Priateľ ma podviedol

zodato
15. jan 2016

ahojte, pocas nasho vztahu ma podviedol priatel bolo to mesiac po tom ako sme si spolu zacali sme spolu vyse roka trapili ho vycitky tak sa mi az teraz priznal ze ma na zaciatku nelubil az casom sa sialene zamiloval vraj,... nechcem rozchod ale neviem sa cez to preniest

pillipilli
19. jan 2016

Moj nazor- ked som mala 21 urcite by som bez neho nemohla zit , aj ked by ma podbiedol, lebo v tedy mas pocit ze on je ten naj co mozes mat.
Dnes mam 32. - tak by som ho kopla do riti ze by vyletel ako lastovicka!!!
Clovek ktory ta ma rad ta nikdy nepodvedie ani na zaciatku ani na konci , ci v strede....
Ale neboj aj ty budes mat raz 32 tak to budes brat inak ;)

nikuliak
22. jan 2016

@zodato Dala by som tomu este sancu. Niektorym chlapom to trochu dlhsie trva, nez vztah zacnu brat vazne. Tym ho neobhajujem. Len ze sa to obcas stava. Ja osobne by son sa s nim nadalej stretavala (ak spolu este nebyvate) a uvidis, ci sa on bude snazit a bude mu to luto. Kazdopadne mu vsetko o svojich pocitoch povedz alebo napis.

timea7
22. jan 2016

@pillipilli presne tak, ak mám o niekoho záujem, ešte sa len oťukávame, netuším síce, čo z toho vzíde, ale ani ma len nenapadne flirtovať s iným a už vôbec nie sa s ním vyspať. A ešte s povesťou sukničkára....

jeannna
23. jan 2016

@pillipilli Suhlasim, ked bude mat 32, bude stastna, ze ho kopla do riti v 22 a sa zanho nevydala.

derdia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz