Priateľ ide bezomňa na svadbu svojho kamaráta

janulka311
28. mar 2014

Ahojte baby, niekomu sa to mozno bude zdat ako banalita, ale chcem sa spytat, ako by ste reagovali vy....Mam priatela 3 roky, on ma kamarata s ktorym sa kamaratil este dlho predtym ako sme sa dali dokopy, no my dva sme si vobec nesadli a mali sme medzi sebou aj konflik , takze sa viac jeden o druheho nezaujimame, mam pocit ze ten pritelov kamos zacal ziarlit, ze si vlastne moj priatel dovolil najst niekoho a nemal na neho uz tolko casu, ale chvalabohu si medzi casom nasiel tiez niekoho a teraz sa ide zenit, no a otazka je ta, ze ten jeho kamos pozval na svadbu len jeho ,priatel mi to povedal a povedal ze na svadbu celu nepojde, ale vraj s chalanmi s ktorymi hravali futbal tam pojde pozriet, mne to je luto pretoze on vie, ze som bola trochu proti tomu aby siel, viem su kamarati roky, ale ja by som keby to je opacne reagovala asi tak, ze by som kamoske isla tak na obrad do kostola, zapriala ,dala obalku do ruky a sla prec, a kamoske potom povedala, ze sa to nehodi, aby som sla bez svojho priatela alebo tak, on stale argumentuje tym, ze mohol pozvat vela chalanov ale pozval len jeho jedineho, no ja mam pocit, ze on vedel co tym sleduje , ked ho takto zavola, neviem ci ma nejaka z vas pochopi, mozno som ja sebecka, neviem ale je mi to cele luto a vo vnutri ma to sklame , ak priatel pojde, prepacte ze sa tu rozpisujem, potrebovala som to tako dat von zo seba .Za kazdy Vas nazor dakujem.

lyzzy
31. mar 2014

@stefka33 ...ha 😀
Ja si vsak ale myslim,ze mnoho zien so mnou v mnohych veciach suhlasi,len to (bohuvdaka alebo bohuzial) nevedia povedat tak narovinu ako ja.
Uz som raz pisala,ze keby som mala brat kazdu jednu kritiku alebo kazdy jeden problem tak vazne ako podaktore zienky tu.....tak by som sa mohla rovno zapojit aj do temy depresia alebo by som uz bola mrtva.
Lebo ano je to klise....ale ked nejde o zivot tak nejde o nic.

moonlight1210
31. mar 2014

@lyzzy ja som pochopila ze tebe lahko spod prstov vybehne a dalej sa tvaris ze o nic neslo. Dokonca aj sama seba za to pochvalis.

Tu neslo o prevychovu. Islo o ine. Casom pochopis. 🙂

PS: dohovorene. Aspon na tuto temu. Zase, je velmi tazke divat sa na niekoho ako meromocou sa usiluje prisit rukav do kabata naopak a nepovedat mu nic 🙂

PPS: doplnam: naivna, domyslava, nevedoma, nechapava (hlupou, bezcitnou, ci bezcharakternou by som ta nenazyvala, to si tu sebakritiku zase bimanek prehnala) - sorry, len mi nedalo, ked si takto ponukla ring otvoreny. 🙂

Takze spat k teme - pokial je este aktualna a ta svadba uz medzicaom nebola 🙂

eeerika.h
1. apr 2014

@moonlight1210 , hm preto, že sa lyzzy chová ako malé dieťa, myslím, že nedokáže ani pochopiť, čo je to slušnosť, vľúdnosť alebo jednoducho empatia, či ľudskosť. Možno mladosť, bezstarostnosť, či rodičovská obetavosť /jej rodičov/ z nej robí takú necitlivú ženu. Prestala som na ňu reagovať, lebo hoci jej komentáre sú detinské a urážajúce, uvedomila som si, že nie každý ma dokáže uraziť /určite poznáš/ a nemá význam sa s ňou baviť, jednoducho ma tieto rozhovory nikam neposúvajú, skôr naopak. Je mi ľúto, že stále sa stavia do útoku aj v takejto diskusii, kde len niekto nás poprosil o názor. Niektorí súhlasia a niektorí nesúhlasia s partnerom a vyjadrujú aj svoje ponímanie tohto problému. Niekedy pomôže aj iný pohľad na vec, aký máme spočiatku my samy. O tom bola diskusia! , čo zjavne lyzzy nepochopila, ale využila na svoje hádavé a arogantné napadanie našich názorov 🙂 Len toľko, pekný deň prajem. 🙂

lyzzy
1. apr 2014

@eeerika.h
@moonlight1210 ....tak co zienky?Pohrkutali ste si?? 😀

viera27
2. apr 2014

@lyzzy Inak toto ani ja nechapem. Vsak to je INTERNET do frasa. Nie je to realny zivot, tak preco to niektore tak prezivaju, akoby islo o zivot... Vsak nepaci sa mi, necitam, nezivi ma, deti neobriadi, kosele nepozehli, tak nech ma ma rad/a 😀
K teme: Tie co tu pisu, ze by isli aj tak zablahozelat na svatbu a boli by ako "moralny vitaz". No, prdlajs, boli by ste vtierky, nic viac. Nechce ju tam, hotovo, vec vybavena. Mne sa tiez takto dotrepali na svatbu "neziaduce zivly" a veru som mala co robit aj ja aj manzel, aby sme ich nevyhadzali. Drzost maximalna. Vsak @janulka311 nie je na to odkazana, hadam sa kvoli jednej svatbe svet nezruti. Priatel nech sa vyvenci aj sam a ty si sprav pohodovy vecer.

lyzzy
2. apr 2014

@viera27 .... 😀

bebewewe
25. jún 2015

Ahoj Janulka , zaujimalo by ma ako to dopadlo?

bebewewe
25. jún 2015

Ahoj Januára , zaujimalo by ma ako to dopadlo?

bambinomio99
29. aug 2018

@libka1 myslim ze to co si urobila ty je rozdiel od uvedeneho
A sorry kvoli ubytovacim kapacitam odstrihnut partnerov je trosku cez

bambinomio99
29. aug 2018

@mata95 a preco by si to aj robila mas predsa viacej rozumu a nie si zavistliva