Prestávam už vládať

utajenamama
5. aug 2015

Ahojte.Som.vydata par mesiacov no mam pocit že sa.krútim v bludnom kruhu.Som tehotna mame dcerku s manzelom sme celkom stastny pár a tvorime ho už vyše dvoch rokov.Mame problem s manzelom.ohladom.sexualneho zivota.Odmietam sex neviem preco proste nepocitujem taku chut ako on ja neviem preco.Prddosle vztahy som s tym problem nemala no teraz mam.Milujem ho najviac na svete len sex je mojm problem.Snazim sa to zmenit pravidelne sa snazim mat s nim sex vyhoviet jeho potrebam ale kedze som teraz tehotna nemam chut sa milovatkady druhy den.Napr.Vcera v noci sme sex mali no dneska na obed ho ziadal zasa.Nechce pochopiť že nato chut nemam a nerozprava sa somnou aj xely den nevsima si dcerku a dvihanie dcerky napr.ostava namne.Bavili sme sa o tom velmi vela krateste aj pred svadbou len som proste myslela ze ked sa vezmeme tak pochopi ze ked sex nebudeme mat tak ze nepobezim za niekym inym a ze budeme mt sex cely zivot aj ked nie podla jeho predstav tak casto.Vycitam si vela veci lebo tri krat minimalne za tyzden sa o tomto pohadame.Lebo on chce no ja nevladzem a radsej si odychnem kedze som v 8mesiaci tehotnestva.Bojim sa co pride ked sa maly narodi a nebudem vladatsa o neho postarat kedze milovatsa nebudeme koct bojim sa co pride.....:(co mam dalej robiť?Ďakujem za rady

sissy27
6. aug 2015

@alaguema ak len nakukneš do ďalších tém, na ktoré je tu link vyššie, tak je jasné, že toto nie je o chuti na sex, to je kompletne o zlom výbere chlapa... ja by som sa čudovala, keby ju vôbec vzrušoval, lebo tak ako píšeš, s týmto by som sa veru ďalej ako po zdvorilostný pozdrav nedostala...

worker_falcon
6. aug 2015

@filipal nazval by som to zúfalosťou. Zúfalá túžba buď po láske/spriaznenej duši, alebo po peniazoch/starostlivosti. Bez ohľadu na cenu... Celý život má pokazený. A zahrabáva sa hlbšie a hlbšie do hnoja.

alaguema
6. aug 2015

@sissy27 tak ale za to si môže sama, nie?

filipal
6. aug 2015

@worker_falcon muzi a vy preco chodite kazdy den do krcmy a bijete sa? a kazde rano vyslopete 10 piv?

zovseobcnovanie ti nieco hovori? 😀

reakcia na tvoj prispevok o 15.02

sissy27
6. aug 2015

@alaguema no ja som jej ho veru nevybrala 😅 ty počítam tiež nie... 😅 ale ja neviem, niektoré ženy asi majú nejaký špeciálny gén v sebe, že sa namotajú na takéto výkvety a nie a nie sa ich vzdať... jedine ak kvôli ešte väčšiemu onému...
@utajenamama komu není zhůry dáno v apatyce nekoupí... rozdielna chuť na sex je vo vašom vzťahu ten najmenší problém... vyrieši sa, keď si začneš vážiť samu seba...

worker_falcon
6. aug 2015

@filipal 🙂 ale je to smutné... Mal som o ženách vyššiu mienku (Mal by som prestať čítať MK a problémy tu riešené 🙂 ). Mali by si uvedomovať, že keď sa splodí dieťa, tak žena VŽDY ťahá za kratší koniec. Muž ju môže kedykoľvek nechať, dieťa nikdy nevidieť, a platiť možno 20e mesačne alimenty. Preto si treba dobre rozmyslieť, s kým žena to dieťa splodí. A je nespočetne mnoho signálov, podľa ktorých sa dá chlap posúdiť.

Ženy ešte nepochopili, že je lepšie, keď je žena sama, ako s nesprávnym chlapom... O dieťati ani nehovoriac.

timea7
6. aug 2015

@filipal tiež som mrkla na iné témy ňou založené a odmlčala som sa. Nechcem byť hnusná, ale o rok tu možno pribudne téma - Mám dve malé deti, tretie na ceste, partner mi s ničím nepomáha, chce len sex.....niektorým ľuďom fakt nemá zmysel radiť, najmä nie ženám, ktoré považujú život bez muža za zúfalstvo....

betunka39
6. aug 2015

@filipal presne toto som sa im snazila povedat cely cas.ze to zsvana inym problemom.dlhodobym a tehotrnstvo je uz lrn nasledok.A ani som nemusela patrat po fore.

timea7
6. aug 2015

@betunka39 som hlupaňa, väčšinou si vždy mrknem iné témy, aby som zbytočne nedrala klávesnicu, aj keď niekedy si poviem, že možno to budú čítať iné ženy a niečo si z toho vezmú, dnes som to neurobila. Tu naozaj nemá význam niečo ešte písať, o tom istom probléme písala pred pol rokom, baby jej radili, zariadila sa podľa seba....pred rokom písala o jeho lenivosti, nezodpovednosti, dlhoch, baby jej veľmi dobre radili, zase sa zariadila podľa seba....mala na to samozrejme právo, no dôsledky si ponesie ona....neviem, naozaj nechápem, čo od tohto fóra očakávala, možno poľutovanie, povzbudenie, ale svoj problém tu nevyrieši...

veriiii
6. aug 2015

@utajenamama tvoj chlap-smer sexuolog..

timea7
6. aug 2015

@veriiii nemyslím si to, ona mala problémy, skôr ona by ho mala navštíviť, samozrejme nie v terajšej situácii a muž smer - práčka, vysávač, kuchyňa, dieťa....len ľahšie je nám tu písať, ako jej konať....

timea7
6. aug 2015

@worker_falcon stále sa nad tým zamýšľam a nenachádzam odpoveď, čo tie ženy ženie do vzťahu za každú cenu, s kýmkoľvek....rýchlo, rýchlo sa vydať a mať deti, ostatné doriešime neskôr....no nedoriešime....

veriiii
6. aug 2015

@timea7 .jasne,ze z uvodneho prispevku je jasne,ze ju manzel asi az tak moc 'nehecuje',ako v inych vztahoch..ale -toto je uz problem ,ktory zasiel o krok pridaleko..
sex v tehotenstve nie je zakazany v miere..v 8. mes pri takomto tempe riskuje predcastny porod..,ale ak chlap nerespektuje jej 'nechut' v 8.mesiaci a sprava sa ako odute decko(nepomoze s dcerkou,necha ju nadrapovat sa snou atd) tak tam bude chyba takehoto charakteru..okrem toho,pise,ze tendencie tam boli pred otehotnenim...

timea7
6. aug 2015

@veriiii mrkni na iné témy, ktoré založila a budeš v obraze.

vejula
6. aug 2015

@alaguema to že nemá taku chuť ako on (navyše ak on ma chuť dennodenne), neznamená, že je automatickyy prípadom pre sexuológa. Ale kludne sa spýtaj nejakého sexuológa , či je toto dôvod naa terapiu 😉

alaguema
6. aug 2015

@vejula tak to si vôbec nedovolím posúdiť, kto je, alebo nie je prípad pre sexuológa a ani ma nijak špeciálne nezaujíma, či zakladateľka áno, alebo nie. Ja problém nemám. Má ho ona. Ja som len navrhla možné riešenie.

sasa1310
6. aug 2015

@utajenamama no čo ti poviem, si trafená a riadne. Prvé decko s iným, tiež s nejakým blbcom a druhýkrát vstúpiš do tej istej rieky?? ešte ani druhé dieťa na svete a už máš problémy s chlapom. Nič v zlom, ale sama si za to môžeš, keď si s prepáčením blbá. Hentakého debila odutého, ktorý kvôli tomu, že ty sa mu nepodvolíš ani decko si naschvál nevšíma, tak sorry, ale takého by som ani neoplula.
Akože mám dosť. A poradím ti, nikdy by som mu už nedala a nech sa aj rozdrapí, keď si nevie uvedomiť, že si v druhom stave unavená a naťahuješ sa s druhým deckom a on chudáčik si nemôže zatrtkať.

sasa1310
6. aug 2015

normálne som sa rozčúlila nad takými debilmi

vejula
6. aug 2015

@alaguema no problem veru má, ale ten sexuolog nevyrieši.

mircalla
6. aug 2015

@velkacica to by som bola v soku keby od teba vyslo nieco rozumne...ale opat pravy opak

anatalia77
6. aug 2015

@mircalla ja tiez

mircalla
6. aug 2015

Akoze myslim,ze ma sex bavi a vzdy bavil ale kazdodenny sex v tomto teple v 8.mesiaci tehu? Dakujem, nieeee..a toboz nie s niekym,kto nema pochopenie a trucuje...to by ma presla chut uplne...

alaguema
6. aug 2015

@vejula na začiatku písala, že okrem tohto problému, iný nemajú, že sú vcelku šťastní. Z toho som vychádzala. Nezvyknem si ľudí lustrovať na fóre a pátrať po ich minulých príspevkoch. Vyšlo najavo, že majú viac problémov. Ok. Má muža, akého si vybrala. Teraz s ním nechce spať. Fajn. Čo dodať. Nech sa darí. Určite ich vzťahu pomôže, ak ju tu svorne uistíte, ako je ona úplne v poriadku a on ten strašný debil, treba ho zakopať. Veď ona s ním len čaká dieťa. Tak namiesto sexuológa manželskú poradňu, sexuológ prípadne potom, pokiaľ by mala apetít stále na nule a aspoň rok sa neradiť na MK 😎

mircalla
6. aug 2015

@alaguema ale ved nepise,ze nemaju sex....Len on ho chcel v kuse bez ohladu na okolnosti.co je na tom nepochopitelne,ze asi vo vysokom stadium tehu to nie je jej top priorita narozdiel od neho? Ja som v 6. a tak mi byva zle,ze som rada,ze zijem

alaguema
6. aug 2015

@mircalla prečítaj si celú diskusiu spolu s úvodným príspevkom, sorry, ale nechce sa mi opakovať 😎

mircalla
6. aug 2015

@alaguema myslis,to ze problem trva dlhsie? Nuz ako pisem,keby si niekto sex vynucoval a ak ho nema,tak ma tresta ignoraciou a pod. tak mam asi psychicky blok mat s takym clovekom sex vobec....ono tak funguje,ze potom sa z toho stane cosi ako povinnost a prestane ta to bavit resp. si to prestanes uzivat....je to aj v hlave...myslis,ze zuzujes na samotny fyzicky akt

xxxxxnnnnn
6. aug 2015

na žiadosť zakladateľky diskusie sa diskusia uzamyká