Priateľ mi vynadal

23. feb 2022

Ahojte priatel mi vynadal do prijebanej a do jebnutej.. Hádka začala tak že neznášam keď ma oslovuje mojou prezývkou ,,Mara,, tak som mu len vytkla to že svoju predošlú manželku volal všade kde mohol zdrobneninami a mňa pred ich spoločnými známimi iba takto a keď sme spolu tak som ,,zlato,, tak som sa ho na to opýtala že neznášam túto prezývku tak až ma tak nevolá a on na to že čo sa stále starám do jeho minulosti keď spomínam jeho ex a že som pri...a jeb.... Myslím že sa vytráca všetka úcta ku mne a to máme spolu aj dieťa a preto sa pýtam mám radšej odísť?

dajana19
23. feb 2022

Neodchadzaj......utekaj!

0kristina0
23. feb 2022

Vytraca? Ta uz sa davno vytratila. Mate aj ine problemy okrem vulgarnosti na tvoju osobu?

autor
23. feb 2022

@dajana19 Toto mi už povedal druhý krát keď som spomenula jeho život predtým že už ho to nebaví počúvať ako sa doňho stále starám a že stále vyťahujem to čo je pre mňa nepodstatné.. Lenže on vie občas začať že,, henta,,(jeho ex )to robila lepšie atď atď

pribinak
23. feb 2022

Toto je podľa mna problém ktorý sa dá vykomunikovat, napr u psychológa. Nie je to hneď na rozchod, aj keď teda slovník má parádny

autor
23. feb 2022

@0kristina0 Nie nemáme a ani sa neospravedlňil... Úprimne ja keď niečo vytiahnem čoz sa nechcem vyjadrovať vulgárne tak sa vždy idem potuliť až sa ospravedlňim a tak lenže on nič a to šiel akurát na nočnú...

dajana19
23. feb 2022

Tebe povie že vyťahujes jeho minulosť? A on robí čo keď rozpráva čo jeho ex robila lepšie???

autor
23. feb 2022

@pribinak Vieš ani ja nie som svätá tiež mi občas ujde nejaká tá nadávka ale nie na jeho osobu...

panelacikova
23. feb 2022

autorka: ono záleží asi aj na tom, ako často riešiš tú jeho minulosť. pokiaľ 20x denne, tak sa mu nečudujem. pokiaľ 2x do roka, tak je to idiot a nechápem, prečo si s ním....

pribinak
23. feb 2022

Však to nikto, každý mame nejakú chybu, ale fakt treba si strážiť vyjadrovanie k partnerovi

soulmate9
23. feb 2022

utekáááj, lebo sa ešte tých nadávok napočúvaš....

amelie2017
23. feb 2022

Ako jeho vyjadrenie to neospravedlnuje, ale tiez nechapem, na co spominas byvalu.

selest
23. feb 2022

Obaja by ste mali prestat riesit jeho ex. Ak ti vadi ako ta vola tak mu to povedz ale neplet do toho ju. K tym vulgarizmom sa nevyjadrujem to uz je cez..

moonlight1210
23. feb 2022

Naco sa prirovnavas k jeho ex? Dobrovolne? Co si sa zblaznila?

To akoby si mu hovorila, ze nemas vplyv,
aby mal k tebe uctu. Ze si bezmocna, bezcenna.

Ty mas vyzadovat jeho uctu, lebo ty si ty. Nie preto, ze k exke bol taky a onaky, a preco teda k tebe nie je.
Toto je velmi casta a zasadna chyba.
Porovnavas sa a vlastne paradoxne zdoraznujes, ze exka je viac nez ty (aj ked si myslis, ze robis opak a dozadujes sa svojho prava).

A ked on vytiahne exku, tak ho tiez z otocky posli, ze ak mu chyba, nech si bezi za nou.
Nepobezi, neboj. Exka je len prostriedok, ako ta bud nutit, aby si sa snazila makat este viac (ju prekonat), alebo ti ublizit, ked je nastvany.
Vidi, ze to funguje, tak to pouziva.

Prestan na to reagovat tak, ako bezne reagujes a zotri ho za to.
Prestane to pouzivat.

autor
23. feb 2022

@moonlight1210 Ako ho mám zotrieť 🤔 Myslím že mi aj vadí že nie som v ničom prvá unho...

zmrzlinka2021
23. feb 2022

Bez ohladu, ze si mu vytkla jeho zenu, to ako sa zachoval by bol pre mna jasny koniec.
Este je len tvojim frajerom a uz ti ukazal svoju realnu povahu.
UPlne vazne - toto je on a ak sa to zopakuje neskor, pripadne ked budete manzelia a mat deti, necuduj sa - vies a v buducnosti "vedela si", ze je to hovado a nema problem ti nadat do vyjebanych.

Na tvojom mieste by sa mi taky clovek zhnusil.
Zvaz ty, ci si ochotna byt pre neho "vyjebana", lebo on sa nezmeni "tvojou laskou", ani svadbou, ani detmi, ani zazrakom - toto je on, realny clovek, realny chrapun

sissy27
23. feb 2022

nerozumiem, prečo pravidelne vyťahuješ jeho exku. a nerozumiem, prečo si s chlapom, ktorý ti vulgárne nadáva.

marca12
23. feb 2022

Ja sa mu ani necudujem. Pozri sa na to objektivne. Nikoho by nebavilo neustale pocuvat o ex a porovnavat. Raz je to ex a zrejme sa k tomu nechce vracat. To musi byt fasa zivot cele roky sa obhajovat a ubezpecovat zenu,ze je lepsia ako ex a podobne. Naber sebavedomie a nebudes musiet mysliet na jeho ex a on bude mat konecne pokoj a nebude musiet pocuvat tvoje narazky.

marca12
23. feb 2022

Boze a sme doma ty nemas ziadne sebavedomie a ziadnu sebauctu tak ako mozes ocakavat od chlapa,ze ju k tebe bude mat? Ake prva unho? No a? Mozno budes posledna unho,ale ak neprestanes s takymto spravanim,tak velmi rychlo zuteka

simca06022011
23. feb 2022

asi nie je vysporiadani s ex... ja osobne by som sa na neho vykaslala, toto sa moze iba stupnovat.

autor
23. feb 2022

@marca12
@marca12 ako ho mám nábrať v predošlých vzťahoch som sa nechala mlátiť obrat o peniaze tak neviem ako na to

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula12345
23. feb 2022

Podla mna to je tak, ze niekto pritahuje urcite typy ludi - a sami si za to mozu. Zial, toto bude aj tvoj pripad. Ako si napisala ze si sa nechala tlct v predoslom vztahu a oberat o peniaze, teraz si slzas s chlapom ktory ti skaredo hrubo nadava a mozno to v buducnosti neostane iba pri nadavkach... ocividne ani jeden tvoj priatel si ta nevazil, a nevazi. Zacni od seba. Zacni si vazit samu seba, maj sa rada a maj hrdost. Nerob sceny, nevytahuj byvalku a zacni prwcovat na sebe a na vasom vztahu. Pokial to nejde, a kas moznost zit sama s dietatom, odid od neho. A zacni pekne sama. Ak ta ma rad, pochopi, zr si neni handra s ktorou bude utierat dlazku ale zena, ktoru si ma vazit a lubit a navyse matka jeho dietata. Malo? Tak nech ide ....

mariaveronikag
23. feb 2022

súhlasím s @moonlight1210 a myslím si, že je určite veľa vecí, v ktorých si pre neho prvá. Skúste sa rozprávať o vás dvoch, o tom, čo má na Tebe rád a nerozprávaj o bývalej. Fakt to vyzerá, že na ňu žiarliš. A zmeňte aj slovník, zvýšte úroveň komunikácie, úcty, vzťahu...nechceš predsa, aby Tvoje dieťa používalo medzi prvými slovami, ktoré sa naučí vulgarizmy? Treba najprv riešiť vzťah a nie sa nafučať a odísť.

dievcacitajucelist
23. feb 2022

Autorka : ja som ako rozvedená stretla svojho už terajšieho manžela...a v tom čase sme sa zo začiatku stretavali sporadicky, keďže ja som mala robotu dve deti on syna robotu a delila nás celá republika....on mal veľa žien...najväčšiu chybu čo som kedy spravila....keď nebol doma som prekutrala celú skriňu..našla fotoalbumy a poviem ti išlo zo už akosi samo...a ani neviem ako vadili sme sa, že prečo ma ešte stále zaľúbené fotky s exkami...no poviem ti obaja sme si výkričali kadečo a neboli to práve lichotive slová...sadla som na vlak cca 2 týždne sme sa nerozprávali...povedali sme si, že minulosť bola a už sa nevráti...od vtedy sa ja nepýtam na jeho ex, a on mi nič ohľadom ex nepovie a je mier medzi nami...RADA keď ti povie, "že moja ex to vedela lepšie...." povedz mu, že ti to ubližuje..a že teba to nezaujíma teraz žije s tebou tak nech hovorí o tebe.....a ty sa v žiadnom prípade nepýtaj ma jeho ex VYSER SA NA ŇU!

janickacrazy
23. feb 2022

Autorka, skús si pozrieť videá od Katka Runa na internete, prípadne skúsiť jej kurz Cesta ženy. Tam sa veľa dozvies, ako dať sama seba na prvé miesto, ako sa mať rada, ako si vážiť samu seba. Lebo žiadny muž si ťa nebude vážiť, pokiaľ si ty sama nevážis seba. Nepôjde to zo dňa na deň. Ale postupne sa to dá a určite sa zlepší aj váš vzťah s partnerom a ak nie, tak budeš mať silu odísť. Držím palce. A dám ti ešte jednu radu, nevytahuj jeho ex. Minulosť nie je dôležitá, sustred sa nato, čo je teraz.

odesi
23. feb 2022

Tak pri tomto by mi blikali uz asi vsetky kontrolky, ze nieco nie je v poriadku, akoze nie som nejaka citlivka alebo nieco, ale toto je sila.

daniela2202
24. feb 2022

Nemáš sa starať, on chce pokoj

cyberk
27. feb 2022

uuuff no ku mne keby si toto dovolil, tak by som neutekala ja ale ON 🙏🔥

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz