Priateľ neznáša moju rodinu a obmedzuje mi s nimi styk

minuska626
29. dec 2018

Dobry den prajem mam 2rocneho synceka s priatelom sme spolu 3 roky no ako sa narodil syncek neustale ma problem s mojou rodinou nenavidi ich a popritom im moja rodina nic nespravila len pomohla s malym nemozem ist pozriet starku len sama lebo povedal ze starka sa stara ze maly tam nema co robit som s toho smutna ci ma vobec vyznam byt snim Dakujem sa rady a pekny den prajem

evittam
29. dec 2018

@minuska626 Preco nemôžeš? To si nechas akoze rozkazovat kam môžes a kam nemôžeš ist? Inak si svojprávna?

11mirka22
29. dec 2018

@minuska626 si svojprávna, teda môžeš navštevovať koho chceš. O vašom vzťahu si napísala toho veľmi málo, takže nečakaj že ti niekto poradí či s ním máš zostať. obmedzovanie styku partnera s jeho rodinou či priateľmi je ale znakom manipulácie, je to v podstate obmedzovanie osobnej slobody.

lindusss2016
29. dec 2018

@minuska626 no ak otec brani styku dietata so stsrymi rodicmi len tak bezdovodne, tak to musi byt dobry psychos. Pre kazdeho rodica ma byt dieta a jeho dobro prvorade. Ja som sa uz x krst posekala so svojou svokrou, ale vzdy jej poviem, ze ako babicku si ju velmi vazim a aj keby co bolo, nikdy nebudem detom zakazovat za nou chodit, lrave naopak. Jednak stari rodicia maju tiez pravo na svoje vnucata a za druhe, moze sa hocikedy hocico stat, ze ich ten maly bude naozaj potrebovat, tak nech skusi porozmyslat racionalne. Ako mne keby manzel zakazal nase deti niekam nosit, tak to by narazila kosa na kamen veru.
Ale celkom tomu nerozumiem, on ti povie, ze zakazujem ti tam zobrat maleho a ty povies co? Dobre, milacik, tak my teda nejdeme. Alebo ako to je? Ved obleciem dieta a idem, nebudem sa ho snad pytat, ci sa mozem volne pohybovat

janinah
29. dec 2018

Toto /postoj jeho k tvojej rodine/nebude tvoj jediný problém vo vzťahu,však?

sense
29. dec 2018

Myslim ze tam.je.toho omnoho viac ....ako ken to co si napisala...

deti95060810
29. dec 2018

musíš to zastaviť...dnes to bude návšteva starkej, zajtra to bude návšteva kamarátky , a pod. Nedaj sa obmedzovať...

lesanka845
30. dec 2018

dievcata maju pravdu, s takym chlapom by som nebola

gabika0825
30. dec 2018

@minuska626 Tiež som moc nepochopila to, že on ti akože zakáže a ty skočíš na slovo? Rozprávali ste sa o tom? Vravela si mu o svojich pocitoch? Každopádne, nie je to normálne absolútne...