Priateľ sa neozval, pohádali sme sa

13. jan 2021

Dievčatá, zaujíma ma váš názor. Priateľ sa mi ,od začiatku vzťahu, ozýva každý deň,aj keď je v práci. Hoci len pošle smajlíka, napíše jednu vetu...Ale robí to každý deň , vždy. Včera mi ráno volál,že jeho kolega , ktorý ho ráno vozí do práce zaspal, preto majú časový sklz. Budú sa ponáhľať. Ten kolega mal takto, počas cesty do práce, v priebehu roka, už tri nehody. V priebehu dňa sa mi priateľ neozval. Keď sa neozval ani okolo tretej poobede, začala som mať obavy a napísala som mu,či je oki. Odpísal až o pol piatej,cestou domov. Vlastne poslal len smajlíka a vetu: konečne domov. Úplne ma to vytočilo. Ani slovko vysvetlenia prečo sa neozval celý deň, nejaká reakcia na moju správu... pohádali sme sa preto. Mňa to urazilo a on nevedel pochopiť čo má na tom naštvalo. Myslíte si,že som fakt paranoidna,alebo bol.jeho prístup necitlivý.

denka259
13. jan 2021

Ja by som tak nezareagovala.

solange7
13. jan 2021

To je to najdebilnejsie, co som tento tyzden citala. 😀 Toto vypisovanie je trapne. Ked mam obavy, vezmem telefon a zavolam, nie? A nieze budem cakat a stresovat a vytacat sa. Mohla si mu zavolat, zistit ci je zivy a zlozit. 5 sekund rozhovoru.

hopsadobrandejsa
13. jan 2021

@panelacikova ja ani netvrdim opak, len vravim, ze takito vztah nie je nic pre mna.

panelacikova
13. jan 2021

@solange7 možno volala a nedvíhal... alebo bol vypnutý 😀

sense
13. jan 2021

Véd sa ti ráno ozval a povedal ze ma veľa prace lebo sú v zklze a ty sa s ním pohadas že sa počas dňa neozve a cítiš sa ešte urazena? Sorry ako keby sa môj kvoki tomu pohada by som mala právo byť urazena ja.... Apropo dnes so. Nemala v práci čas tak som mu len ráno odpísala dobre ráno a potom napísala konečne padla idem domov... A vieš čo čakal ma s úsmevom a nie ešte aby mi vyčítal

ivuska027
13. jan 2021

@solange7 aj ja 😂 Mne ked sa muž ozve do roboty, čakam skor nejaku katastrofu. Taktiez si neviem predstavit volať mu do práce a rušiť ho. Ved napokon sa stretneme doma. Všetko za predpokladu, že nemám 12 rokov 😂

solange7
13. jan 2021

@panelacikova tak to je celkom podstatna informacia, ktoru by som mozno do prispevku uviedla. Ale zatial to tu nepadlo. 😀 Ja som totizto alergicka na to, ked niekto nieco surne potrebuje a usudi, ze vhodna forma bude cloveku pisat. Ved spravu si ani nemusis vsimnut. Mne pokial niekto nevola, tak to nepovazujem za tak dolezite. Ja niekedy spravy ignorujem zamerne. Ked chcem mat pokoj. 😀

solange7
13. jan 2021

@ivuska027 ja ked obedujem, tak obcas poslem muzovi nejaky link alebo cosi, ale necakam promptnu odpoved. Vacsinou odpise, ale je to len taka bezna nepodstatna komunikacia. To iste aj s kamoskou alebo brachom, nejake memecko k momentalnej politickej situacii alebo hocico ine ok.. Niekedy precitam az vecer, niekedy hned. Podla nalady. Ak mi ale zvoni mobil, vtedy viem, ze sa jedna o nieco podstatne, pretoze chce volajuci komunikovat hned. Takze pisat niekomu do prace a urazit sa za to, ze odpisal az na ceste domov, je fakt divne. 😀

midori123
13. jan 2021

Mna by slak trafil, ak by som mala muzovi hlasit pomaly kazdy pohyb. Co som, kde som, ze uz odtial odchadzam, ze uz som doma a podobne veci🤦‍♀️
Obcas sa este akoze ,,urazi”, ked som niekde napriklad bola a on mi zavola a ja mu poviem ze uz som doma. Ze vraj preco som sa mu aspon neozvala ze uz som doma. No to ho rychlo zrusim na dve doby, ze nie som male dieta, aby ma niekto kontroloval. Ako tak taku este nehrali!🤦‍♀️ Mna toto skratka vyslovene obmedzuje a az obtazuje, aby som podavala hlasenie, ze som sa stastne presunula z bodu A do bodu B.
A nie, ani on mne sa nemusi hlasit.

ifava
13. jan 2021

Chapem, ze teba to rozculilo z pohladu, ze si sa obavala, ci sa nieco nestalo. Ale tak to treba mu povedat, ze si sa bala. A ende. Proste nemozes od chlapa chciet aby sa hlasil kazdu chvilu.

petamich
13. jan 2021

@solange7 moj drahy je taky isty a uz som sa naucila 🙂 ked mu chcem povedat blbost, ktora pocka kludne whatsapp atd. a ked proste nieco fakt surne potrebujem, pomoze jedine volat a ked je fakt busy tak sa spyta, ci je to surne a vybavime za par sekuns, on skratka, ked pracuje, tak pracuje, na mobil ani nepozrie, ked pozerame film pozerame film a moze mu aj 15 sprav zavibrovat 🙂

teleskop
13. jan 2021

aj ja by som sa bala, aj ja by som sa nahnevala

jana_eyre_2
13. jan 2021

Ako ženy, vy ste sa nikdy o svojich chlapov nebáli? Nikdy ani keby každý, každučký deň sa vám ozve a zrazu nie, práve po ceste s kolegom ktorý nejazdí zrovna spolahlivo? Bože niektoré ženy na modrom koniku nikdy nič nevytoci, nikdy sa neboja, vždy majú dokonale postavy, každý deň chuť na sex, stále.sa usmievajú a s ničím nemajú problem.. proste dokonale ženy..

Ja by som sa bála tiež a hnevalo by ma že mu je jedno že som sa bala..

vilma7
13. jan 2021

Miesto rozčúlenia si mu mohla napísať, že si rada že je v poriadku. Robíš somára z komára. Ani sa mu nedivím že je nas......lebo ja na jeho mieste by som bola určite tiež. Tí chlapi musia mať dosť, keď ženské dokážu z takýchto malichernosti vyvolať pomaly hádky na život a smrť. Ach tie ženy!!!

sari24
13. jan 2021

Ale veď sa ti ozval a ešte aj so smajlikom. Vlastne ti v preklade povedal že konečne domov - mal som toho tak hrozne vela že konečne mám čas. Úplne zbytočná hádka :/ mala si sa radšej spýtať ako sa mal a či mal náročný deň. Budeš vedieť do budúcna.
My si inak s priateľom píšeme počas dňa v práci, ale nie preto že by sme nevedeli bez seba žiť. Ide to nejak prirodzene, lebo v práci sa deje hrozne veľa veci tak si napíšeme. Ale boli už aj dní kedy na to čas nebol. Meetingy, školenia atď. Vo finále aj tak prídeme domov a pokecáme osobne.

simca06022011
13. jan 2021

no pohadat ste sa nemuseli, ved to sa da aj v klude, ze si sa zlakla... a nabudce nech sa ozve aspon ked dorazi do prace. Ze sa bojis. A vybavene... 🙂 ja ta chapem, ja chalpovi kolkokrat cely den nezavolam, ale ak odide z domu niekde na cestu a neozve sa, tak sice mu nevyvolavam, ale som ako na ihlach kym nepride. Dokonca (a to veru my si ideme riadne na nervy), on ked nie je doma, tak ja kolkokrat ani spat nemozem v noci :DD