Priateľ je v zahraničí a prestávam mu veriť

ivina161
20. okt 2013

Tak som sa to tu konecne rozhodla napisat. Skor som sa pytala ako zvladate odlucenie od partnera a tak, uz je to celkom ok, ale problem je v tom, ze. Aach ani nevem ako zacat, urcite mi tu budete pisat ci som este normalna ze s nim som, ale asi prave toto potrebujem. Takze je v zahranici a byva na byte s kamosom a jeho kamoskou, vsetci su priblizne rovnako starí, to znamena po 30r. Jeho ntb nechyti ziaden wifi signal, teda je stale na jej kompe ked je ona v praci. A tu sa to zacina, nikdy mi pred nimi nedvihne telefon, a to hovorim ze nikdy a je ta 3 mesiace. Ked ona pride domov, v tom momente ani bohovi nepride na skype, a co sa mi prave teraz stalo. volali sme na skype a zrazu zazvonil zvoncek, keby ste videli to zdesenie v tvari, ani mi nepovedal ahoj, zrusil ma vypol si skype ani mi nezaolal na mobil ze nieco, volam mu spat nedviha. A kolko krat sa stalo ze som mu volala, vedela som ze je v byte ale nedvihol mi ....inak mame uplne normalne vztah, comu ano ja viem, je tazko uverit, stale mi vravi ze ma lubi, rozprava o buducnosti, mame uz aj nejake plany, a take recicky ze nikdy bymanepodviedol sak to poznate. Prosim povedzte mi svoj nazor na to, lebo ja sa k tomu fakt nedokazem postavit asi tak ako by som mala. Dakujem

happyfrog80
27. okt 2013

@ivina161 on ta urcite klame ,tak ho oklam aj ty,ked ti zacne pisat tak mu napis ze mas uz letenku nechala si dvoju dobru pracu a chces ist zit s nim do Svsjc.A zacne koktat nie?A a a a to myslis vazne?A a a to kedy sem ides aaaaa ja tomu neverim,musim si tu teda poupratovat ,nohavicky zenske spod postara vratit 😀

nikuska0605
27. okt 2013

Je mi ľúto,že ste sa rozišli ☹Určite sa trápiš,no neboj ak ťa naozaj ľúbil,tak sa bude snažiť získať si ťa späť,ak nie tak ti za to nestál a bola by to len strata času takýto vzťah udržiavať.Žiaľ aj takéto okamihy si musíme v živote prežiť ☹ Držím palce,nech je to tak,ako má byť...ak ste sa rozišli nadobro,tak prajem,aby si ťa tá pravá láska našla a aby ťa už nikdy viac srdiečko nebolelo 😉

ivina161
autor
27. okt 2013

@happyfrog80 😀 momentalne s nim nekomunikujem

@nikuska0605 dakujem niki, si poklad. Ano aj ja si vravim. No, uvidime co cas prinesie

zuriva
29. okt 2013

@ivina161 neboj sa, to preboli....urob si damsku jazdu, chod na diskoteku, na wellness vikend, dopraj si...a na toho chudak uz nemysli. Stavim sa, ze on sa tesi, ze ma volne pole a s danou zenskou uz ide naplno. Najlepsou pomstou bude ukazat mu, ze dlho za nim smutit nebudes. Drz sa