Používame cookies. Viac informácií tu. OK
strapco13
4. máj 2012

@mamamama32 viem ze je to tazke...ale ak na teba zdvihol ruku..odist alebo vyhodit jeho
neviem ako mate spisanu zmluvu o podnajme...na koho je a tak
mas moznost vypovedat zmluviu o podnajem, ist do azyloveho centra a potom si najst podnajom
kedze priatel pije, predpokladam, ze podnajpom platis skor ty..cize peniaze na novy ak toto vypovies by si mala
ak plati podnajom priatel iba, tak to bude tazsie, ale da sa to
mozes si na MD privirabat, v yrabat nieco..strikovat, hackovat sit ak vies a predavat to
mozes chodit upratovat do rodiny niekde, ci strazit deti..a mas privirobene na najom

mamamama32
autor
4. máj 2012

@strapco13 peniaze nosi momentálne on do rodiny. Má firmu, a dost aj na rodinu aj na alkohol. ja mam len 190€ rodičovský, a rodinné pridavky deti.
najom je na neho takže ho vyhodiť nemôžem. včera som v noci chcela volať policajtov a sa mi vysmial, ze sa pozrie na to koho z bytu vyhodia. ☹
ja sa práce nebojim. len to nebude hned. ja by som išla robiť aj upratovačku hocičo, len ked si neviem predstavit ze ak sa aj niekde zamestnám max prijmu mi poberú exekútori.
snazim sa tvorit si aj rezervu keby niečo sa stalo, no zatial je to uboho málo.
vôbec neviem na koho by som sa mohla obrátiť aby ma usmernil čo a ako mam konať.
Pred materskou som robila makléra v realitach lenze to bola práca na zivnost a momentálne mam zivnsot zakazanú. a o to horšie ze ešte aj malý. ja nemám nikoho ziadnu blizku rodinu. ☹
naozaj sa nechcem lutovať, len neviem aké kroky by som mala urobit?

strapco13
4. máj 2012

@mamamama32 obrat sa na nejake centrum pomoci osamelych matiek http://www.zastavmenasilie.sk/?pomoc_vo_vasom_r... napr ..to som len hodila do gugla a toto mi naslo
exekutor ti musi ponechat nutne minimum na to aby si vyzila..da sa dohodiut na zrazkah zo mzdy /a upratovacku v rodine ci strazenie deti..mozes aj bez papierov..ale nenavadzam/ ..samozrejme podla vysky dlhu

sisaha
4. máj 2012

@mamamama32 jedna kocka hlada spolubyvajucu na zacatie noveho zivota. Ozvi sa jej https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/hladam-tyranu-mamicku-na-spolubyvanie-2/

sisaha
4. máj 2012

@mamamama32 v prvom rade treba od neho odist, maly môze ist do jasiel. Preco mas zivnost zakazanu? ved popri RD sa da pracovat.. Da sa zacat znova, len to chce odvahu.

strapco13
4. máj 2012

@sisaha ma zakazanu zivnost lebo je v exekucii pre podnikatelku cinnost..dlhy
krasny system..mas dlhy, tak ti zakazu robit aby si tie dlhy mohla spalcat
ale moze sa zamestnat..len nesmie ako zivnostnik pracovat

mamamama32
autor
4. máj 2012

@sisaha už som jej napisala vdaka za link. živnost je zrušená a prebieha na moju osobu konkurzne konanie., dlhy sú dosť vysoké. ☹ , čitala som že by som mohla požiadať o oddlženie ale vobec neviem ako.
ano pišeš že to chce odvahu to je pravda. pred dvomi rokmi som jej mala dosť na odchod no vratila som sa a teraz už viem ze to bola chyba. vtedy mi poskytla jednu izbu slobodná baba, no mala som len dcéru, dokonca som do týždna mala aj prácu. len teraz ako prišiel malý mám pocit že to nezvládnem. stratila sa všetka moja sebadôvera ☹ ☹ ☹

sisaha
4. máj 2012

@mamamama32 sebadôveru môžes najst....na tomto fore je vela nestastnych zien a taketo "vyzvy" na spolocne byvanie by mali davat vsetky - verim, ze sa dokazete "popáriť" a odraziť sa od toho dna, v ktorom sa prave nachadzate..

mamamama32
autor
4. máj 2012

našla som si jedno centrum blizko nás, tak sa tam skúsim isť prejsť s malým,snad sa to pohne k lepšiemu

strapco13
4. máj 2012

@mamamama32 tvoja sebadovera je mozno trosku usliapnuta..ale nestratuila sa..inak by si nemala odvahu sem napisat a nehladala by si riesenie
cize ver si, mas na to aby si zlespila zivot sebe a svojim detom 😉

zabka88
4. máj 2012

@mamamama32 ahoj, pošlem ti do IP niečo k tomu osobnému bankrotu.. drž sa

Tu začni písať odpoveď...

Odošli