Priateľ nechce, aby som sa išla zabaviť s kámoškami

lilly_b
4. dec 2012

Dievčatá mam taký problém , s priatelom bývame už dlšie spolu . a ide o to , že ma nechce púštať von , teda nie tak doslovne ...za týžden mám narodeniny , tak som myslela, že by som s babami vyšla niekde von ..no on o tom nechce ani počuť nejde mi len o tie narodeniny ., ale tak celkovo rada by som isla aj ja nikede s babami sa zabaviť , nie každy tyžden , ani mesiac ...ale tak raz za cas , vsak to je normálne nie ? .. byvame splu tri roky , dopteraz som to nejako neriesila , ale už mi to začína vadiť , že všade kam chcem isť tak bud s nim alebo vobec ...čo robiť ?

cawes
4. dec 2012

@lilly_b spytam sa na rovinu on je slovak? no toto keby mi robil moj tak neviem neviem, to ze som vo vztahu neznamena ze som vo väzeni. Teraz mame babo a ja napriek tomu idem von, tiez potrebujem vidiet nieco ine ako len steny doma a plienky a samozrejme partnera.No a tahat ho medzi baby tiez nebudem

janinah
4. dec 2012

@lilly_b mám silný pocit,že takto nejako začínajú týrané ženy 😒

matozazzo
4. dec 2012

neulozilo mi predtym prispevok, tak snad to nebude 2x...nie je to normalne, ziarli, boji sa, neveri ti, chce ta mat stale pod kontrolou. On chodieva sam von alebo ste vzdy spolu? Vacsinou plati: podla seba sudim teba... otazka znie, preco to robi?

ajsenz
4. dec 2012

ahoj 🙂 ja mám zas taký problém že priateľ chce furt so mnou chodiť von, sme na diaľku sme spolu takmer 3 roky a keďže som v 19tt neviem mu vysvetliť že mne sa von ísť nechce a potom prídu hádky atď 😀
Moja mama to robila tak ak otec protestoval dupla si a išla niekedy tí chlapi si myslia že kvôli nim spadne celý svet a pre ,,pokoj,, v rodine ženy budú na slovíčko poslúchať, skús ho ubezpešiť že však nič sa ti nestane a možno keď mu povieš ktoré kamošky nebude sa tak báť/trucovať/žiarliť.. držím palce!
Ale ak by kričal alebo to riešil potom nejako -ručne-stručne- tak pouvažuj či je ten pravý

salvi450
4. dec 2012

no vyzerá to na chorobného žiarlivca, já by som to chtiac - nechtiac riešila rázne, asi vieš ako, nieje jediný na svete a radšej skôr ako neskoro. Toť môj názor, držím Ti prsty, aby si sa rozhodla správne.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cawes
4. dec 2012

@ajsenz ale tak aby som mojemu hlaskovala kam idem, s kym, kto presne to je tiez trosku prehnane ci?

ajsenz
4. dec 2012

@cawes no vieš chcela som len nejako pomôcť niektorí chlapi sú mega žiarliví a možno keď uvidia že kamarátky aké sú tak sa uvedomia. Ja chvalabohu takéto neriešim čo mám známe partner pozná a teraz po krčmách nebehám a zvyčajne všetci naši známi sú rodinne zadaný. Ale nezávidím situáciu žiarliví chlap a extra žiarliví je ako časovaná bomba 😒

cawes
4. dec 2012

@ajsenz tak to mas pravdu

sissy27
4. dec 2012

mno a teraz by som poprosila, aby sa do tejto diskusie zapojili tie, podľa ktorých chlap nemá právo ísť von s kamarátmi bez svojej zákonitej / oficiálnej polovičky, aby nám napísali niečo o obmedzovaní a kontrolovaní 😀 😀 😀

@lilly_b no a tebe len toľko - každý si k tebe dovolí toľko, koľko mu dovolíš ty... osobne by som to netolerovala, aj na vojne a v tretej nápravno-výchovnej je čas vyhradený na "osobné voľno" ...

lilly_b
autor
4. dec 2012

@cawes áno je slovak 🙂..lenže to je o tom , že ked chcem ist poobede za kamoskami tak je to este v ppohod e..ale ak chcem veceč ist kdesi tak nehrozí , proste mna to už nebavi , aj ked ma baby , zavolaju kdesi vecer na diskoteku alebo co ..tak , že ide aj on..mne to nejako doteraz nevadilo , že bol s nami ..ale talk povec sama co je to za zabavu , ked vsade kde sa pohybujed sa mnou chodi ..

lilly_b
autor
4. dec 2012

@matozazzo no on von nechodi , sa mu nechce .,par krat bol sam s kamarátmi , napr , ked som ja bola u mamy , ale tak to bolo možno 5 krát , ale zas ved ani ja nechcem s kamaratkami behat po diskotekach kazdy piatok ..ale tak raz za cas sa porozpravat zabavit sa ,,a mat aspon na chvilu od neho pokoj ..😀

matozazzo
4. dec 2012

v tom bude problem, ón siel sam a kto vie, ako sa spravali aj jeho kamosi a neveri ti... Ak to nezarazis teraz, bude to len a len horsie. Mam kamaratku, ktora si vravela, ze je to OK a po 10 rokoch sa rozvadza, lebo to prerastlo do ustavicnych telefonatov, ked neboli spolu, kontroloval ju, podozrieval, nemohla sa nikam ani hnut, uz bol ohen na streche... Zo zaciatku ani jej taky nebol, ale po svadbe chcel mat nad nou absolutnu moc. :( Ale uz povedala dost a teraz sa jej este aj vyhraza a sleduje ju. Dufam, ze to nebude tvoj pripad, ale urcite sa o tom otvorene porozpravajte, ved je uplne normalne, ze pojdes len s kamoskami von. Co potom, ked pridu deti? Budes sediet len doma, ved sa z toho zblaznis!!! Alebo nedajboze sluzobky z prace, budes ho bravat so sebou? Ved by si bola na smiech...

cawes
4. dec 2012

@lilly_b no ved jasne to je o nicom, aj zeny su chcu byt medzi sebou a diskotovat o veciach co muzi nemusia pocut

lilly_b
autor
4. dec 2012

@matozazzo však práve . a ja som doteraz moc nadtym ani nerozmýšlala , len soms a dnes stretla s kamarátkopu a ta sa ma pýta , že kam pojdeme oslaviť moje narodky , a v tom ma napadlo , že ona s mojim nikam nepojde lebo sa nemaju radi ..a ja sama nikam nemožem ..musim mu to zaraziť ..ale poviem mu to , že idem a ak sa mu nebude lubit tak jeho vec ...

mirkamurko
4. dec 2012

@lilly_b presne tak,musíš byť rázna,on to predýcha,neboj,ved ste neni ešte ani manželia a už takto si ťa privlastňuje,čo bude robiť potom v manželstve?pekne mu vysvetli situáciu a napr.nech ide von s kámošmi,ked budeš aj ty vonku,len samozrejme každý inde.

viera27
4. dec 2012

@sissy27 presne to iste ma okamzite napadlo, aky je to nepomer, ked sa jedna o babu 😀

kveta
4. dec 2012

@lilly_b Co robit? Rozist sa.

A dufam, ze mi o par rokov, tehotna a zavisla na nom nenapises, ze som dnes mala pravdu.

zonjushe
4. dec 2012

@kveta uplna pravda..je to tvrde ale ja tiez radim rozchod..

billam
4. dec 2012

@lilly_b začína to zákazom a konci to bitkou...utekaj co najďalej od takéhoto psychopata!...este sa tá opytam...koľko máte rokov?

lilly_b
autor
4. dec 2012

@billam ahoj , no musim porozmýšlať nad tym , ja budem mať teraz 20 a on ma 22 ..🙂

billam
4. dec 2012

@lilly_b mas právo sa baviť a užívať si...nie si nikým a ničím k nemu viazana /aspoň predpokladám/...zacni si ho viac všímať a sledovať veci, ktore ti na ňom prekážajú, vadia...

barny
4. dec 2012

tak neviem či mate dieťa alebo nie, zas rozchod by som neradila hneď neznamená to že hneď ťa treba zaradiť za budúcu týranu ženu, skôr by som videla problém vo veku, určite sa časom dohodnete tak aby vám to vyhovovalo obom 😉

euka210
4. dec 2012

@lilly_b no to ma zaujalo...mat od neho na chvilku pokoj...som vydata sice len cez 2r a vecsinou moji kamosi su aj jeho a na pivo v lete chodime spolu. To ste spolu cele dni, ked chces od neho pokoj? Lebo ja sa furt tesim, ked pride vecer domov a na vikendy. Jedine vtedy u nas hrozila ponorkova choroba, ked sme este nemali maleho, bola som doma a on par tyzdnov nemal pracu. Ak mate cez den kazdy svoju robotu a vidite sa az vecer, tak to vyjadrenie mi hovori, ze nieco nie je v poriadku.

lilly_b
autor
4. dec 2012

@euka210 nemyslela som to tak doslova , že mať pokoj ..skot to bolo myslené , tak , že sa porozprávať s babami zabaviť sa ..bez toho aby on sedel pri nas a pocuval atd ..jasné aj ja sa nanho tesim ked ma prisť z roboty a na vikendy a tak ..

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korenbaba
4. dec 2012

@lilly_b Nie, nie je to normálne!
Prečo by si nemala niekam chodit ??? Či večer, či cez den, či ist niekam prespat, s kamoškou, desiatimi, či chalanmi aj babami, či raz za uhorský rok, či 3.krat do týždna, na kávu, na nákupy, na návštevu na diskoteku, či na chatu...si predsa slobodná bytost.
To, že si ním chodíš neznamená že je to tvoj jediný životný status. Stále si aj kamarátka, či kolegyna, byvalá spolužiačka ...a chceš sa stretávat aj s inými ludmi. je to normálne a pre "zdravie" až nevyhnutné. Obmedzovat iného na rozhudnutiach kde a kedy trávi čas a s kým chceš -to nie je normálne. Uvedom si to a zmen to, inak si na seba pletieš velmi tvrdý bič.

sendy182
4. dec 2012

@lilly_b možno neuveríš no ani mňa vlastný muž nechce pustiť sa zabaviť s kámoškami 😀 😀 😀 😀 😀 a nie je žiaden terorista, ani chorobný žiarlivec.......žiarli v normálne...........a dokonca ma ani nebije. 😀 😀 😀 😀 😀 ..........a vie aj umyť riad a upratovať 😲 ...... to máš tak 😝 ........ale žeby mi to bolo neako ľúto že si nejdem niekde na discu?...........popravde nechýba mi to......ale že vôbec 😕 ........radšej idem niekde na kávu ako ponociach............no asi som už stará. 😅 .......mám rada svoju rodinu aj sa náležite starám o nich ......neberiem to ako povinnosť.....som proste taká............každý je neaký 🙂 ...nečítam celú diskusiu....tak si tu len píšem..........

hajajanka
5. dec 2012

Nie je to normalne! Ja si obcas vyjdem. A nezalezi to tak od mojho muza, ako to zalezi od mojich deti 😀 Ja nemam nic proti tomu, ked on ide von s kamosom a ja obcas idem na kavu s kamoskami. Zabavat sa na disko uz nechodim (pretoze tym cipkam by som mohla byt mama 🙂 ), lebo viem, ze mam dieta, ktore v noci vstava a budicek mam o 4:30 rano, takze si rozmyslim, ci budem hyrit celu noc 🙂 Aby si nedopadla ako moja znama, ktora hned z prace leti domov, dokonca aj z firemnej akcie fici domov hned poobede, lebo ma ziarliveho muza...