Priateľ sa snaží prevychovať moju dcéru. Ako sa zhodnúť?

bernusha
7. máj 2016

Priatel sa mi snazi prevychovat dceru..ma 5 rokov...moc mi to vadi! Sme spolu 3 mesiace...poradte prosim!!

candii
7. máj 2016

Tak mu to povedz ze ti to vadi..

svetluska82
7. máj 2016

@bernusha ahoj a ako sa to prejavuje? Jednotna vychova je dolezita, ale zas ak mas vztah cerstvy tak mi to pride divne, vsak po 3 mesiacoch moj muz neriesil mojho syna, ano pohral sa s nim, ale inak nie...Teraz sme spolu uz 10 rokov cca a vo vychove sme jednotni...Co jeden zakaze, plati a naopak

natalym
7. máj 2016

3 mesiace? No to by som mu asi zakázala. Skrátka platí moja výchova a bodka.

bernusha
autor
7. máj 2016

3 ano...hadame sa moc..

zita19
7. máj 2016

@bernusha ked sa uz po 3 mesiacoch hadate na tak zasadnej veci ako je vychova co bude dalej? Bud sa rychlo dohodnete alebo sa rychlo rozidte. Takto to nema vyznam a neviem ci sa to nebude zhorsovat.

dominika6
7. máj 2016

@bernusha
A co mu konkretne vadi?

sasa1310
7. máj 2016

@bernusha 3 mesiace mať vzťah a z toho sa hádať kvôli výchove dieťaťa, ktoré ani nie je jeho. No a ty sa ešte pýtaš tu, že ako ho prevychovať? Čo tak nájsť si niekoho, s ktorým budeš mať rovnaký názor a nebudeš ho musieť prevychovávať?

nikolet_89
7. máj 2016

@bernusha nepises v com sa ju snazi zmenit...no moj nazor, ze trochu ineho pohladu na vec skodit nemusi...zalezi, ale co presne ti vadi...

pribinak
7. máj 2016

Iba taky postreh: ste spolu 3 mesiace a uz si ho predstavila dcérke?
Dost skoro, ved za taky krátky cas si ho ani nemohla poriadne spoznať Ty a uz ho predstavíš dcere a dovolíš mu ju vychovávať?
Podla mna, si to velmi uponáhľala

jeennyv
7. máj 2016

@bernusha velmi zalezi co chce zmenit, ci je to opodstatnene atd...urcite po 3 mesiacoch je to velmi skoro, no zalezi na tom, ci su tie zmeny produktivne a vadia tebe, ze ti niekto meni vychovu, ale su scestne...urcite by vsak vychova mala byt jednotna, ono to je take, ak sa novy problem o dieta nezaujima je problem, ak sa zaujima a zasahuje do vychovy je tiez problem....

sense
7. máj 2016

Po trojmesacnej znamosti sa uz hadate? Ake su to zmeny vo vychove?

katarinapekna
7. máj 2016

@bernusha ad: psychiatria

alex49
7. máj 2016

neviem ako by si sa chcela rozhodovať, ked je to jasné, povedala by som priateľovi zbohom a žila šťastný život

slavicita
8. máj 2016

skús opísať ako sa snaží prevychovávať...takto je ťažko sa k tomu vyjadriť...možno to nemyslí zle...treba napísať viac...

moni244
8. máj 2016

to máš celé zle, mať vzťah 3 mesiace, už ho predstaviť dieťaťu, hádate sa, nebodaj už spolu bývate? chúďa dieťa

pink_lady
8. máj 2016

ako pise @pribinak 3 mesiace je kratko aj na predstavenie detom...ale bohuzial, su tu aj fakt ze naivne mamicky, ktore predstavia deti po necelom mesiaci od zoznamenia, s tym ze sa vidia par krat - mozno zratat na jednej ruke a uz po tom necelom mesiaci tu vesaju fotky stastnej milujucej rodinky 😀 a uplne naj ked viete ze ten dotycny je psychopat a nemozete s tym nic urobit iba dotycnu nechat nech si nabije hubu sama 😝

filipal
8. máj 2016

@bernusha ale vzhladom k tomu, ze uz cakas s tymto novym priatelom dieta, to uz budes musiet nejako prehltnut, vsak?

alaguema
8. máj 2016

@bernusha Čo ťa viedlo k tomu, že si pustila k dcére cudzieho chlapa tak blízko, že si dovoľuje, čo si dovoľuje? Pre mňa to je normálne sci-fi.

charlie1980
8. máj 2016

Tak to ja by som urcite neakceptovala. Po 3.mesiacoch dokonca ? V ziadnom pripade ! Neviem, Co vlastne riesis, Ale ked sa nezhodnete pri vychove tvojho dietata, tak ani pri spolocnom dietati, pretoze si myslim, ze druhe dieta ta z hladiska vychovy ako matku v nicom nezmeni. A nezhodnete sa tiez.

sorciera24
8. máj 2016

najprv som ti chcela napisat, ze ak sa uz po 3 mesiacoch takto hadate a o tak zavaznych temach ako je vychova Tvojej dcery!....tak to nebude idelany partner...pre teba......a hned by som ukoncila vztah (po 3 mes. to je predsa len lahsie)...ale!...ked citam tvoje prispevky v inych forach.....ty uz mas deti 2?.....aj k tej druhej sa tak sprava?.....no a citam dalej......ze ty s nim cakas dalsie dieta......pane boze.....nechapem ako niekto tak rychlo a s takymto chlapom moze otehotniet 😕 ...ok, nie som tu na to, aby som ta sudila, ale aj tak to nechapem, ze si niekto takuto gulu priviaze k sebe......neviem, co ti poradit, lebo tieto chyby budes asi opakovat stale......najviac mi je luto tych deti......a este jedno...chlap si dovoli len to, co mu ty dvolis....(ak je normalny.....)

katarinapekna
8. máj 2016

@sorciera24 neviem,kde beries energiu a chuť luskat fórum tému po téme a sledovať čo kto kedy kde napísal,mne úplne stačí názov témy a jedna rozvita veta v nej,aby mi bolo jasné,že niektorým ľuďom by malo byt zakázané používať pohlavné orgány. Škoda,že v tomto smere to ani príroda akosi nedomyslela....