Priateľ ma porovnáva s jeho bývalou partnerkou

labela76
6. apr 2021

Ahojte mám vzťah a priateľ ma porovnáva s jeho ex. Ktorá je fitnesska. Jednak v jej dĺžke vlasov a typ postavy. Mne to je veľmi nepríjemne. Prekáža mi aj to že ju ma naďalej v priateľoch aj keď o tom vie že ja si to neprajem. Viete mi poradiť

lindusss2016
7. apr 2021

@simply_aura a kde si vycitala, co si ona mysli? Autorka napisala, ze jej priatel ju s nou porovnava, ale z toho ja nie som schopna vyrozumiet, co si mysli jeho ex 🤷‍♀️ ci ty to dokazes? Alebo z akeho rozpravania? Stracam sa v tom

simply_aura
7. apr 2021

@lindusss2016 asi máš pravdu...Sprostá nie je vtedy som to zle vystihla ale ak ju ten jej priateľ porovnáva s ňou asi má tu fitnessku radšej. Neviem vyčítať čo si ľudia myslia podľa písania, musela by som najprv toho človeka vidieť a potom by som vedela vyčítať čo si o niekom myslí.

h2
7. apr 2021

@simply_aura 🤦🏻‍♀️ Prosím Ťa, radšej to už nechaj tak, čím viac to vysvetľuješ, tým horšie.

simply_aura
7. apr 2021

@h2 ok

simply_aura
7. apr 2021

🙂

lylyjana
7. apr 2021

@labela76 asi by som neriesila to, ze ci ju ma alebo nema v priateloch, ved davno ked nebol fcb, tak to nijako takto nedeklarovali ludia, ze a teraz si preskrtnem jej cislo v telefonnom zozname :D ale porozpravala by som sa s nim, ze teda ked to mieni dalej riesit a porovnavat ta k nej, tak koncis. Toto nikto nepotrebuje v zivote, aby bol vkuse porovnavany a sutazil o priazen.