milujú zvieratá, všetci sa tam zblížite

mrkvicka060
3. dec 2018

@zena777 a nevyplakavas mu az moc, ked ste spolu, ako ti je tazko a podobne? Lebo ak si neustale "depresivna", tak na to sa nikto rad nonstop nepozera... Nehovor mu to, povedala si, vie to, aj tak ta nepochopi, zbytocne mu to budes opakovat, ze si sama. Nechaj to tak, najdi si cinnosti, kasli nanho, nech si robi co chce, ty sa snaz byt vesela. Zmen myslenie a chvilu skus zit tak, akoby si zila bez neho, len s dcerou. Skor ci neskor sa ukaze pravy dovod, preco "takto dalej nevladze".

st44
3. dec 2018

@zena777 ale aj to je zmena. A mala ma urcite radost z vyletu.

zena777
autor
3. dec 2018

@mrkvicka060 ja to tak robím, robím všetko sama len s dcérou, len ani ja už tak nevládzem , potrebujem aspoň kamošku

zena777
autor
3. dec 2018

@eva8 to su pracovné zvieratá, oni ich tam trénujú, nemôže sa s nimi len tak dieťa hrať 🙄

dskjhfdlkdjhl
3. dec 2018

@zena777 no, mne keby manzel volal do prace kazdy den aspon raz, tak by som mu prestala dvihat mobil. Ked som bola na materskej, tak manzel rano odisiel a vratil sa tak, ze akurat vzal dceru na prechadzku, ked som mala cas, tak sme isli vsetci, ked nie, tak som bola rada, ze si stihnem nieco v klude doma urobit. Kym bol v praci, tak som bola s dcerou minimalne 2 hodky von, okrem toho bolo treba vzdy doma nieco urobit-no, tak mi tie dni presli, ze som sa nestihala nudit, ale ja som vzdy aj pracovala na nejaky uvazok, takze tej roboty bolo hodne. A mam rozne konicky, takze mne ziadne kavickovanie nikdy nechybalo. Ale clovek ked spolocnost chce, tak si ju najde-aj na dedine. Tam nie su ziadne ine mamy na materskej? Pises, ze nevyzeraju, ze by mali zaujem. Skusila si to vobec?

st44
3. dec 2018

@zena777 ako baby pisali, nesmies sa stale stazovat, nepochopi to kedze to nezazil. Ale skus ho prekvapit niekedy namaluj sa oces, pekne sa oblec, navonaj sa a spravte si pekny vecer.

eva8
3. dec 2018

@zena777 ale môže tie zvieratká vaše dieťa z diaľky spolu s tebou pozorovať s pukancami v ruke

st44
3. dec 2018

@zena777 kludne mi mozes napisat

zena777
autor
3. dec 2018

@eva8 áno jedine tak